Szerver Összevonás (2018) Kibeszélő

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Közlemény!!!

Devil a vádjaidra nem kívánok reagálni...nincs értelme alaptalan dolgokkal foglalkozni.
      Azonban, ha a véleményem nem tetszik sajnálom...ez van ;)

Pacsika!!!
      „A Sith filozófia egyetlen egyesítő kódexe. A Jediknek is van kódexük és mi száműzöttek jól ismerjük azt. De azt is tudjuk, hogy tele van hiányossággal és féligazságokkal.”

• Hali all-in :)
      hát nem nagyon jó az biztos..de jobb mint ami most van
      legalább egy kis ideig fel pezsdül a játék! én is játszok kicsit legalább nem csak bányászgatok...persze amíg megint meg nem unom :D
      szóval nem kell annyit filozni és rinyálni.hogy mindenkinek jó legyen lehetetlen megcsinálni az összevonást..ezt ti is tudjátok
      én személy szerint örvendek és hálás vagyok,hogy egyáltalán végre megtörténik.
      Jó játékot mindenkinek! :)
    • Gulcsi... ha én flottás lennék és annyira híres/hírhedt mint Marquez és ide írnám bármelyik szervert is hogy én oda megyek ... egy dologba biztos lehetnél te ott engem nem találnál soha ...:D Mert ahogy meg látják hogy én fórumon ursát írok ők már hydrán remegnének ... (csak nem mennek Stay és a többiek ölelő karjaiba) úgy hogy az hogy ki mit ír fórumon a jövőbeli helyével kapcsolatba... Nem igazán mérvadó ....
    • el kell gondolkozni hány olyan flotta van amig elég baszóóóóó
      stay, bala rigelen nem tud mozogni,
      laci pl fixen hydra
      Maradék flották amik érnek valamit?
      gagarin, gulcsi, beka , manu, freddy-?, faki,boolee és 20 milla fölött van pár hive os de azok mindig is jelentéktelenek voltak
      esélyes, hogy én meg faki együtt megyünk :) 500k csc, 500k cirka &500k rombi 550k cirka duo
      Ezt kell elkerülni :D
    • Nekem mindegy mi a céluni...a héten kész az 1m kuka aztán mehet a buli
      Attól se félek ha engem szednek majd le
      Valahol örülnék is neki, nagy csatába esnék el és végleg bezárna a bazár aztán jónapot :)
      Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni!
      Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni!

Háborúban nincs vasárnap!
    • vissza térve a 2. Csoportra
      Annyiszor ki lett irva, hogy a kis unikat hiába kezdik el csak felesleges mert összevonáskor mindenki cumizik aki kicsi.
      Erre sokan csak bebábozódnak az új unikba húznak egy tekit és bányásznak.
      Gurat szavait idézem.
      Mire jó a teki? Hát lebontatni :phatgrin: .
      Empátiát vártok mert kicsi viszonylag új uni régebbivel össze kerül.
      Felesleges várni.
      Ott van grizzly 100 felé figyelt mindenhol új acc erre nem lesz neki 1 értélmes se.
      Vagy enko/ luxor. El akarja majd sütni az uni-uni6os poént, hogy az egyik acc az asszonyé és tapolja a másikat.
      Hajrá 2 acc jobb farmnak .
      Hol menekülnek ezek meg? Laci és astaba combó várja őket Hydran. Ha kell megy velük hypno és a csapata.
      Rigelen balaék épp befejezték a bányákat.
      Gulcsi most a flottasokat akarja elkerülni mert hogy kissebb a többieknél.
      De eddig ő is a kicsiket irtotta.

Ursa megoldás lenne nekik? Nem hiszem.
      Ott van gurat aki ha latja a susmust azonnal bannoltatja bármelyiket .

Legcélszerűbb hydra.
      Lacit könnyű egy csapatnak kibackelni mert astaba mozgás tere min 5 óra. És egy az ellenség igy csak.
      De a kérdés, hogy a nagy flottások mernek e flottazni vagy bányászatra térnek át.
    • Én azt sajnálom azért, hogy Quantum céluni....Heimdall felett így egy kicsit tovább lebeghet a guillotine :lol: :lol:
      „A Sith filozófia egyetlen egyesítő kódexe. A Jediknek is van kódexük és mi száműzöttek jól ismerjük azt. De azt is tudjuk, hogy tele van hiányossággal és féligazságokkal.”

• Nem csak te, hanem a legtöbben oda fognak menni
      Jelenleg az a legjobb uni...a paraméter emelés meg már csak hab a tortán
      A nagyok ott kiemelkednek majd pont ügyileg elég szépen a másik 2 célunihoz képest. Tehát aki eddig nagy volt az még nagyobb lesz Ursán. Minek legyen valaki top6 ha egy másik szerveren top1 is lehet? Ez csak példa
      Flottázni nem akar már sok mindenki...a nagy eco megvan, a 2x speed meg kényelmes mindenkinek, a kis DF meg meg lesz emelve azt csá
      Rigelre nem nagyon lesz jelentkező szerintem, gyors uni...Hydrán kicsi az eco, ha meg is emelik ki tudja mennyivel.
      Én pl nem oda mennék, nem bíznám a jövőt egy paraméter emelésre...mert az a biztos ami elmúlt

Én Ursát ezért kivenném a célunik közül, mert nagyon elcsalja majd a játékosokat mert az a leg fiatalabb uni...és nem a paraméterek alapján döntenek majd a játékosok, hogy oda menjenek, hanem a helyezés miatt...vagy legyen csak az a céluni mindenkinek :D
      Ha rosszul látom, akkor bocsi :)
      Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni!
      Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni!

Háborúban nincs vasárnap!