Szerver Összevonás (2018) Kibeszélő

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Akkor hozzászólok mint kis porszem a gépezetben! Túl vagyok már azon az időszakon bőven hogy a fél napomat a játékkal töltsem!
      Beregeltem pár hete Zagadra szerverre, mindenki tudja finoman szólva is "unalmas" , de azért a 6x Eco és a NO ACS elég arra hogy "elbohóckodjak" a szerveren!
      Azzal a 200k-s accal bárhová is megyek végleg le fog gördülni az a bizonyos függöny!
    • Laci1994 schrieb:

Chuck Norris schrieb:

Én v-be megyek

De ezt is valami retardált szedte össze:

Quantum mint céluni elég népszerü lesz a 4 db aktív játékossal.
      Ha kajak ekkora debilek vannak a GF-nél, akkor most bepróbálom a ruszki hekkerektöl vett bankkártyát két fullra.
      quantumon is lesz módosítás szinte biztos...csak hát...nem tudod mire
      Na ezaz. Gondolkozz kicsit, ki megy így oda??
    • Lorovus schrieb:

Fer.k.o schrieb:

... így akkor nem lesz szero beállítás módosítás?
      De lesz, összevonás után.A szavazást még az összevonás előtt végre tudjuk hajtani, csak előtte meg akartam várni hogy biztosra kiderüljön mik a cél-unik.
      Ez mikor történne meg?
      Pl ha ursa megkapja a 70-80 df akkor oda megy mindenki
      Ha hydra a 6-7 ecot akkor oda

De am jó lenne loro ha csak 2 cél uni lenne mert hát lássuk be rigelre senki nem menne perpill mert előre látszik, hogy a flottások oda fognak menni
      Ursán 30 df miatt sok élet nem lesz
      Hydrára meg csak lemaradni menne az ember egyenlőre mivel 2-3 év és újra összevonás
    • Igazából Márk szerintem neked a leginkább mindegy hová is mész az 500k rombolóddal. Flottázni akarsz mész rigelre, ha nem akkor ott van ursa...megint megy itt hogy 3 céluni, csak az nincs figyelembe véve, hogy abból 2.vel tudsz gondolkozni ugyanis Hydra megint leves!!! Fogalma sincs senkinek mikor lesz elkezdve, a szavazás a paraméterbeállításokról, meg hogy amúgy kb 14 emberen kívül a többi retardált szavaz-e és mire.

Ergo úgy számolj Márk és mindenki : Rigel X5/X3 Ursa: X6/X2 Hydra X2/X2

438 nap alatt 73 millán áll Gurat a TOP1 nálatok...
      Hydra : atsaba 111 milla
      Andro : Gagarin 121 milla
      Barym : Márk: 139 milla

Az utolsó 3 uni több ezer napos...ti 1/3-ad idő alatt ott vagytok mögöttük ami a top1-et illeti...A második kalapban Sirius lenne csak előttetek...ja de 3 uniból sincs a top1 acc 20 milla felett....na ezért nincs 2-ik kalapban Ursa. Egyébként még ott uninyitás előtt volt ilyenről szó, hogy csúnyán be fogja szívni Ursa...bejött a tippje aki ezt mondta indulásnál....
      „A Sith filozófia egyetlen egyesítő kódexe. A Jediknek is van kódexük és mi száműzöttek jól ismerjük azt. De azt is tudjuk, hogy tele van hiányossággal és féligazságokkal.”

• Kedves Kylo!

9db 14+ millas flotta andrón 67.5milla a legnagyobb ezek közül
      Barymon csak 4van (hála marqeznek) a legkisebb 15milla a legnagyobb Marqezé 93.7 milla még mindig CSAK FLOTTAPONTOKRÓL beszélek.
      a legkisebb 17 a legnagyobb 84.5 Fakié
      ez így kb olyan mintha cápákat tennél a kishalakhoz...
      amúgy Kylo te melyik uniban leszel?
      AZ ÖRDÖG NEM ALSZIK! ----- The Devil not sleep!
    • Kedves Devil!

Igen a flottapont csak, hogy a sarokkövetek nem ez!!! Ugyanis ne azt nézd már mekkora flották vannak itt meg ott...hanem azt nézd...hogy több mint 1 éve vagytok 6X econ, de a gazdasági pontjaitok 6 milla, 10 milla, 12 milla stb stb...ergo folyamatosan csak flottát építettetek amire amúgy ráérnétek mostantól és lehet, hogy ezt megtehetnétek 30 milla gazdasággal alsó hangon és így nem azon menne a vita, hogy Ursa miért céluni....meg mennyire nagy halak jönnek...az előny nálatok volt...már ami a gazdasági szorzóból eredő későbbi előnyöket illeti ;)

Egyébként...meglátjuk melyik uniban leszek. Van egy flotta nélküli accom Hydrán a régi......aztán ott van egy rég elfeledett szerver Pegasus...megy Xalyra...mégvalami???
      „A Sith filozófia egyetlen egyesítő kódexe. A Jediknek is van kódexük és mi száműzöttek jól ismerjük azt. De azt is tudjuk, hogy tele van hiányossággal és féligazságokkal.”

• Ez kb azt jelenti a “kicsiknek”, hogy Vega és Wasat bezár. 4-5 milla ponttal mehetnek a 26-27 millás Xalyra vagy Yakira. Quantum mint mondtam nem céluni, 5 játékos van, de az is 15 milla (kb. 170 nap termelés). Taurus és Zagadra 17 millával *7 eco mellet se éri utol soha Xaly vagy Yaki 10 millás (kb. 170 nap termelés) elönyét. Magyarul sikerült 8 uniból 3-t csinálni, úgy hogy 4 akár simán le is zárható (a 10-15 aktívból 9-14 v-be megy vagy töröl), egyben semmi nem történik (max. beállítások változnak) 2-be meg eloszlik egy db szerver 10-15 aktív játékosa.
      Jobb esetben erröl a 4 “törölt” szerverröl mennek a játékosok újra (nekik javaslom, hogy a .hu-t messzire kerüljék el) de sokkal esélyesebb hogy pár kurvaanyázás után elfelejtik az ogamét és a gf-et.
      Ez lényegesen sokat fog dobni a hatalmas magyar létszámon.
    • Devil maradjunk annyiban, hogy te jobban értesz a szavak kiforgatásához, mint az értő olvasáshoz!!!

32 és 64 milla között van Andron az eco a top 10-ben!!! 1X speed
      Nálatok:
      20 és 57 milla között !!! 6X speed

Na most kedves Devil, ha a realitásod még nem vesztetted el teljesen...akkor átláthatod...hogy minden esélyetek megvolt arra, hogy beérjétek Androt...ha nem is teljesen...de legalább ott lennétek a top 10 mögött...ehelyett egész Ursáról 2 bányász bírta ezt összehozni!!! Gurat és Ferko!!!

Na most...flotta

5,8 és 14,8 mrd között álltok ti.....andro 13mrd-67mrd

Konklúzió számomra kedves Devil...ha nem toltátok volna a flottát az elejétől ész nélkül...és helyette bányásztok, majd amikor jön az összevonás elkezdtek flottát építeni...most nem kellene azon lamentálnunk ki van hátrányban és ki nem....érdekes valahogy Ursát nem éppen egy flottás vezeti...hanem 2 bányász...és szerintem a flottáitok még annyi profitot sem termeltek, mint amennyit ti beletettetek nyersanyagban saját termelésből....

Most kellene elkezdeni flottát építeni nektek...és dupla/tripla ecoval, mint amin most álltok néhányan simán össze rittyenthetnétek 15-20 mrdt, és nem azon kellene nyafizni, hogy juj istenem mekkora akkok jönnek...amiből egyébként lehet, hogy egyse a ti unitokba fog menni!!!!

Remélem átment, hogy nem azt írtam, hogy bányával védd meg magad...csak a bánya azért jó, mert fix profitot ad...a flotta meg nem mindig termel csak ha van cp....ugye-ugye és akkor én vagyok a hülye igaz??? - Néha látni kellene a fától az erdőt...és egy kicsit átgondolni, hogy miről is beszéltek!!!!

U.i: Azért a végére tegyük oda, hogy Andrón több ezer ember kezdett...megérte flottázni...Ursán 1000 volt a tető!!!

• nyafi akkor volt kylo amikor kemkedtünk téged.
      "én csak békesen akarok bányászni,hagyjatok"
      senki sem mondta hogy hülye vagy még csak nem is céloztam rá,félreértetted semmi gond lepjünk túl ezen is...
      van aki a flottát részesíti előnyben van aki a bányákat ezzel sincs semmi gond.
      én egyszerűrn csak leirtam a godolatomat,véleményemet a témával kapcsolatban,amiben beleirtam azt is hogy flotta szempontjábol nem állunk túl jól erre te: mer nem bányásztatok! nem kertem rá magyarázatot,nem kértem hogy reagálj rá csak leírtam a tényeket. egy valamire való játékos alkalmazkodik ha van cp flottat húz ha nincs akkor bányát ilyen egyszerű ez.
      ha nem tervezel Ursára jönni és nincs accod itt akkor mire ez a felháborodás? háborúnál a kicsik mellé álltál a szavaiddal most mi vagyunk a kicsik ursán vagy ez így nem baj? ez igy rendben van? vagy ezt is a "többiek" mondták?
      AZ ÖRDÖG NEM ALSZIK! ----- The Devil not sleep!
    • Amúgy meg srácok, kb. 20an játszunk komolyabban ebben a játékban. (jó, én már nem)
      Ha három szerver van, akkor fel kell majd osztani őket.
      Senki nem akar nyitott szemű flottást zúzni, az túl sok energia. Ki kell alakítani a vetésforgót... had legyenek zsíros célpontok későbbre is.
      Kérek egy nyugodt szervert :D (mondjuk hülyeséget kérek, azt tudom) De próbálkozni lehet...
      Aki meri, írja ki, hová akar majd menni... a muglik nem fognak ide feljönni és elolvasni. Én nem akarok 500.000 rombit a lusta arcomba, az tuti és FS-elni se nagyon.
      Elmúlt a láz, halott világokban lebegnek bolygóim... most alszom,
      Harcosaim mint milliónyi agyagszobor vesznek körül...ne ébresszetek föl!
    • Benutzer online 5

1 Mitglied und 4 Besucher