Minden ami off

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Hát, én életemben egyszer cseréltem acc-ot (még aztt hiszem tán uni 6-ot próbáltam ki, és pár hét után inkább lepasszoltam az acc-ot). Rendesen bejelentettük, ahogy kell, ügyeltünk minden szabályra, aztán nem tudom mi történt, de bannolva lett mindkét acc. LOL.
      Az inkább érdekesebb, hogy évek óta nem lehet megnézni, hogy ki miért és meddig van bannolva. Szerencsére ez mondjuk nem érint, de ha érintene, nem örülnék...
    • Hát kedves 666 Szerintem ezt nagyon benézted Jobban teszed Hogyha 2038 ig inkább húzol egy új a accountot és talán még le is hagyod a mostani accountjaidat
      De ha írsz egy őszinte levelet Szerintem De ha írsz egy őszinte levelet trockijnak akkor biztos lesz olyan kedves hogy vissza enged
    • 666 wrote:

trockij én most normális kérdéssel fordulok hozzád tiltott accuntomat ha netán össze vonás lesz én szeretnék vele 2038-ban játszani szóval szerintem jogomban áll de nem biztos kiválasztani a cél unit erre milyen opciók vannak...???

:phatgrin: :phatgrin: :phatgrin:

Ez ügyben Lorovushoz fordulj :)

marquez wrote:

Hát kedves 666 Szerintem ezt nagyon benézted Jobban teszed Hogyha 2038 ig inkább húzol egy új a accountot és talán még le is hagyod a mostani accountjaidat
      De ha írsz egy őszinte levelet Szerintem De ha írsz egy őszinte levelet trockijnak akkor biztos lesz olyan kedves hogy vissza enged

kicsit duplán látsz.. :) egyébként persze, simán.. mint mindenki mást is mindig.. ;)

Józsi bá' wrote:

Az inkább érdekesebb, hogy évek óta nem lehet megnézni, hogy ki miért és meddig van bannolva. Szerencsére ez mondjuk nem érint, de ha érintene, nem örülnék...

ez központi döntés volt, nem volt beleszólásunk.. nem mintha sok másba lett volna bármikor is :D
      ---
      ja, és Márk.. én örülnék a legjobban, ha csupa szabálybetartó ( nem pushingoló, nem account valódi pénzért megvevő, nem anyázó, nem zúzó, stb.. ) játékos lenne itt.. de amíg ez nincs, addig ezen a kérdésen kb felesleges gondolkozni.. de ahogy nézem, ha te poénkodsz az rendben van, ha én teszem, azt rögtön komolyan veszed/veszik :) vettem a lapot ;)
    • Kedves Team!

Van ez az új őrzési rendszer, hogy generálok egy kódot azt odaadom valakinek és annak megadásával belép az én profilomba.
      De ebbe az esetbe is kell jegyet írni?
      És hogy működik pontosan?
      Ha letelik a 24 óra, vagy ha a gazdája belép ez a kód megszűnik?
      Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni!
      Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni!

Háborúban nincs vasárnap!
    • Hellot Mindenkinek:)

Regen neztem mar be, es sok minden nem valtozott.. ugyan azok oltjak egymast mint eddig, helyes:D viszont reszben szomoruan is jottem fel, mert sokan abba hagytak... viszont nekem azert hianyzik a regi csapatom, barataim, akik miatt jatszottam/jatszottunk :) nekem errol szolt a jatek, hogy barataimmal napi szinten beszelgettunk, csataztunk, dejo volt, regi szep idok, honapok/evek :) egyenlore meg nem ugy alakultak a dolgaim ahogy szerettem volna.. de ma beneztem az egyik uj szerverre, amit ANTARES-nek hivnak.. azert valasztottam, mert lassu szerver, es flottazni se nagyon eri meg ott! egyenlore nem tudok flottas, es gyors szervert vállalni, es bele adni 100-120%-ot, aki ismer az tudja hogy aktiv voltam, es flottas :) de ezen az Uj szeron ANTARES csak vegetalni fogok, bohockodni:) mert sajna idom egyenlore csak keves jut az Ogame-re, de remelem hogy vissza fogok meg en is terni egyszer egy Rigel-hez hasonlo gyors es gazdag szerverre :) viszont ezen a szeron, eddig csak MR OLD az ismeros.. sajna sok ember.. ott is kamu neven van, ugy h kitudja kik jatszanak ott :D en ott is smartrax18 neven vagyok, kemeny 4 pontos:D biztos sokan fognak farmolni, mert nem lesz idom jatszani, ugy h ezt nem szamitom bele a vissza teresembe :D de majd eljon ennek is az ideje :) remelem hogy ott is jo hangulat lesz, de a barataim nelkul nem hiszem :( Remelem mindenki azert nyaralgat IS, es strandol, csajozik... es nem csak kockul :D kockulni majd télen kell, hatha akkor en is vissza tudok terni:)

üdv. smartrax18
    • Stay Alive wrote:

Kedves Team!

Van ez az új őrzési rendszer, hogy generálok egy kódot azt odaadom valakinek és annak megadásával belép az én profilomba.
      De ebbe az esetbe is kell jegyet írni?
      És hogy működik pontosan?
      Ha letelik a 24 óra, vagy ha a gazdája belép ez a kód megszűnik?

Kedves Stay Alive,

Minden esetben kell az őrzésről nyitni jegyet. Ezt az új rendszert még nem teszteltem és nem is kaptunk róla hivatalos információt..
      Utánakérdezek, h az utolsó kérdésre tudjak válaszolni..

köszi, T.
    • Köszönöm Trockij! :)

Az utolsó részét is már megtudtam közbe mert teszteltük azóta :)
      Amint belépett a gazdája én már nem tudom használni tovább, már nincs megjelenítve az én belépési felületemen a profilja.
      Így valószínű, hogy 24 óra leteltével sem engedne be ha addig nem lép be a gazdája.
      De jegyet írtunk azért előtte ;)

Jó egyébként mert nem kell az őrzőnek kiadni se a mail címet, se a jelszót.
      Csak generáltat egy 5x4 számjegyű kódot amit megad nekem.
      Plusz beteszi az én felületemre az acc-ot és nem kell annál se minden belépésnél beírni mail címet és jelszót, csak kattintani egyet és belép :D

EDIT:
      Viszont látom, hogy lehet választani generálásnál 24 és 48 órásat is
      Ez azt jelenti, hogy már 2 napig is lehet őrizni ezzel az opcióval?
      Rigelen volt a próba, viszont most oda nem ad már kódot, hibát ír...szóval figyeli a rendszer ezt is

Bocsánat ha sok a kérdés hirtelen de nekem is új ez az opció.
      Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni!
      Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni!

Háborúban nincs vasárnap!

The post was edited 2 times, last by Stay Alive ().

• azért azt mindenki elfelejtettem megkérdezni hogy mi van akkor hogy ha tegyük fel az adott univerzum az kihalt és van körülbelül 5 vagy 6 online játékos akkor hogyha ez a hat ember szavaz és mindenki ugyanazt mondja akkor megtörténik a szerver beállítás cseréje
    • Stay Alive wrote:

Köszönöm Trockij! :)

Az utolsó részét is már megtudtam közbe mert teszteltük azóta :)
      Amint belépett a gazdája én már nem tudom használni tovább, már nincs megjelenítve az én belépési felületemen a profilja.
      Így valószínű, hogy 24 óra leteltével sem engedne be ha addig nem lép be a gazdája.
      De jegyet írtunk azért előtte ;)

Jó egyébként mert nem kell az őrzőnek kiadni se a mail címet, se a jelszót.
      Csak generáltat egy 5x4 számjegyű kódot amit megad nekem.
      Plusz beteszi az én felületemre az acc-ot és nem kell annál se minden belépésnél beírni mail címet és jelszót, csak kattintani egyet és belép :D

EDIT:
      Viszont látom, hogy lehet választani generálásnál 24 és 48 órásat is
      Ez azt jelenti, hogy már 2 napig is lehet őrizni ezzel az opcióval?
      Rigelen volt a próba, viszont most oda nem ad már kódot, hibát ír...szóval figyeli a rendszer ezt is

Bocsánat ha sok a kérdés hirtelen de nekem is új ez az opció.
      igen, láttam, h nyitottatok jegyet, ezt köszönöm :)

a többi kérdést feltettük Lorovusnak, amint kapunk rá választ, természetesen közzétesszük.. a tapasztalataidat köszönjük, h leírtad :)
    • na pont jó hogy ezt csináltam, ne offoljuk szét oriont :D
      Szóval orion szerverbeállítás módosítása témához Marquez: igen így van aki a legtöbbet fog repülni az kerül majd jobb helyre...de nem elhanyagolható azért a több mint 65M pontkülönbség pl hydra-sirius és orion között...én még hydrának sem adnék 7X ecot, pega-quantum-taurus, ezeket megdobnám annyival, csak onnan meg senki nem ír :D Rigel maradna 5ös meg oriont megemelnék annyira +70% df-re...véleményem szerint így lehetne a legjobban biztosítani a minél egyenletesebb fejlődést
    • Ha van 65M pontkülönbség, ugyan olyan eco-val azt nem fogod behozni amennyiben mindkét esetben jó játékosról van szó. Igen, nem farmolok napi 200-250-et, ezért is maradok le szépen lassan, de gondolom te sem tolsz ennyit, hanem szerencséd volt két nagy csatával ami megdobta a pontjaidat...mellesleg 2. vagyok, nem gondolom az olyan rossz lenne farmolás nélkül
    • Soha nem romboltam még holdat. Egyszer próbáltam...

Ismeritek a fogócskát?
      Van sok ember akit el kell kapni és van a fogó. A fogó elkaphat mindenhol kivéve egy helyen.
      Én régóta így játszom... tudom, hogy ott a hold és tudom, hogy nagy flotta van rajta... de nem megyek érte. Nem rombolom le a holdat, várok, hogy elrontsa a játékos az fs-t. Mert el fogja az tuti. Idő van.

Összevonás: többször volt részem összevonásban amikor még aktívan játszottam. Akkor még túléltem. Több éve nem fs-elek... és nem tudom van e kedvem újra elkezdeni.

Kicsit a szűz lelkéről:
      A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.
    • Más................ma röhögtem egy jót.......lekémkedtem valakit, tényleg csak repült mindenhova 5 db kém....erre eltelt fél óra és jött egy megnyilvánulás:

"xxxxxxxx:mit kóstólgatsz csöves cigány? szopogasd a szaros faszomat, amit anyád seggéből húztam ki. csicska"

Szegény, sajnos nem tudja , hogy édesanyám már jó pár éve fentről néz le rám, de ha már így szájára vette hát szóljatok hozzá, MIRE JÓ EZ?

The post was edited 1 time, last by gebasztanya ().

• gebasztanya wrote:

Más................ma röhögtem egy jót.......lekémkedtem valakit, tényleg csak repült mindenhova 5 db kém....erre eltelt fél óra és jött egy megnyilvánulás:

"xxxxxxxx:mit kóstólgatsz csöves cigány? szopogasd a szaros faszomat, amit anyád seggéből húztam ki. csicska"

Szegény, sajnos nem tudja , hogy édesanyám már jó pár éve fentről néz le rám, de ha már így szájára vette hát szóljatok hozzá, MIRE JÓ EZ?
      Az ilyet először be kell zúzni jó sokszor és aztán talán jelenteni!
      Respect!

Kicsit a szűz lelkéről:
      A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.