Szerver beállítások cseréje

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Chuck Norris schrieb:

Hát elég szánalmas opciók voltak Yakinin.
      A *1 vagy *2 holt mindegy amikor *6-ról jöttem. Védelem df? Kit érdekel amikor 2 óra alatt ér oda bármi is?
      *0,5 v *0,7 deu? Mindenki 1-200 milla deun ül
      Nem tudom a többi mi volt, de ha +eco ment a régi unikra, akkor már most lehet minden accot törölni Yakin és Xalyn.
      Maradok nyugdíjban.

Ez céluni volt, választhattál volna gyorsabbat. Nekem tökéletes az 1x speed. Védelem df sem kell, amikor ekkora a flotta df.

A deufogyasztás és hogy mindenki mennyi deun ül, az teljesen jogos. Felvinném egy 3x deu fogyasztásra.

Ne zavard köreimet!

Hall of Fame:
      U1-U3-U7-Barym-Orion: Top1, Andro: Top2 ; Ogame.hu Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja
    • Örülök, hogy ezt emelted ki...no para, nézz hülyének...meg nevess...
      Ennél azért kívánok nagyobb örömöt is az életben ;)
      „A Sith filozófia egyetlen egyesítő kódexe. A Jediknek is van kódexük és mi száműzöttek jól ismerjük azt. De azt is tudjuk, hogy tele van hiányossággal és féligazságokkal.”

• don csakazertis! schrieb:

Chuck Norris schrieb:

A *1 vagy *2 holt mindegy amikor *6-ról jöttem. Védelem df? Kit érdekel amikor 2 óra alatt ér oda bármi is?
      Nem tudom a többi mi volt, de ha +eco ment a régi unikra, akkor már most lehet minden accot törölni Yakin és Xalyn.
      Maradok nyugdíjban.
      Ez céluni volt, választhattál volna gyorsabbat. Nekem tökéletes az 1x speed. Védelem df sem kell, amikor ekkora a flotta df.

A deufogyasztás és hogy mindenki mennyi deun ül, az teljesen jogos. Felvinném egy 3x deu fogyasztásra.

3x deu fogyastás mellett lehet igazán bányászni nem kell félni attól hogy valaki csak úgy meg fog indulni... főleg ha van vagy fél millás védelmed. nézzük azért az ésszerű dolgokat.. van aki flottázni is szeret nem csak bányászkodni és tekizni
    • KyloRen schrieb:

Örülök, hogy ezt emelted ki...no para, nézz hülyének...meg nevess...

annyira tudtam, h ezt fogod levenni belőle.. :) nem kiröhögés, inkább kínomban nevetek.. nem az első összevonásom már itt és a GF sosem az ésszerűségről volt híres.. ezen mondatod volt, ami megmosolyogtató volt számomra.. nem látom esélyét, h a következő ilyen alkalomkor is az ésszerűség határain belül lesznek.. bár ki tudja..
      bár tekintve, h az összevonás alatt is nyitottak új szervert, így gyanítom, h inkább abban látnak pénzt, semmint akár az egyes országbeli, akár nemzetközi szerver létrehozásában..

edit: ugyanakkor köszönöm szépen, viszont :)
    • Trockij schrieb:

KyloRen schrieb:

Örülök, hogy ezt emelted ki...no para, nézz hülyének...meg nevess...
      annyira tudtam, h ezt fogod levenni belőle.. :) nem kiröhögés, inkább kínomban nevetek.. nem az első összevonásom már itt és a GF sosem az ésszerűségről volt híres.. ezen mondatod volt, ami megmosolyogtató volt számomra.. nem látom esélyét, h a következő ilyen alkalomkor is az ésszerűség határain belül lesznek.. bár ki tudja..
      bár tekintve, h az összevonás alatt is nyitottak új szervert, így gyanítom, h inkább abban látnak pénzt, semmint akár az egyes országbeli, akár nemzetközi szerver létrehozásában..

edit: ugyanakkor köszönöm szépen, viszont :)
      Jó látni, hogy így egymásra találnak itt az emberek :D Most már mehettek szobára XD . Viccet félre téve valóban szerver induláskor lehet több pénzt költenek egyesek, mint egy teljes 1 éves ciklus alatt.
      Ugyanakkor kérdem én, hogy mi értelme van az SA vásárlásnak, ha tudjuk, hogy egyszer olyanokkal raknak össze, akiknek 100 millióval több pontja is van akár.
    • Megtorlo schrieb:

don csakazertis! schrieb:

Chuck Norris schrieb:

Maradok nyugdíjban.

3x deu fogyastás mellett lehet igazán bányászni nem kell félni attól hogy valaki csak úgy meg fog indulni... főleg ha van vagy fél millás védelmed. nézzük azért az ésszerű dolgokat.. van aki flottázni is szeret nem csak bányászkodni és tekizni
      Régi unikban is hiánycikk volt a deu, és egyre-másra indultak meg a flották. Szóval nem látom visszatartó erőnek. Sőt... :)

Ne zavard köreimet!

Hall of Fame:
      U1-U3-U7-Barym-Orion: Top1, Andro: Top2 ; Ogame.hu Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja
    • Neu

Beni.. ez az újoncokat nem fogja érdekelni.. 1-1 szerver megnyitásával nagyon sok ifjú kezdő lepi el a játékot, akik hirtelen úgy gondolják, h értik a játékot.. és csodálkozva tapasztalják, h kémkedik, netán le is szeditek őket.. mert, h nem ismerik se az FS fogalmát, se mást.. szóval a lényegre rátérve.. ők töltik fel a SA-készletüket nagyon gyorsan.. Anyuci-Apuci pénzéből..
    • Neu

Megtorlo schrieb:

Chuck Norris schrieb:

Maradok nyugdíjban.
      Ez céluni volt, választhattál volna gyorsabbat. Nekem tökéletes az 1x speed. Védelem df sem kell, amikor ekkora a flotta df.A deufogyasztás és hogy mindenki mennyi deun ül, az teljesen jogos. Felvinném egy 3x deu fogyasztásra.
      Régi unikban is hiánycikk volt a deu, és egyre-másra indultak meg a flották. Szóval nem látom visszatartó erőnek. Sőt... :)
      nem hinném holgy 3x deuval csak úgy rohangálnának az emberek egy egy kémkedés után!
    • Neu

Most tuti állati ellenszenves leszek egy rahedli embernek:

Marhára sír mindenki milyen ez vagy az a szerver......de miért is? régen nem is volt ennyi lehetőség, akkor is tudtunk játszani.....ez nem bányász élet , arra van a farmerama vagy mi a tök....és volt egy főnököm aki azt mondta...ezen a focipályán ezek a szabályok, ha nem tetszik keress olyan focipályát ahol minden megfelel neked..........kíváncsi lennék, hogy egy angol vagy egy német szerveren lehetne-e ennyi fikázás, rosszhiszemű hozzászólás........aki elöl van annak jó így aki hátul az meg szív......seregben is így volt ...és felfelé nem ugattunk, maximum kértünk.........szerintem mindenki próbálja elfogadni kicsit azokat a szabályokat amik vannak, a szavazás eldönti mi lesz, ha pedig nem tetszik keress másik szerót, inkább azon kéne járni a fejeteknek, hogy hogyan lehetne megújulni, milyen versenyeket lehetne kiírni, ahol nem csak a nagy flotta dönt, hogyan lehetne a sík játékot érdekesebbé tenni........

Sorry srácok, de őszintén mondom, azért nem szeretek feljönni, hogy ennyi hülyeséget olvassak, bár lehet irigykednem kéne, mert ennyire ráértek.....jó nektek
    • Neu

gebasztanya schrieb:

Most tuti állati ellenszenves leszek egy rahedli embernek:

Marhára sír mindenki milyen ez vagy az a szerver......de miért is? régen nem is volt ennyi lehetőség, akkor is tudtunk játszani.....ez nem bányász élet , arra van a farmerama vagy mi a tök....és volt egy főnököm aki azt mondta...ezen a focipályán ezek a szabályok, ha nem tetszik keress olyan focipályát ahol minden megfelel neked..........kíváncsi lennék, hogy egy angol vagy egy német szerveren lehetne-e ennyi fikázás, rosszhiszemű hozzászólás........aki elöl van annak jó így aki hátul az meg szív......seregben is így volt ...és felfelé nem ugattunk, maximum kértünk.........szerintem mindenki próbálja elfogadni kicsit azokat a szabályokat amik vannak, a szavazás eldönti mi lesz, ha pedig nem tetszik keress másik szerót, inkább azon kéne járni a fejeteknek, hogy hogyan lehetne megújulni, milyen versenyeket lehetne kiírni, ahol nem csak a nagy flotta dönt, hogyan lehetne a sík játékot érdekesebbé tenni........

Sorry srácok, de őszintén mondom, azért nem szeretek feljönni, hogy ennyi hülyeséget olvassak, bár lehet irigykednem kéne, mert ennyire ráértek.....jó nektek
      szép és jó lenne minden ha több játékos lenne. nézzük csak meg az össze szerveren nézve szerintem az aktiv játékosok száma alig haladja meg az 500 at :D, elég jelentős probléma. Tovább ahogy valahol le volt írva nem nagyon lesz utánpótlás mivel az új generáció inkább a látványosabb játékokat fogja játszani :)
      kérdés szerintem továbbra is felmerül, hogy mivel tudnál új lehetőségeket biztosítani a játékosoknak ? Itt megoszlanak a vélemények szerintem. meg hát nem nagyon ír senki sem semmi ötletet.
    • Neu

November 25-én lezárul a szavazás, aztán egy hónapig megy a "mikorleszmárszerverbeállítás" és megy az anyázás, aztán a GF december 24-én, karácsonyi ajándéknak megadja a kért beállításokat és grátiszba még tol kedvesen egy +100%-os SA vásárlást. :D

remélem így lesz... :D
      "Hogyha Isten vérezni Kezd, emberek Nem fognak Hinni benne ... És akkor véres Lesz víz és Jönnek cápák ..."
      - Ivan Vanko -

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Thanos ()

• Neu

Mindig folyik a sírás a sok deu és a nagy védelmek miatt.
      Gondolkozzatok nagyban... naaaagy bányászok naaaaagyon sok nyersivel elfeküdve, mert biztonságban érzik magukat.
      A legtöbb flottás csak flottában gondolkozik, vagy rosszul értem?
      Pedig... megcsinálod Te is a gigabányáidat, lesz deud... nagyon sok!
      Aztán épülnek a ds flották... és a több százezer rombik, mert unod a bányákat... és a gigavédelmek meg a 3x deuköltség elmehet a sunyiba.

Ez kicsit olyan, mint a horgászat... a kishalak felnőnek és mi ott leszünk.
      Persze fene se akar 3x deut!
      Kell az a deu átváltani kristályra és az útiköltségekre.

Kicsit a szűz lelkéről:
      A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.
    • Neu

Chuck Norris schrieb:

Maradok nyugdíjban.

Továbbra is érdekelne mikor és hogyan tudok belépni Quantumra
      Arról ki tehet, hogy 6x flottáról 1x flottás szerverre jöttél át? Ha jól tudom, lehetett választani több szerver között. Mi azért kezdtük egyáltalán a Yakinin, mert 1x a flotta sebesség. Ez a szerver ettől szép. A 2-es sebesség már nagyon perem, afölött pedig szerintem tönkretették volna a szervert, szerintem örülj neki, hogy egyáltalán volt 2x lehetőség a szavazásnál...

Ha nagyon elborulnak a beállítások, biztos, hogy problémázunk.
      Így is van pár ennél is nagyobb gondunk a szerveren...
    • Benutzer online 1

1 Besucher