Szerver beállítások cseréje

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Tehát először is jó lenne tudni hogy mely univerzumokban szeretnétek változtatni a beállításokon és hogy mire. Ezt kibeszélhetnétek magatokból itt a fórumon. Anélkül nem igazán tudnám hogy milyen szavazási opciókat adjak meg nektek. Az összes lehetséges beállítás felsorolása pedig túl sok lenne.

Az Univerzum Általános Beszélgetések részlegben nyissatok új témákat univerzumonként! Van "label" amivel ki lehet választani melyik univerzumról van szó (Melyik Uni). Áttekinthetőbb ha univerzumonként van egy téma és nem egybe ömlesztve az egész. Amihez nem nyílik ilyen téma, ahhoz nem fogok indítani szavazást. Amihez nyílik téma, de kevés vélemény íródik, akkor az és egyéb adatok alapján lehet hogy kihagyom az adott univerzumot ebből a fordulóból. Az összes univerzumban egyébként sem biztos hogy lefuttatom a szavazásokat egyszerre, mert ahogy láttam elég időigényes. Tehát az is lehet hogy fontossági sorrendet állítok fel az unik között (ehhez is jöhetnek majd javaslatok, de az egyes témák aktivitásából is le lehet vonni következtetést). A témákat el fogom olvasni és azokat az opciókat választom ki, amik javasolva és támogatva voltak a hozzászólók által. Ha túl sok opció van prezentálva, akkor szelektálni fogok aszerint ami leginkább tetszik a hozzászólóknak (prioritási sorrendet fel lehet állítani hogy mi tetszik jobban minél). Ezt akár "like"-olással is lehet tudatni velem. Persze ha nem mindennel értesz egyet egy hozzászólásban, like-olás helyett inkább írj te is hozzászólást!

Megjegyzendő hogy nem csak sebességen lehet változtatni hanem minden máson is amit eddig láttunk univerzum beállításokban. ;)

Köszi előre is, ha időt fordítotok erre, de remélem ha nektek fontos, akkor megteszitek.
      "You are not a beautiful and unique snowflake."
      /Mithras/
    • Sziasztok!

A véleményem szerint nem igazán lesz több játékos hiába változtatunk a beállításokon. Ez most arra lesz jó, hogy összevonásig kiegyenlítsük a fejlődési viszonyokat és ha végre eljön a mindenki által várt nap (reméljük ésszerűen összevont unikkal) akkor mindenki "elégedetten" költözik majd.
      Reméljük, hogy így lesz...
    • Valaki felvilágosítana, hogy az esetleges összevonás véleményetek szerint milyen szervereket érintene?
      Mert mondjuk, ha Xalynth szervert összevonnák egy sokkal régebbi szerverre, az elég szívás lenne nekem :D
      Szerencsésen szereztem fekete pontokat ( több ellenséget is, nem értem hogy miért de mind1)
      Most lehet arra gondolni, hogy félek, és talán van is benne valami, mivel mondjuk egy 60 milla pontan rendelkező játékossal nem igazán tudom felvenni a versenyt :D
      Valaki emlegetett olyan felvetést, hogy az lenne a legjobb ha az összes magyar játékos egy külföldi szerveren lenne összevonva ( vagy valami hasonló).
      Szerintetek ha mondjuk 5 szervert összevonnak lenne 300 aktív játékos ? szerintem nem...
    • Nem lehúzni akarok senkit, de feketén fehéren ott van Loro leírásában, nyitunk 1 ujj szavazást az általánosban, leírjuk mit szeretnénk. Aztán Loro csipeget belőle majd szavazás, és ha a gf is rábólint akkor majd kihirdeti mikor lesz az átállítás. Szép napot :lol:
      Itt vagy az ujj életed kezdetén.
      Nyomasztó lehet tudni, mien jövőt teremtesz majd.
      Tudni mi az életed célja.
      Már tudod ki ő, most már tudod ki vagy te.

És most már azt is megérted talán hogy ki vagyok én.
    • Tisztelt játékostársak, és vezetők.
      Ahogy elnézem ez a szavazgatás elég nagy katyvasz... minden Uninál ugyanazt az 5-10 embert lehet látni, hogy írogat, holott némelyiknek semmi köze az adott univerzumhoz. A többiek meg csak lapítanak... vagy mert nem fórumoznak, vagy nem mernek írni (ezt ők tudják).
      Játszom külföldi szerveren is, és ott úgy oldották meg a szavazást, hogy amikor beléptem a játékba, akkor kidobott 1 kis ablakot, és lehetett választani bizonyos beállításokból.
      Ez azért jó, mert csak azok szavaznak akik ott aktívan játszanak, és nem csak azok akik aktívak a fórumon...nah meg gondolom a vezetők egyből látják 1 kis grafikonon hogy a többség mire szavazott.... Ezt nálunk nem lehet megoldani? Mert így se füle se farka...
      Nah meg ne csak az az 5-10 ember döntse el a játék jövőjét... mert ahogy elnézem, aki írt az mind flottás... Az szép és jó hogy gyorsan le tudnák darálni, és farmolni az egész unit, de valaki azért ment lassabb uniba, mert vagy nincs elég ideje hogy fél percenként ránézzen a játékra, (szeretne nyugodtan sz.rni), vagy mert épp szeretne nyugodtan bányászgatni...
      Annó ezért is indult pár speckó szerver...Akinek meg nem tetszik nem kellett volna oda menni.
      Az Oké hogy a régi szerveresek nem választhattak még anno (barym,hydra,andro)... de a többi már választható volt. (ti akartátok így!!!)
      Szerintem a régi szerósokat kellene már felzárkóztatni az újabb unikhoz, mert a nagy ECOk miatt lemaradtak mint a borravaló, és majd 1 esetleges összevonásnál nagy hátrányban lesznek (vagyis már vannak)
      Én személy szerint a termelést nyomnám fel minden régi uninál 5-7Xsre... minden mást hagynék ahogy van.
      "A borsodi bőrálarcos gyilkos nem felejt,
      és egyenként vadássza le az árulókat! "
    • Akkor elnézést kérek... ott nem játszom... nem tudok ki hová tartozik, és milyen beállítottságú.
      De elég sok embert ismerek már a játékban, és a többségi hozzászóló flottázik.
      Ezért is lenne jó úgy szavazni, mint a külföldi szerón volt pár hete... úgy minden aktív játékos értesülne az esetleges változási lehetőségekről.... nem csak az aki fórumozik.
      "A borsodi bőrálarcos gyilkos nem felejt,
      és egyenként vadássza le az árulókat! "
    • Igen, ahogy Gurat mondja, azaz majdnem. Ha van olyan kért opció ami többi játékos által nem támogatott, az lehet hogy nem lesz ott a szavazásban. De egyébként is elég kevesen írtak véleményt az unikhoz. Tudok arról hogy hogy ment más közösségekben és itt is így lesz. A véleményeket azért kértem mert, amiért már megírtam hogy miért. ;)
    • marquez schrieb:

És ez mikor várható lorovus?
      Hamarost. :)

Laci1994 schrieb:

alapvetően nem ez a gond...játékon belül sok játékos fog szavazni, viszont fórumot tapasztalataim alapján hydráról kb 10% használja csak
      Ha valaki (akit egyébként ez a téma érdekel és játszik is az adott uniban) nem jött a fórumra megmondani hogy szerinte mi lenne jó, vagy like-olni valakinek a javaslatát, az szomorú. Gondolom szövikben továbbadják a játékosok az információt, az elvileg elég kéne hogy legyen. A maradék az vagy szövi nélküli nagy játékos, aki úgyis nézi a fórumot a csaták miatt, vagy kicsi kezdő, aki nagyon érdemben nem kíván vagy tud hozzáadni a témához.
    • Benutzer online 1

1 Besucher