[Ö: 6.730.500] oster vs. hypnose [Justice] (T: 0, V: 6.730.500)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• [Ö: 6.730.500] oster vs. hypnose [Justice] (T: 0, V: 6.730.500)

Nem az első ilyen, a többi jelentés elveszett amíg V-be voltam. Számított is rá, hogy megyek, ezért van bent kevés cucc.
      Nem volt nagy kaland. Vből ki, kém, támadás indul, farmkörök mennek, szemetesek indultak rakéták ellőve.
      Tiszta munka volt, de magam részéről csúnyának tartom ezt a hadviselést, ha békén hagytak volna, akkor nem lett volna rá szükség.
      Nem vele kezdtem, kyloren is le lett rakétázva, de gondoltam minek neki az a védelem, aztán inaktív lett, a többi ilyen ember is abbahagyhatná, hogy értelmesen lehessen játszani.
      atsaba kémkedett úgyhogy szintén lerakétáztam, remélem értette a célzást.
      laci is kémkedetett hamarosan kiteszem milyen kellemetlenségeket okoztam, aztán befejezem végre a játékot és a karrieremre és barátnőmre fordítom az időt, több értelme lesz, mint egy halott uniba szájkaratézni ezekkel a szerencsétlenekkel.
      Kommentekre nem válaszolok.

Ezen az időponton (06-07-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:

Támadó oster

Romboló 500

Védő hypnose [Justice]

Nagy Szállító 400
      Szemetesek 1
      Kémszonda 465
      Napműhold 529
      Romboló 1

A csata után ...

Támadó oster

Romboló 500 ( -0 )

Védő hypnose [Justice]

Megsemmisült!

A csatát a támadó flotta nyerte!
      A támadó zsákmányolt:
      333.333 Fém, 333.333 Kristály és 333.334 Deutérium

Plus 2 farm:
      Fém: 1.092KK Kristály: 884.168 Deutérium: 219.043
      Fém: 273.273 Kristály: 221.076 Deutérium: 54.774

A támadó összesen 0 egységet vesztett.
      A védő összesen 6.730.500 egységet vesztett.
      Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 1.729.000 fém és 2.785.300 kristály lebeg.
      A támadó 1.000.000 egységet zsákmányolt összesen.

Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.
      A támadó(k) által megszerzett törmelék.

nyereség/veszteség összegzése:

A támadó(k) összesen

Fém: 2.062.333
      Kristály: 3.118.633
      Deutérium: 333.334
      A támadó(k) nyeresége 5.514.300 egység.

A védő(k) összesen

Fém: -2.803.333
      Kristály: -4.312.333
      Deutérium: -614.834
      A védő(k) összesen 7.730.500 egységet vesztett(ek).

Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.1.7
    • A hadviselésed is olyan szánalmas mint te....
      amúgy ha belevesszük azt a 450 rakétát, minuszosra jöttél ki... sok értelme van a felesleges rombolásnak...
      Lúzer voltál, és az is maradsz mindig.... húzzál vakba, és bújj a képzelt asszony szoknyája mögé
      "A borsodi bőrálarcos gyilkos nem felejt,
      és egyenként vadássza le az árulókat! "
    • minek teszed ki akkor? Magadat minősíted. Meg mire számítottál? Pofátlanul felüllicitáltad a szövetségi társaidat legutolsó mp-ekben és még te léptél le megsértődve, hogy mit képzelünk, hogy ezt megmerjük neked említeni. Ezután megpróbáltunk leszedni, ahol volt egy kis szerencséd, szemetes spam-jaidról nem is beszélve, ami akadályozta az áttekintésünket phalanxnál...
      Ezután írtad, hogy befejezted, de úgy látszik mégis itt vagy...Ez a játék egyébként, támadunk és kémlelünk profit reményében, az nem játék amit te csinálsz, hogy kijössz vakációból, gyorsan rakétázol farmolsz aztán ha fél órát nem tudsz figyelni fs helyett húzol vissza oda gyorsan. Ezek a csaták nem elismerhetőek, ez pofátlanság...én annak örülök, hogy egy ilyen emberrel lesz kevesebb az ogameban, aki nem képes elismerni, hogy egy normális csatát nem tud összehozni, mert rakétázásokhoz aztán nagy tudás kellett ugye...Aztán gyáva módon inkább nem is reagálsz semmi hozzászólásra de nagyra vagy vele, hogy most megmutattad aztán milyen férfias vagy 2-3 farmolással meg napműhold zúzással.
      Ha létezik az a barátnő akkor egyedül őt sajnálom, hogy több időt kell eltöltenie veled.
    • Laci szólt, hogy nézzek be ide...hát...őszintén gratulálok isten király vagy :) 5 hónapja az egész ogameben nem volt 1 percnyi játékidőm, erre a nagy és magasságos oster, azralot le mert rakétázni...bravó jár a taps és gratulálok :)

Viszont ne felejtsd el, hogy a nagy bosszú közepette, megköszönhetnéd nekem, hogy van accod!!! A nagy bosszú közepette megköszönhetnéd Márknak szintén nem kicsit, hogy van mivel játszanod az accon....és majd, ha ezt megtetted, utána lehet emberkedni, meg méregetni, addig én a helyedben laposkúszásban elsumákolnám ezeket a csatákat, nem hogy kitegyem fórumra!!! ;)

Na puszi 5 hónap múlva megint jövök, addig meg spammold tele a fórumot az ellenem való csatákkal is had lássák mekkora géniusz vagy, mert támadsz egy olyan embert, aki február 22-én már inaktív volt :)

U.I : A játékba most azért léptem be, mert a fórum valamiért nem veszi el tőlem a bejelentkezést csak, ha játékból nyitom meg, így most 7 napig azt jelzi, hogy játszom, de megnyugtatlak nem fogok. ;)

Hyp szerintem túlteszi magát ezen :D ha nem majd viszek neki egy pálinkát, hogy könyebben menjen, szerintem Laci se nagyon érezte meg nagyon...srácok jó játékot Azra te meg ha abbahagyod akkor ez most megint csak a nagy hű hó semmiért effektus, hogy megmutasd férfi vagy,de nem jött össze sajnálom, értem se kár hogy nem játszom, de téged sem fog siratni senki :) Max a kamuzós barátaid :)

Másik megint te sértegetsz minket, hogy szerencsétlenek, de a szegénységi bizonyítvány nem nálunk lett kiállítva ismételten, hanem a te oldaladon. Kívánok minden jót az életben, !!!!
      „A Sith filozófia egyetlen egyesítő kódexe. A Jediknek is van kódexük és mi száműzöttek jól ismerjük azt. De azt is tudjuk, hogy tele van hiányossággal és féligazságokkal.”

The post was edited 1 time, last by KyloRen ().

• Emlékeim, ha nem csalnak amikor kirakta a csatát, és ahogy, akkor mintha olyat mondtam volna, hogy ha rámegy ingem-gatyám se érdekel, sokat nem fog pozitív élményekkel tele játszani, ha emlékeim nem csalnak akkor tudod te is Márk, hogy ebben a felfogásban nem voltam ám egyedül azok közül akik részt vettek ellene, majd írtad átveszed az accot ne romboljuk tovább....

Szerintem barátként felfogtuk, nem szekáltuk...szal minimum egy üveg Whiskeyvel jön neked, hogy te vetted át!!!!

Nagyon nagyon nagyon nagy gamer...és azzal henceg, hogy lerakétázott engem aki február 12-től nem tolja ezt a játékot!!! Xali volt az utolsó unim, mennyit toltam kb 1 hónapot??? 3 nap múlva 5 hónapja lassan, hogy nem szagoltam ide, mégis előkerül, és úgy hogy most ez mekkora tett...remélem azért nyugtató nem ment támadás közben, hátha egy hónapok óta inaktív player feljön-e az ő raksijaira :D Ahogy egy toppos tud számolni 5-ig és tudja, hogy egy ACS-ban ennél többen nem mehetnek rá és ahogy egy toppos gamer tudja azokat a szabályokat is, mi jár a pushingért, még ha az nemes célt is szolgál, mint egy lerombolt holdnak a visszalövése csak hát..azután illik téríteni, a kisebbeknek a dolgokat :)

Ugye-ugye megy a sárdobálás ránk megint, holott mi nem tagadtuk, hogy ez van benéztük azt a támadást, bár az ő általuk elmondott időt sokkaltuk ugyan, de hát ez van...most meg nagy inggel, reklámozzuk, hogy mekkora gamerek vagyunk, ugyan akkor nem kellett volna elfutni, meg átadni, hanem maradni....csak hát...akkor nem volt ekkora szája....na mindegy csak imádom, hogy megszólal úgy, hogy ferdíti a story-t a maga irányába, holott két oldala van mindennek és a sötétségben nincs mit takargatni, ellenben a fényben annál többet ;)
      „A Sith filozófia egyetlen egyesítő kódexe. A Jediknek is van kódexük és mi száműzöttek jól ismerjük azt. De azt is tudjuk, hogy tele van hiányossággal és féligazságokkal.”