Pinned Milyen legyen egy új univerzum? 3.0 - kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• :Sorrow: wrote:

10 évet késtél sajnos.
      semmit sem késő elkezdeni. a probléma ott van hogy tényeleg azért nincs új játékos utánpótlás mert keveset tudnak, az is igaz, hogy akarat sincs bennük miután egyszer levered őket... engem is levertek párszor mégis itt vagyok és szépen haladok. Én szivesen fogadom a tanácsokat, és pont az egyik oldal szerekesztője is lettem uh jöhetenk a hójavítások remélhetőleg hamarosan időm is lesz foglalkozni azzal is.
    • Mit szólnátok egy ilyenhez:
      - 200 galaxis
      - Kintről befelé változó sebesség minden szinten
      - 200-190 --- 0-10 kezdőterület és így lehetne haladni befelé
      (sávonként változó paraméterek, így mindenki ott játszik ahol akar.)
      - kikutatható bolygóáthelyezés
      - Átmozgatott i-s bolygók mindenhová persze
      - DF is változó persze... így a bányászok maradhatnak kint lassan fejlődni, ha akarnak, de nagyon sok minuszt kaphatnának a fejlődésre.
      - Sávok között csak összes bolygóval lehet közlekedni! Flottákkal szabad, persze...
      - És ide vonnák össze a döglött unikat.

Lehet hogy elvesznénk benne, de a sávok között itt is lehetne zúzni, és persze van esély a menekülésre... nem csak a vak.

Kicsit a szűz lelkéről:
      A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.