Egy kis visszaélés

• Igen, én ott nem vagyok GO, szóval tenni sem tudok mit.

A jegyrendszert itt éred el: support.ogame.hu/

Ajánlom a Játék és Fórum szabályzat elolvasását is, mivel pl a dupla post nem engedélyezett a fórumon.

Sejtem hogy mi lehet a gond, nem is biztos hogy baj ez alapján a tiltás, de biztos vissza leszel engedve. Fórumon viszont nem szeretnék erről többet beszélni!

Amíg tiltva vagy addig nézz utána az FS fogalmának, mert nem egy életbiztosítás amit írtál. Vagy phalanx (ha nem holdról) vagy alienek jelentik majd a flottád végét. :whistling:

Ne zavard köreimet!

Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion: Top1, Andro: Top2 ; Ogame.hu Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja
  • valószínűleg tévedés lesz a ban, attól meg ne félj, hogy nem leszel fenn amikor oldják a tiltást mert vakációba tették az accodat és te döntöd el mikor hozod ki onnan.

Amúgy Gurat, te mért tudsz like-ot nyomni hozzászólásokra? :D Mi kis mezei felhasználók nem tudunk :D
  • Vicc.. kivancsi vagyok mi lesz a Vege.. hogy csalt.. vagy szimplan a Go fogyatekos, es Bannolta valami kamu feljelentes utan!! bizonyitekokra kivancsi lennek, mi alapjan lettel bannolva!! ha nem jogos a Bannolas.. akkor meg is ki fogja a sracnak megteriteni a tobb napi kieses banya termelest.. ???? akkor az Sa-rol nem is beszelve amit befektetett parancsnokokba??? es ki vizsgalja , felugyeli a Go-t hogy jol dontott a bannolassal kapcsolatban ????
  • Na szóval.
    Kiderült miért lettem bannolva. Részben az én hibám is bár erre nem gondoltam.
    Ami történt.
    Ugye 4 támadást észleltem. Az esőt azért mert pont online voltam. Vártam vissza a szemeteseket sok nyersivel. Amint észleltem az első támadást a flottám a tárolt nyersanyaggal elkuldtem és jeleztem a támadomnak hogy felesleges jönni. Nem sokra rá jött az újabb támadás. 19 percet írt mire az ellen eléri a holdam. Na erre beállitottam a telefonom riasztási funkcióját 10 perce hogy mivel már nem voltam gépnél gyorsan teloval felnézzek hátha támadnak és akkor 9 perc reagalasi időt adjak magamnak. Mit ad isten ismét támadás jött. Volt kb 7 percem mire elinteztem mindent mert 2 bolygomon és 1 holdamat támadtak.
    Most jön a baromságom amit nem kellett volna.
    Nagy arcal a következőt írtam a támadomnak. Hiába jössz minden üres, jó ez az app riaszt ha támadás közeleg, 10 eurót megért.
    Ezzel időt akartam nyerni mert féltem hogy a 4.támadás már mindenhova menne. Így is lett 2 db acs támadást kaptam. De sikeresen elharitottam. Közben az üzenetem jelezték az adminnak aki ki is tiltott.
    Jelzem én is jelentettem volna , bár fogalmam sem volt hogy ez az App tényleg létezik.
    Most az adminnal egyeszkedek hogy ez egy buta félreértés bár a saját hulyesegem miatt.
    Abban igazat adok az adminak hogy rajta áll hisz nekem vagy sem hisz messziről jött ember azt mond amit akar.
    Minden esetre reménykedek és soha többet nem írok senkinek. ....
    Vagy most ráb***ok vagy sem és visszaengednek.

Trockij tiltott és félig jogosan.
    A másik felét azért nem tartom jogosnak mert ez egy üzenet és ezt bizonyítani kell. Hisz én is bárkit jelentették akkor aki leanyázott mikor levertem a bolygoján éppen tartózkodó flottáját.
    Szóval felig meddig magam tehetek róla.

Bizakodó vagyok.

A tanulság, számomra, ha valaki jön támadni és időbe észlelem, többet nem szólok hogy ne jöjjön. Ez van sracok. Lehet szidni mert hülye vagyok.

Wodoo
  • na hát így már ne csodálkozz, hogy tiltanak :D szinte beismerted, hogy csaltál...még ha nem is így történt. Ebben az esetben már csak a GO jóindulatán fog múlni oldják e a tiltást vagy nem. Védelmedre tudom felhozni, hogy most megnéztem a play áruházban és átszámítva 4 euró a program tehát az hihető, hogy csak viccből írtad.
  • laci19942
    Igen időhúzásnak indult, abban bíztam hogy letesz a támadásokrol ☺ nos arra nem gondoltam hogy tényleg van ilyen és hogy magammal cseszek ki.
    Őszintén szólva a szabályzat ezen részét nem is olvastam.
    A másik ha logikusan nézzük, ha csalok azt nem írom senkinek. Főleg mert így veszelyeztetem az accountomat amire költöttem is.
    Ezért írtam hogy azért jogos a tiltás egy része.
    És én is hozzájárultam . Na mindegy. Remélem az admin elhiszi. Ha kicsit is utánanéz leesik neki a a dolog. Várom a felyleményeket.
  • Stay Alive
    Egyiket sem tettem ☺ csupán a reakcióját nem tartottam helyesnek. Hisz ha olvasod egy az egyben leoltott kioktatott úgy, hogy nem is tudta mi történt. Ha admin lennék én kérdezném hogy mi is történt illetve inteligensen leirnám miért is lehetett. De nem ez történt itt.
    Leirtam a dolgot erre 2 admin is lenézve kioktatott.
    Ez nem normális vezetőségi hozzáállás.
    A többi meg a saját baromságot miatt van
  • Wodoo most elastad magad nalam!!! en utalom a riasztos csalo nyomorultakat!!! igy remelem bannolas alatt is maradsz, es az eletbe nem engednek vissza!! ezt a jo indulatott koszond a tobbi riasztos kis kocsognek, meg jelzo programos cimboraidnak!!! es ahogy mondod, a jott ment ember azt mond amit akar.. neked ezek utan senki nem fog hinni.. ugy hogy Trockij remelem nem enyhulsz meg!!! remelem bannolas kitart majd 2030-ig!!!!!!! regisztralj uj Uniba.. azt ott Riasztozzal!!! szevasz!!!
  • Mondom szidjatok.
    De gondolom a riasztosokat is elkapjak valahogy. Ha megvizsgaljak látni fogják én nem csaltam. Jó oké most ugye amit akkor írtam az elég jó indok. De attól a tény fent áll hogy nem csaltam csak tudatlanságom, nagy arcom miatt saját csapdámba estem. Biztosan meg tudják nézni állapítani ha egy felhasználó tényleg csalt. Valahogy csak nézik azonosítják ezeket az úgynevezett scripteket.
    Ebben nyugodt vagyok.
    Az hogy most mit írtok az lényegében megerdemlem. Addig míg ki nem derül az ellenkezője amiben reménykedek.
    smartrax18
    Addig minden negatív hsz-t jogosnak veszek
    Én sem hinnék fordított esetben. De csak az adminoknak van belelátásuk ebbe ennyire.
  • Neu

smartrax18
    hogy mondtam, jogos amit most kapok. Nem tudjátok hogy csak kamuzok vagy tényleg egy balf*sz üzenet miatt van a dolog. Remélem mihamarabb meg tudjátok ti is hogy nem vagyok csaló.
    Írni fogok mi a helyzet. Akkor is írtam mikor kiderült miért kaptam tiltást. Ha tényleg csaltam volna nem erőlködnék és már rég ujj accountal csinálnám újra.
    Most ott tart a dolog hogy Trokij egyeztet Lorovussal. Nem tudom ki ö :) de remélem ö az aki ki tudja deríteni hogy semmit nem tettem azon a Blöff mondatom kívül.

Még bizakodok :)
  • Neu

Az, hogy Loro-hoz került az ügy, azt jelenti h a go nem változtatott az álláspontján és feljebb került?! Tehát Loro jóindulatáról van szó? HA igen ezt köszönjük neki!

Wodoo!
    Aki nem ismeri a témát, és csak az első posztod olvassa, az nagyon benézi az egészet. Megvádoltad a go-t, úgy hogy sejthetted már a tiltás okából hogy az elszúrt mondatod miatt tilthattak! Mégis vádoltad, később meg is nevezted pedig így vagy úgy de joggal tiltott mégha butaság miatt is. Pluszba szóba került egy téma amit mellőzni kellene, nemhogy megnevezitek a csaló eszközt, még ki is van írva hogy meglehet venni?! (Ha jól emlékszem meglehet tudni a google-tól h adott hónapban hányan kerestek bizonyos címszavakra. vajon meglehetne nézni hogy a poszt után hány magyar google keresés volt az adott címszavakra?)

Látjátok ezért tiltott kitiltásról beszélni fórumon!
    Én sajnos ebből nem tudom eldönteni melyik verzió az igaz,csaltál-e, de ha nyugodt a lelkiismereted akkor tényleg megnyugodhatsz, ellenben pedig legalább 10-15 olyan játékos van a szerveren aki tudni fogja ha riasztót használsz!

Örülök hogy visszaengedtek!