Egy kis visszaélés

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Neu

Nem értek a riasztókhoz, még sose használtam
    Mindenesetre az érdekes nekem, hogy most 3-at találtam...ez 2 fajta ha jól látom, mert az egyikből van bővített verzió vagy mi
    A 3 db össz értéke 3100 Ft kb, ami 10 EUR!!!
    Épp annyi, amit a védő viccből költött rá
    Elvileg nem tudta, hogy van ilyen
    Közbe pedig kitalálja, hogy véletlen van ilyen app és véletlen 10 EUR a 3 érték
    Kicsit sok itt a véletlen, wodoo-nak meg jók a megérzései :)

Véleményem szerint volt riasztó, csak azzal nem volt tisztába, hogy ez tiltott dolog
    És könnyű ráfogni arra, hogy 10 percenként van állítva emlékeztető telefonra
    Nos ha nekem 10 percenként jelezne a telefonom emlékeztetője, biztos kivágnám a 3. jelzés után a pi...ba
    Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni!
    Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni!

Háborúban nincs vasárnap!
  • Neu

Tigrislany.
    Igen igazad van.
    Tiszta vagyok tisztán játszom. De addig nem tudtam miért tiltottak amíg végre el nem mondták. Ha tudom egyből az okát nem panaszkodok mert hát igen ki tudja igaz e. Tiszta vagyok és remélem ez nem jóindulat hanem az hogy utananeztek annak hogy nem csaltam.
    Köszönöm az adminnak az operatornak. De soha többet nem írok senkinek. Főleg ilyen baromságot amivel magammal cseszek ki.
    Én is örülök hogy visszaengedtek. Jelzem a csalással való játékot elitélem. Lényeg hogy amiket írtatok joggal írtátok. Hisz nem ismertek így azt mondok amit akarok. De megnyugodtam és újra irány a galaktikus csatamező ☺
  • Neu

üdv,

csak, h tisztázzunk valamit.. utálok a fórumra írni, mert úgyis kiforgatjátok.. :)
    de h a lényegnél maradjunk.. nem vittem Lorovus-hoz az ügyet.. igen, én tiltottam ki.. figyelek minden csalót, riasztósat.. és el foglak kapni titeket.. ;) előbb vagy utóbb, de mindenki sorra kerül.. :evilgrin:

üdv, T.
  • Neu

Sziasztok!

Jövök mint ünneprontó.

Tehát ez mind "szép és jó", csak azt nem értem, hogy miért nincs már ez a téma zárva. Konkrét játékbeli tiltások és eljárások nem kibeszélendők a fórumon. De azért örülök hogy örültök. ;)
    Általánosságban lehet beszélni arról hogy mi van akkor ha valaki ilyet-olyat tesz ami szabálysértő vagy nem és hogy mi mit teszünk ez ellen, de konkrét eseteket nem beszélünk ki. TALÁN névtelenül példaként felhozzuk hogy "volt már ilyen", de ott sem megyünk bele részletekbe. Megvan az oka.

*zárva