Egy kis visszaélés

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Egy kis visszaélés

Üdv srácok.
    Lenne egy kis gondom.
    A tegnap esti órákban megtámadtak 3-4 szer de leleményes voltam és mire az ellen odaért elvittem a flottám. De itt jön a csavar.
    Ma reggelre szerettem volna belépni és azt vettem észre hogy kitiltást kaptam.
    Biztosan a támadni akart emberke ( Tigrislány és valami Miki86, az utóbbi nem biztos ) haver az ottani adminnak.
    A kitiltás oka valami ( tiltott script használata ) volt. Oké.
    1. Nem használok semmit nem is tudom
    2. Cseppet ez korrupció gyanus
    3. a supportot sem tudom elérni hogy ezt megtudakoljam mert tiltva vagyok
    4. ha ezt most olvassa a kedves admin aki ezt tette kérem vegye fel a kapcsolatot velem mielőtt ennek jogi következménye lenne. Hogy miért? Mert pénzt tettem a játékba ezáltal vannak jogaim és élni fogok azzal a lehetőséggel ami ebben az esetben van.
    Komoly jogi vonzata lehet.
    Köszönettel , Osváth Zsolt

Várom a választ
  • Itt a support:
    ogame.support.gameforge.com/in…18-hu.ogame.gameforge.com

Bár ha egyszer ki vagy tiltva nem tudom, hogy miként léphetne veled kapcsolatba bárki is magától :)
    Ilyenkor neked kell kezdeményezni az eszmecserét

U.i.: Szerintem ugyan annyi jogod és kötelezettséged van mint annak, aki nem tett bele egy forintot se...nem több, de nem is kevesebb
    Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni!
    Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni!

Háborúban nincs vasárnap!
  • én is láttam h bannoltak a nem sikerült támadásom után.
    Szerintem meg köszönettel tartozol a go-nak, szerintem Ő is látta h támadlak, és direkt várta meg az akció végét, mert ha akció közben bannol akkor esélyed sincs menteni és sikeres lesz a támadás.

(egyébként meg több szabályokbetartást, kevesebb gyanusítgatást!)

Hallod nekem a való életben sincsennek barátaim/haverjaim, nem hogy egy go :D
  • Stay Alive
    nem kivételezést kérek. Hanem az europai üzletpolitikai szabályok értelmében, ha veszek valamit ( és teljesen mindegy hogy ez online vagy helyi ) azzal jogilag támogatom a működést. Ebben a példában ez most lehetetlenné vált. Igen ha az ember csal akkor teljesen mindegy hogy tett e bele pénzt annak következményei vannak. De előbb ezt bizonyítani kell vizsgálni kell felszólítani kell. Kapcsolatban vagyok közel 7 éve a Blizard al ( Star Craft 2 ) és igen bármi probléma merül fel azt ki kell vizsgálni. A fogyasztó védelem is beletartozik. Ne is haragudj de az nem járja hogy valaki valakinek a haverja és a harmadik felet tiltják ezért.Nem az a 20 euro érdekel hanem az etikett ami most van. Gusztustalan dolog ez. Mivel nem használok semmi ilyen csalásos dolgot és ez ez online játék aminek van LOGG ja és adatbázisa ( webgrafikus vagyok ) nyomonkövethetö az esetleges csalás. Meg lehet nézni a a profilom LOGG ját az adatbázisban. Biztosan semmi nincs ott ami rendellenes lenne.
    Teljesen etikátlan a dolog. És szerintem joggal vagyok felháborodva.
  • Tigrislány
    Nem gyanúsítgatás hanem feltételezés.
    E kettő között hatalmas a különbség.
    Semmilyen szabályt nem szegtem meg azzal hogy éppen fent voltam és észleltem a dolgot. De továbbra is gyanúsnak tartom..... Ha azért is bann jár hogy éppen visszaverek valamit akkor az már elég durva.
  • Tigrislány schrieb:

"biztosan haver az ottani adminnak"
    De ok, köszönöm h javítottad magad.

A go is tévedhet, várd meg a jegyre a reakciót. Ha nem vagy elégedett a kivizsgálással, viheted az ügyedet magasabb szintre is!
    Miben is tévedett?
    Tévedés azon alapul hogy nem következtetés vagy megérzés alatt hanem konkrét bizonyíték alapján dolgozik és esetleg nem vett figyelembe valamit. Ez tévedés igen.
    De az nem hogy úgy GONDOLJA csal. Az nem tévedés hanem hanyag és hozzánemértés. E miatt megkárosít így vagy úgy egy másik személyt. Oké ez csak játék sz*junk bele. De bocs, időt fektetek bele.
    Ne is haragudj de ez nem így megy. Bármilyen kis vezetőségi tag valaki feleltséggel tartozik a cselekvése után.
  • Leleményes voltál? X/ Mesélj :D

1. Ha jegyrendszeren megreklamálod, biztos kapsz majd az eljáró személytől valami magyarázatot, aztán majd megbeszélitek mi is történt.
    2. Azt ajánlom, hogy sehol se villogtasd hogy fizettél a játékért, mert pont senkit sem izgat.
    3. Fórumon nem szabad tiltásokat kibeszélni (szabályzat).
    4. Én is tiltottam már ki felhasználókat, amit aztán fórumon próbáltak fenyegetőzéssel visszavonatni. Nos, nem sikerült. Persze voltak bizonyítékok, nem is gyengék...
    5. "Nem gyanúsítgatás, hanem feltételezés." - Ezt ne...

Sok sikert az igazad bizonyításához, ha ártatlan voltál akkor szerintem nem lesz gond és hamar vissza leszel engedve. :)

Ne zavard köreimet!

Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion: Top1, Andro: Top2 ; Ogame.hu Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja
  • don csakazertis
    Igen leleményes.
    Telefonról is nézem ha éppen nem vagyok gépnél. Mivel több milla nyerseim volt és flottám így beállítottam a telefont hogy 10 percenként megtudjam nézni. Nem nehéz hidd el csak egy időzítőre van szükség hogy 10 percenként riasszon. Neked is menne.....
    Tiltottál ki valakit.... oké. Milyen alapon? Azért mert valaki írt neked hogy pl ez vagy az tuti csal?
    Kell hogy legyen egy rendszer mi alapján döntesz ( ha csak nem trágár vagy sértő megjegyzéseket irt neked ) mert az jogos lenne.
    Magyar szavak jelentését viszont nem árt átlapozni. Vagy neten utána nézni ha az könnyebb.

De látom te sem értelmezted rendesen a felháborodásom okát. Se ez nem a te hibád......
  • wodoo schrieb:

don csakazertis
    Igen leleményes.
    Telefonról is nézem ha éppen nem vagyok gépnél. Mivel több milla nyerseim volt és flottám így beállítottam a telefont hogy 10 percenként megtudjam nézni. Nem nehéz hidd el csak egy időzítőre van szükség hogy 10 percenként riasszon. Neked is menne.....
    Mit állítottál be pontosan?
    Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni!
    Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni!

Háborúban nincs vasárnap!
  • Nézzem meg a magyar szavak jelentését? Oké, de a leleményes helyett a sablonos szót fogom találni erre a helyzetre. :D

Esetleg valamelyik támadódnak is hencegtél ezzel a leleményességeddel?

Hogy tiltottam-e ki valakit? Egyszer a fél unit.. Meg több 20 millió pont felettit is különböző szervereken. Hogy milyen alapon? Olyan alapon hogy csaltak vagy elmulasztották jelentési kötelezettségüket. Többet viszont nem mondanék, mert nem publikus hogy mi az a 'keretrendszer' ami alapján dolgozunk.

Ne zavard köreimet!

Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion: Top1, Andro: Top2 ; Ogame.hu Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja
  • Nagyon egyszerű.
    Este volt már és mentem volna aludni. Láttam hogy támadnak. 19 perc alatt ért volna az ellen hozzám. Elvittem a flottám a nyersivel. Írtam neki hogy felesleges jönni üres minden. Vissza is vonta a támadását. De sok nyersim még úton volt közel 40 perc múlva ért volna vissza. Így a telefonom időzítőjét 10 percre állítottam hogy ha valaki mégis jönne ( 19 perc ) így tudjak gyorsan reagálni. Be is jött mert utána 2-3 támadást kaptam is ebből az egyik ACS támadás volt. Összesen asszem 4 támadást vertem hiúsítottam meg. Mikor mindenki visszajött ( szemetesek, szállitok ) eelkuldtem mindenkit expediciora és mentem aludni. Ennyi volt. Reggelre az fogadott hogy csalok.
  • don csakazertis
    ez mind szép és jó.
    De jogom van tudni mi alapján tiltottak és hogy milyen módon csaltam is volna. Aki csal az megérdemli. Ez jogos. De kérdem én, mit is követtem el? Megadhatom a belépési adataimat hogy nézz utána mit írtam kinek. Nem tudok belépni így törölni sem tudnám. És akkor max irj és kérdezd meg a Tigrislányt, írtam e neki valami sértőt e vagy sem.
    Az sértő lenne hogy ( üres minden ) ?
    Admin vagy.... a dolgod jelenleg ez lenne.
    Vezetőségi tag vagy ITT tegyél eleget ennek a beosztásodnak és segítsd azt a személyeket akiknek gondjuk van. Ha valaki bűnös az úgy járt. De aki nem........
    Dolgod ez IS
  • Várom azokat a pontokat amikben hibáztam ha egyáltalán van ilyen. Csaltam volna? Akkor megérdemlem a bannt ( hónapot kaptam ) Ha nincs semmi és ez egy tévedés félreértés akkor azt kérem korrigálni. Ne is haragudj semmibe nem kerül egy másik címmel regiznem, szóval azért reklamálok még mert jogtalan a dolog. Nem akarok regisztrálni új emaillal nekem a mostani kell vissza.
    Ennek járj utána ha már ADMIN vagy.
  • nyugodj már meg! Ha így van amit írsz visszafognak engedni!
    Nekem sértőt nem írtál, én nem jelentettelek!
    Este 8körültől figyeltelek éjfélig, alkalmam nem volt indulni úgy csillogtál,amikor meg tudtam, az út kétharmadánál írtál!

Doncsakazértis nem az adott szerver go-ja, a tanácsait jószándékból írja, aki kitiltott azzal tudott megbeszélni a dolgot de csakis jegyen!
  • Jegyen nem tudok írni mert nem enged be. Tiltva vagyok.
    Ezt az emailcímet kaptam ide írtam.
    csaist1991@gmail.com ( RamizKaraeski91 )
    Nem tudom ki tiltott, arról nem kaptam infót.

A mérgem oka hogy tiltás alatt a bányák sem mennek és a 3 admirális is csak 1 hétig van. Pörög az idő.

ide nem tudok belépni mert tiltva vagyok és nem enged be
    ogame.support.gameforge.com/index.php?fld=hu
  • ne így csináld, ez nem hivatalos út!

nem is kell a játékba belépned, itt a fórumfelületen felül van egy support gomb, Előjön a jegyrendszer és oda be kell regisztrálnod ha nem vagy!
    ha megvan lépj be, válaszd ki az unit, és töltsd ki az űrlapot!
    Ezután az emailt figyeld, a válasz odafog érkezni link formájában!

jegyrendszerről nem lehetsz kitiltva, ha nem tudsz belépni kérj jelszóemlékeztetőt!