Alap 20-as megtorlás, azaz a csaló meglátogatása: LordOfNekkar [R-G] vs. lui7889 [UFA] (T: 192.000, V: 5.014.500)

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Alap 20-as megtorlás, azaz a csaló meglátogatása: LordOfNekkar [R-G] vs. lui7889 [UFA] (T: 192.000, V: 5.014.500)

Tudomásom szerint a csillagozó, azaz más nevén az Aktivitás jelző Script tiltott, akár bann is járhat érte, de ez nem tart vissza egyeseket, hogy használják!
      Ma úgy voltam vele, hogy benézek egyik taghoz, aki előszeretettel használja, mert az utóbbi 2-3 napban tudtam egy kicsit figyelni, mi történik vele!
      Kezdeném a történetet ott, hogy pár nappal ezelőtt a Védő gócpontja mellé betettem egy rablót és átküldtem egy tetemes flottát, hogy "kivégezzem", mert a csalóknak semmi helyük ebben a játékban!
      És figyelgettem, volt hogy bent parkoltam, volt hogy nem, csak nézegettem, de mindig csillis volt, valahol!
      Ma eljött az az idő - a többi szervereket félre téve, hogy figyeljek kicsit és megnézzem mi hogyan, mikor és miért történik!
      Onnan indult az egész Project, hogy 18p-s hold mellett máshol null aktivitás volt, kémek ki, mivel volt ez--az bent, amire már megérte megindulni, hozzáteszem az egyetlen holdja teljesen üres volt!
      Nem vártam a percesedést, azonnal indultam, flották is, kukák is!
      Ahogy annak lennie kellett, a percesedés bekövetkezett, de a hold most továbbra is csillogott, de annyira, hogy az adott galaxist elöntötte a fény!
      Én pedig folyamatosan figyeltem a betámadott gócpontot és hogy a Hold melletti főbogyó aktív lesz-e!
      40 perces menetidő(!) mellett a hold csillogása nem csökkent, egy pillanatra se lett perces, de a tag se lett ON!!!
      A két külön támadásom befutott, seccekkel később mentek a kémek a holdra, hogy talán kellemesen csalódom majd és a flottáját "részletekben" csurgatta vissza a folyamatos jelesedés érdekében, de nem csalódtam, nem volt ott se flotta, se nyersanyag, se semmi, csak az Aktivitás-jelző virított a Holdon ezerrel!

Nem tudom az ilyen Gamereket miért kell engedni játszani, egyéb problémák mellett ezek a dolgok miatt is utálják meg sokan a magyar OGame-et!

Csalóknak nem szoktam semmit kívánni, ebben az esetben mégis megteszem:

lui, kapcsold ki azt a szájbab@szott aktivitás-jelzőt, töröld ki a gépedről és játssz legálisan!
      Ha nem tudsz játszani, akkor meg ne rontsd itt a levegőt, takarodj az OGame.hu-ról és ne vedd el a szabályosan játszó egyének kedvét!

Köszönöm!

11-03-2018 14:49:21

Támadó LordOfNekkar [R-G]

Nagy Szállító 200
      Csatahajó 300

Védő lui7889 [UFA]

Kis szállító 110
      Nagy Szállító 212
      Könnyű Harcos 100
      Szemetesek 1
      Napműhold 191
      Csatacirkáló 1
      Rakéta kilövő 100
      Könnyű lézer 100
      Nehéz lézer 20
      Gauss ágyú 10
      Kis pajzskupola 1
      Nagy pajzskupola 1

A csata után ...

Támadó LordOfNekkar [R-G]

Nagy Szállító 184 ( -16 )
      Csatahajó 300 ( -0 )

Védő lui7889 [UFA]

Megsemmisült!

A csatát a támadó flotta nyerte!
      A támadó zsákmányolt:
      2.326.377 Fém, 948.455 Kristály és 532.150 Deutérium

A támadó összesen 192.000 egységet vesztett.
      A védő összesen 5.014.500 egységet vesztett.
      Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 1.239.150 fém és 1.314.750 kristály lebeg.
      A támadó 3.806.982 egységet zsákmányolt összesen.

Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

A támadó(k) által beszedet törmelék:
      1.239.150 Fém és 1.330.950 Kristály

nyereség/veszteség összegzése:

A támadó(k) összesen

Fém: 3.469.527
      Kristály: 2.183.405
      Deutérium: 532.150
      A támadó(k) nyeresége 6.185.082 egység.
      A támadó(k) 233 becsületpontot kaptak.

A védő(k) összesen

Fém: -4.888.377
      Kristály: -3.268.455
      Deutérium: -664.650
      A védő(k) összesen 8.821.482 egységet vesztett(ek).
      A védő(k) 0 becsületpontot kaptak.

Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.1.4