Angepinnt Milyen legyen egy új univerzum? - kibeszélő

• Neu

don csakazertis! schrieb:

@smartrax18 Nekem fekszik minden, ahol nem csak a gombot kell nyomkodni, hanem gondolkodni is kell egy kicsit. Elég sok nagy öreg visszajönne egy jó szerverre. De ez nem a 23x sebesség lenne.
      De nem is az 1x speed, 30%DF-fel.
      Sok jó játékos azért is adta fel, mert eleinte csak ilyen ramaty, lassú szerverek voltak!
      És ezekből sokan visszajöttek akkor, amikor nyíltak a 2x-3x speed Unik!
    • Neu

@LordOfNekkar Nem is írtam sehol olyat, hogy 1x speed 30% df-el. Az szerintem sem lenne jó. Legalább 70% df, 1 vagy 2x speed, és védelemből ne menjen df-be.

Így mindenki tud játszani. Az nem flottázás hogy 10 perc alatt odaérsz. Persze vannak okos kütyük, meg van aki nem akar aludni... De pont ezt lehet igazán megunni, ebben lehet kiégni. A 4x sebesség már kb arról szól, hogy a wc-re meg a zuhany alá is telefonnal menj.

@KyloRen Ha nem érted, hát nem érted. Nem gondolom hogy vissza lehetne hozni a régi időket. Nem is szükséges. De egy beteg irányba elmenni mert itt éled ki magad... :( Szerintem ebbe ne menjünk bele jobban, ha úgy gondolod hogy mindenkinek költenie kéne a játékra :D

"Az is érdekes számomra, hogy Don neked nem fér bele az, hogy óránként
      ránézz a játékra, de az beleférne, hogy megvárj egy 5 órás
      támadás/kukázás kombót 1X szerón."

Óránként rá lehet nézni, de amit te mondasz, ott 10 percenként kéne. Nem mindegy, hogy nonstop rá kell nézned, vagy csak akkor vagy aktívabb amikor csatázni is szeretnél.

Ne zavard köreimet!

Hall of Fame:
      U1-U3-U7-Barym-Orion: Top1, Andro: Top2 ; Ogame.hu Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja
    • Neu

Én azért szeretnék elsősorban ekkora flottaspeedet, mert magyar ogameban eddig még nem volt rá példa ezért szívesen kipróbálnám itthon is.
      Tegyük hozzá és ennyiben igazat is adok neked don, hogy nem a 1X flottaspeed ijeszti el a flottásokat, hanem a kevés df %. Ebből szintén egy 80%-nak örülnék mert ha már veszem a fáradtságot arra, hogy kifigyeljek valakit szeretném ha "elismerné" a rendszer némi nyersanyaggal és ne termeljem ki fél nap alatt.
      Igazából 2-3 speed részemről még annyira sem lenne jó, mint az 1X-es. 1X-esen legalább vannak apró trükkök amiből előnyt tudunk kovácsolni. Viszont tudom hogy játszottál, ismerem a játékstílusodat, tudom miket csináltál/ csináltunk. Hidd el, mai ogame már nem fogható az akkorihoz, nem lehet olyan dolgokat megcsinálni mint akkor, vagyis pontosabban mondjuk azt, hogy jóval kevesebb a lehetőség.
      Egyszóval szeretnék egy lehető legnagyobb ecos, lehető legnagyobb df-es 4X-es flottaspeedet végre magyaron ami szerintem nem olyan nagy kérés.
    • Neu

don csakazertis! schrieb:

A 4x sebesség már kb arról szól, hogy a wc-re meg a zuhany alá is telefonnal menj.
      Vagy tanulj meg FS-elni és ne tartsd bent a flottát arra az időre, amíg zuhanyzol vagy befekszel a kádba kicsit ellazulni a mindennapi feszültségek alól!
      Mert a WC-re 3x speed mellett is el tudok menni úgy, hogy max csak bekémkednek(15p után leszel "perces", max, akkor gyorsan bekémkednek, onnan még legalább 10-15p a csattig, az összesen 25-30p, a WC-zés nem tart ennyi ideig - kis WC 1-2p, nagy WC 5p max)!
      Gondolom Te is csak a hasadra ütöttél a WC-zés/zuhanyzás dologgal, de hát ha bevásárlás/gyerekkel-családdal foglalkozás, stb... van a háttérben, FS-elni kell, ha 1h, akkor annyi, ha 3h, akkor annyi!
      De ha túl sok deuba fáj egy-egy FS, az okos telefonok korszakában élünk, pl. bevásárlás közben is lehet frissíteni, ha gond van, akkor gyorsan kiugrani saját DF-re!

Aki meg olyan balf@sz, mint én, hogy melóba indulás előtt kiküldi az inaktívakra a ksz-eket és azzal a tudattal ment el melózni, hogy az FS is megvolt saját DF-re, így kb. egyszerre ér vissza az FS és érnek vissza a farmok, az meg is érdemli, hogy beverjék(visszatérési időket, ill. a flottáim által "elvégzett feladatokat" megnéztem, nem volt a főflotta által se elvégzett betakarítás, se visszatérés - tehát bent maradt, mielőtt Megtorlo bekémkedett volna!), azokról nem is beszélve, akik megbújtatják a flottát a hatalmas teki mögött!
      Csak hát vannak, akik beismerik hogy hibáznak és talpra állnak, akár többször is és vannak a kitartás nélküli "próbálkozok", akik lehordanak mindenféle csalónak, szétrakétázzák a Támadó és beszürkülnek!

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von LordOfNekkar ()

• Neu

Kedves Don!!!

Köszönöm, hogy kiforgattad a szavaim!!!

Neked is további jó pihenést!!! ;)
      „A Sith filozófia egyetlen egyesítő kódexe. A Jediknek is van kódexük és mi száműzöttek jól ismerjük azt. De azt is tudjuk, hogy tele van hiányossággal és féligazságokkal.”

• Neu

Gyerekek le a kalappal, foleg Kyloren baratom elott,, szep es hosszu volt amit leirtal es foleg tartalmas, es lenyegretoro hogy nekunk mire van szuksegunk !! nagy Koszonet :) Don..1 X speed-en kb a budos eletbe nem tudnal minket leszedni, minket a speed kiralyokat kb... mert mar kezd elfajulni ez a kis veszekedes!! tehat Logikus nem ??? ha 4x speed.. legyen 10 perc es ugy nem tudnak leszedni, majd akkor jossz te a NAGY DON.. es majd 5 ora ut-al majd leszedsz minket??? te Oreg el vagy tajolva.. inkabb akazd fel a kabatot,es aludj! vagy gyere speed szerora azt jatsz velunk egy jot.. de ez a felesleges karate hogy 1x meg max 2 x flotta speed..hat hagyjuk!! itt a tomeg a nep, megszavazta mi KELL NEKUNK!! Jah es arrol nem is beszelve, hogy aki 2x szerveren flottazik.. az kb 10 szer meggondolja h kilojje-e a flottat vagy sem!! az ut miatt, ha nagyon nagy a tavolsag lehet 1-2 ora gondolom én-- es a duplaja minimum a kuka.. es itt akkor meg az a nagy mennyisegu Deuval nem is szamoltam, amit kb fel ev alatt termelne vissza...gondolok itt pl Hydra szerverre...
    • Neu

Pontosan ahogy az előttem szóló nagyszájú barátom írta, :grumble: meg lett szavazva a speed uni.

De fogadjunk hogy olyan is be fog reggelni aki itt veri a tamtamot hogy minek a speed uni és ö nem játszik rajta.

Akinek nem tetszik az nem reggel be rá ha végre kidobják.

Háború dúl, rozsdás vasak harca,
      nem rezdül a könnyes szentek arca.
      Aláhull a hídról minden lélek,
      alagútban tiszteleg a fénynek.
      Ilyen a háború, füst és ború.
    • Benutzer online 9

9 Besucher