Accountok törlődnek?!?!

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Accountok törlődnek?!?!

Valamelyik nap írt nekem aurri, hogy nézzem már meg barym ranglistát mert nem tud belépni
      Erre látom, hogy sehol sincs. Ma dumálgattam stayel és nézegettük a toplistákat és látom pihe is eltünt
      Most írta, hogy neki is volt sötét

Én pont emlékszem, hogy aurri nem is volt 30 napos inaktív volt akkor mi jogon törlődhet egy account?
      És a kis top 300 accountok 1év alatt nem törlődnek?
      És van még pár tiltott acc ami szintén nem törlődött lassan 2-3éve
    • "Én pont emlékszem, hogy aurri nem is volt 30 napos inaktív volt akkor mi jogon törlődhet egy account?"

GF. Valószínűleg új beállítás. Már egy ideje törlődnek az ilyen accountok, több jegy is jött róla.. és senki sem kapta vissza tudomásom szerint.. SA-tól ez független..

"És a kis top 300 accountok 1év alatt nem törlődnek?"

Nem. Valószínűleg csak az újonnan vakációba rakottakra érvényes ez.

"És van még pár tiltott acc ami szintén nem törlődött lassan 2-3éve"

A tiltott accountok tudtommal nem törlődtek és nem törlődnek.
    • Bár gondolom nem vigasztal, de én is csak a játékosok reklamációjából tudom, h kevesebb lett.. belső infó sem volt róla..

szóval, 10-20 naponta lépkedjenek be, akik mostanság hosszabb vakációt terveznek.. SA-tól függetlenül természetesen..
    • Értsétek meg, Trockij sem tud mást mint mi, információból neki sem jut több csak a hatásköre bővebb. Igen vannak ilyenek is, sőt rengeteg ilyen van, ezért vannak inaktívok. Azonban valamiért más accok meg törlődnek eközben, amelyek még 35naposok sincsenek ezek szerint. A kérdés az hogy ez miért van. De ezt csak a gf tudhatja... Magyarul nem fogjuk megtudni, mert ők biztos nem válaszolnak.
    • Trockij schrieb:

Nem. Valószínűleg csak az újonnan vakációba rakottakra érvényes ez.
      Ha ez így van, akkor annak megint elképesztően nagyon nagy logikája van...pont azokkal kellene kezdeni, akik 100,200,300...600 és így tovább
      napja inaktívok. Vagy csak tesztelik, hogy működik-e

Egyébként nem gond szerintem... (a tájékoztatás hiánya inkább az)

Univerzum 3 -> [Összevonás] Univerzum 1 -> [Összevonás] Barym
    • Sziasztok!
      Nekem törlődött kb. 2 hete az accom Barymról.
      SA volt rajta, inaktív nem volt, talán 2-3 héttel előtte léptem be.
      8 éves acc volt, gyakorlatilag a magyar Ogame kezdetekor regeltem.
      Folyamatosan nyomom a játékot, de az ilyen "leszarjukajátékosokat" mentalitás miatt hanyatlik a játékos szám és a játékra költők száma.
      K.....ra nem értem a fejlesztők nézőpontját.
      Nem voltam aktív Barymon, de az az acc egy történelmi jelentőségű volt a számomra, időnként megnéztem a többiek haladását, kicsit hagytam termelni. Volt kb. 1mrd fejlesztés elindítva rajta és a számomra legfontosabb, hogy a jegyzete tele volt fontos adattal. Most b........m.
      Írtam jegyet, Andika meg értetlenkedett a válaszjegyben, holott olyan egyszerű volt mint egy 100-as szög.
      SA
      Reletív aktív
      Fellebeztem, Lovorus dettó értetlen.
      Na akkor mi a f....omnak vannak. Nem a játékosok problémájának a megoldását segíteni? Legkevésbé sem tudom elfogadni ami évek óta megy ebben a játékban. Züllés, degradálódás, a játékosok hülyítése.
    • Trockij schrieb:

GF. Valószínűleg új beállítás. Már egy ideje törlődnek az ilyen accountok, több jegy is jött róla.. és senki sem kapta vissza tudomásom szerint.. SA-tól ez független..
      Akkor nem mehet az ember szabadságra, mert a GF több éves munkádat törli, ha nincs időd a játékra???
      Halló???
      Mi van???

Szabály változásról pedig nem értesíteni kellene a játékosokat?

Ha már ott az e-mailes beléptetés változás, akkor egy üzenet, nem lenne túl nagy kihívás...
      - HÜLYEGYEREK, ÉVEK MUNKÁJÁT TÖRÖLJÜK HAMAROSAN!!! (ha nem lépsz be...)
      Az SA fizetésről bezzeg tud jönni e-mail...
    • Igazad van Aurri!
      Sajnálom ami az accoddal történt és jogos a felháborodásod...nekem is van egy ilyen acc, nem nagyon használom, de nem adok túl rajta mert a szívemhez nőtt.

Valamiért utóbbi években pont le fosnak minket magasról.

Nekem is volt jó pár jegyem...eltűnt asztro kutatás, SA fizetést nem kaptam meg, csalók jelentése feketén-fehéren, meg 1-2 apróság.

Hát egyikből se lett semmi...pedig ezek nem tegnap voltak.
      Trockij aki megtesz mindent ameddig a keze el tud érni...de a többiek semmire nem valók
      Lényeg, hogy le legyen zárva egy jegy és annyi...na meg persze az értetlenkedésük, melyet 5x kell megmagyarázni mire megérti, de a jegyeket meg hetente kezeli.

Ki akarnak minket csinálni, mert egy púp vagyunk csak a hátukon valamiért...kb ennyi a történet szerintem.

Mert ez az új beállítás vagy mi se lehet véletlen...főleg, ha még nem is szólnak...kopjunk el mihamarabb csak ez számít
      Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni!
      Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni!

Háborúban nincs vasárnap!