Ninja [Ö: 277.207.000] vizikaki [G-U] vs. Twist [BSZTP] (T: 236.512.000, V: 40.695.000)

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Ninja [Ö: 277.207.000] vizikaki [G-U] vs. Twist [BSZTP] (T: 236.512.000, V: 40.695.000)

Na hát hol is kezdjem... Vizikaki régi jó barátom, végig kísértük egymást Ogame pályafutását..
      Nem régiben Nightmare elég kérdéses körülmények között ugyan, de leszedte a flottáját. Ezek után döntött úgy, hogy befejezi..
      Átadta az accountot egy random emberkének.. A tegnap este folyamán beköltöztem 21-be, gondoltam nézek
      ott valami szaftos CP-t.. Hát Ő talált meg engem. Néhány hajókámra megindult, szerencsére éppen vissza tudtam hívni a flottát, és
      sikeresen be is értem a támadó előtt.

Nem tudom ki vagy és mit akarsz, de még sokat kell tanulnod

Védőnek mielőbbit, ha ezek után folytatja..

Ezen az időponton (25-11-2017 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:

Támadó vizikaki [G-U]

Nagy Szállító 480
      Könnyű Harcos 686
      Cirkáló 3.086
      Csatahajó 1.029
      Szemetesek 343
      Bombázó 102
      Romboló 102
      Csatacirkáló 102
      Halálcsillag 4

Védő Twist [BSZTP]

Könnyű Harcos 16.012
      Nehéz Harcos 4
      Cirkáló 3.859
      Csatahajó 3.928
      Napműhold 10
      Csatacirkáló 720
      Rakéta kilövő 439
      Gauss ágyú 7
      Ion ágyú 42
      Plazmatorony 10

A csata után ...

Támadó vizikaki [G-U]

Megsemmisült!

Védő Twist [BSZTP]

Könnyű Harcos 9.020 ( -7.082 )
      Nehéz Harcos 1 ( -3 )
      Cirkáló 3.625 ( -265 )
      Csatahajó 3.913 ( -54 )
      Napműhold 4 ( -6 )
      Csatacirkáló 720 ( -11 )
      Rakéta kilövő 239 ( -203 )
      Gauss ágyú 7 ( -0 )
      Ion ágyú 36 ( -7 )
      Plazmatorony 10 ( -0 )

A csatát a védő flotta nyerte!
      A támadó összesen 236.512.000 egységet vesztett.
      A védő összesen 40.695.000 egységet vesztett.
      Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 53.999.100 fém és 24.180.600 kristály lebeg.

Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:21% százalék.
      Az óriási mennyiségű fém és kristály együtt.
      Egy holdat alkotnak a bolygó körül melynek átmérője:8.544 kilométer.

A védő(k) által beszedett törmelék:
      6.892.500 Fém és 5.199.600 Kristály
      16.567.600 Fém és 0 Kristály
      30.539.000 Fém és 18.981.000 Kristály
      A védő(k) által beszedett teljes törmelék mennyiség:
      53.999.100 Fém és 24.180.600 Kristály

nyereség/veszteség összegzése:

A támadó(k) összesen

Fém: -143.780.500
      Kristály: -65.191.400
      Deutérium: -15.448.000
      A támadó(k) összesen 224.419.900 egységet vesztett(ek).

A védő(k) összesen

Fém: 24.255.100
      Kristály: 13.927.600
      Deutérium: -698.000
      A védő(k) nyeresége 37.484.700 egység.

Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.1.4
      "Breaking your ally wasn't very challenging, but I found ways to have fun."

• Hát nem tudom, hogy adta át pár nap alatt mikor itt min 2 hét a csere.
      Plusz a neve is ugyan az.
      Szerintem maradt a jó barátodnál az acc.

Meg hát elég furcsa, hogy DS és szemetes is van benne...inkább "leköszönő" csatának érzem ezt

Nightmare ahogy leszedte abba nincs semmi furcsaság...kikapta a holdat alóla és kész.

De grat a csatához, jó költekezést.
      Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni!
      Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni!

Háborúban nincs vasárnap!

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

• BENIBUBU köszi, és igen azt elírtam :D

És nem foglalkozott a "legális" folyamattal, mivel idegből ott hagyta.. Onnantól kezdve sem én, sem a srác nem tehet róla, hogy nem váltott nevet. :) A flotta összetétele (véleményem szerint) abból ered, hogy kb. 20 millió nyersanyag pihent a bolygón, amit a kémkedés idejében csupán 10 ezer KH védett.

Semmi furcsaság nem volt benne, kiszedte alóla a holdat így van.. De azt nem említette meg, hogy 10+ támadás kellett Neki, hogy ezt az egészet kivitelezhesse. :) Amit tudtommal a szabályzat "Nem engedélyezett egy adott bolygót vagy holdat 6-nál többször megtámadnia 24 órán belül az aktív játékos által. Ez a szabály vonatkozik a hold megsemmisítésre irányuló küldetésekre is." része megtilt :) De hát gondolom rá sem vonatkozik minden szabály..

• Elnézést Stay, félre informáltalak :)

Jelenleg is a régi acc tulajjal R6-ozok, és most mondta, hogy kedden nevet váltott, szóval ez az oka annak (feltételezhetően), hogy nem történt névváltás. :)

• nah most akkor nevet váltott, vagy nem???? :D
      amúgy ha jól számolgatok, a szállítóiba, és a kukkerekbe, nah meg a plusz hajókba belefért volna az a 20kk nyersi simán.... felesleges volt a DS.... nah persze ha nem kamu csata.
      nah de hogy ne offoljuk a csatát, jobbulást a támadónak, neked meg hihetőbb sztorit :D
      "A borsodi bőrálarcos gyilkos nem felejt,
      és egyenként vadássza le az árulókat! "
    • Twist schrieb:

Amit tudtommal a szabályzat "Nem engedélyezett egy adott bolygót vagy holdat 6-nál többször megtámadnia 24 órán belül az aktív játékos által. Ez a szabály vonatkozik a hold megsemmisítésre irányuló küldetésekre is."
      Itt azért kicsit belekötnék a mondandódba.
      Ursa flotta tekintetében 2x speed, így ez a szabály nem 24h-ra, csak 12h-ra vonatkozik!
      És ha mondjuk 6 hullám volt a holdrombolás és 4 a támadás, ez ellen nincs kivetni való!
      Csata értelmezni nem tudom, így nem is kommentálom, csak Twist felvetéseire reagáltam!
    • Stay, Hypnose. Nem tudom mit mondhatnék nektek :) Nem igazán számít a véleményetek szerintem. :) Nincs okom arra, hogy Nektek magyarázkodjak ezzel kapcsolatban, és szükség sincs arra, hogy higyjetek Nekem. :) Attól, hogy az ellenfél egy újonnan kapott accounton játszik 0 játék inteligenciával (amit már 666 is bizonyított, hogy lehet ilyet), attól még nem a győztest kell szidni :)

Csak azt magyarázzátok el, hogy mi értelme lenne annak, hogy kamu csata kerül ki? :) Mit nyernék én azon? :) Meséljétek el kérlek..

LordOfNekkar, Neked pedig annyit, hogy képekkel tudom alátámasztani, hogy kb 1 óra leforgása alatt volt 10-15 támadás.