[ Majmok vs. CON ]

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• [ Majmok vs. CON ]

Háború !

A Majmok szövetség - csak hogy egy kicsit felkavarja az állóvizet az uniban - háborút hirdet a CON szövetség ellen.

A háború a következő feltételek mellett zajlik / a háborúba beszámító csaták :

1. A háború időkorlátos, 3 hétig, 2017. okt. 13. 00:00 órától 2017. nov. 2. 23:59:59-ig tart, cél a minél nagyobb nyereség elérése.
      2. Fejvadászat engedélyezett, a háború alatt a tagfelvétel szintén engedélyezett.
      3. Minimális fosztás : 500 k nyersanyag egység.
      4. Minimális flottazúzás : nincs
      5. Földi védelemben okozott károk értelemszerűen nem érdekesek.
      6. Sikertelen holdrombolás esetén, az elvesztett DS-ek nem számítanak veszteségnek, viszont ha a védő(k) flottával beninjázta(k) a DS-t, akkor az normál csataként számolandó.
      7. Inaktív (i) tagok elleni támadások nem számítanak, kivéve, ha a támadás indításakor a tag még aktív volt.
      8. A farmkörök beszámítanak, még akkor is, ha a fenti 3. pontnak nem felel meg.

A pontszámítás alapja a nyersanygban realizált nyereség, amiből levonásra kerül a csatát megnyerő fél vagy felek összvesztesége.

Nyereség= Beszedett DF + rabolt nyersanyag mennyisége - támadó veszteség.

Nyereség ninja esetén : Beszedett DF - védő vesztesége

Csata pontszám : A nyereség átszámítva fém egyenértékre (3:2:1 arányban)

Az útiköltség ( a csatához szükséges deu mennyisége), valamint phalanx csata esetén a felhasznált deu nem számít veszteségnek.

A zúzás szabály +12 óráig ( azaz 2017. október 13. 12:00:00-ig ) érvényben van !

A csatákat kérem mihamarabb a CR részlegbe kitenni.

A hadviselő felek statisztikai adatai :

Majmok :
      helyezés : 1.
      összpontszám : 12.277.220, átlag : 1.364.135, hadsereg összpontszám : 3.891.155, átlag hads. pontok : 432.350
      tagok : 9

Conquistadors
      helyezés : 2.
      összpontszám : 8.950.365, átlag : 344.244, hadsereg összpontszám : 1.821.212, átlag hads. pontok : 70.046
      tagok : 26

Jó szórakozást mindenkinek ! :rocketlauncher:

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von december () aus folgendem Grund: Megemeltük a minimális fosztást 500 k-ra, egyeztetve a CON szövetséggel.

• Tudom nem sok közöm van az unihoz, de ezt nálunk nem háborúnak hívják, hanem népírtásnak...
      1 kicsit 1 oldalú a küzdelem, ha csak a hadi pontokat, és a tagok számát nézzük.... de ti tudjátok.... jó darálást!
      "A borsodi bőrálarcos gyilkos nem felejt,
      és egyenként vadássza le az árulókat! "
    • Egyet értek Hyppel ;)
      Ettől függetlenül sok sikert mindkét félnek ;)
      „A Sith filozófia egyetlen egyesítő kódexe. A Jediknek is van kódexük és mi száműzöttek jól ismerjük azt. De azt is tudjuk, hogy tele van hiányossággal és féligazságokkal.”

• nagyon korrekt....a számok magukért beszélnek.
      még ha 5en mennek ACSba akkor is max döntetlent tudnak kihozni, míg nálatok 1 ember végigveri őket. Amúgy ők nem azért top 2 mert erősek, hanem mert sokan vannak.
      Ezért gondolom hogy nem korrekt, mert esélyük nincs bárkit is beverni nálatok.
      "A borsodi bőrálarcos gyilkos nem felejt,
      és egyenként vadássza le az árulókat! "
    • Szerintem van esélyük, mert a legtöbbjüknél azért szépen van teki, és ha jól FS-elnek, akkor nehéz lesz összehozni részünkről profitos csatát. Mivel nem az okozott veszteség nagysága számít, ahol érdemes lenne a teknősöket csak a pontokért beverni, hanem a nyereség, így azért nem olyan egyszerű. Ráadásul nálunk nincsenek nagy teknősök, szóval ha teljes flottát nem is tudnak elkapni, de pár kisebb (azárt profitos) csatára van esélyük, ha ügyesek.

És a fejvadászat is engedélyezett.
    • december schrieb:

Szerintem van esélyük, mert a legtöbbjüknél azért szépen van teki, és ha jól FS-elnek, akkor nehéz lesz összehozni részünkről profitos csatát. Mivel nem az okozott veszteség nagysága számít, ahol érdemes lenne a teknősöket csak a pontokért beverni, hanem a nyereség, így azért nem olyan egyszerű. Ráadásul nálunk nincsenek nagy teknősök, szóval ha teljes flottát nem is tudnak elkapni, de pár kisebb (azárt profitos) csatára van esélyük, ha ügyesek.

És a fejvadászat is engedélyezett.

Tehát a másik szövinek még az a kis hadi pontja is ami van, az nem más mint teknős?

Sok sikert hozzá mindkét félnek! :thumbup:
      A CON szövinek meg méltó és tisztességes helytállást kívánok...hajrá! :thumbsup:

Bár a kimenetele az már most egyértelmű :(
      Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni!
      Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni!

Háborúban nincs vasárnap!
    • orulok hogy itt mindenki osztja az eszt , foleg te marq amiota a forumon vagy csak az eszt probaltad osztani okoskodni a nagyokhoz probaltal felnoni mindig , minden csatahoz bekotnyeleskedtel okoskodtal fogalmatlanul irkaltal . most is ezt teszed , gyere regiz be ide es okos kodhatsz meg mutathatod mekkora big vagy :)

az egesz haboru csak azert lett kihirdetve hogy legyen valami a szerveren mert totalis lego van csak . es nem azert mert nepirtast akarunk . de mindegy is okoskodjatok csak tovabb :)
    • Én nem okoskodtam, csak véleményt írtam, egy általatok közzétett témához /szerintem normálisan is írtam pedig/

Most okoskodok:
      A top10 hadi pontból 6 a tiétek
      CON szövinek egy sincs ott közte
      Plusz amint látom a java teknős...az meg nehezen támad vissza

Ha háború közbe a 26 tag majd sorba megy vakációba és rosszabb esetben még ott is marad, akkor ne csodálkozzon senki, hogy az amúgy is kihalt uniba síri csend lesz.
      Mert kb kémkedni se mernek majd titeket a nagy különbség miatt
      Nem csak saját szövinket/magunkat kell nézni...CP-t is úgy kell választani, hogy azzal ne rövidítsük meg az uni életét.
      Eléggé domináltok a szerveren...kb egy szövinek sincs esélye ellenetek
      Én többet hívtam volna ki egyszerre /persze itt is figyelve, hogy attól még korrekt-e hiába többet hívok ki/
      Vagy senkit!
      De ez én vagyok...gondom senkit nem érdekel a véleményem, de azért csak elmondom már
      Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni!
      Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni!

Háborúban nincs vasárnap!

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

• na hogy tisztabban lassatok
      a szerver full lego senki nem moccan meg , ucsorognek a 5-15 millas flottakkal a tekik alatt . mikor bevannak verve megy a siras es a V fejlodni gyakorlatilag semmit se fejlodnek , kerdezem en mit csinaljunk mi ? bealjunk a sorba es mehet a lego ???
      azert van 1-2 tag aki csinal is valamit de az is siralmas

meg 1 szer leirom semilyen nepirtast nem akarunk eddig se vertuk be a teknosoket csupan unalombol es ezutan se verjuk be profit nelkul . azok nem mik vagyunk

ismetlem magam : a haboru azert lett meghirdetve hatha tortenik valami mocorgas
      az is igaz hogy az egesz szervert ki lehetne hivni az is keves lenne
    • utoljara meg csak hozza szolok

nyilvan van olyan aki maganak hivja ki hogy beverjek a tekijet akar profit nelkul is . ehez nem kel haboru

mint volt is ra precedens nem is egy es lesz is meg .....pl.. mega pusingolok itt a szerveren akik mar nincsenek itt ki lettek irtva .. ill bannolva lettek

gyerekek ertem en hogy magatokbol indultok ki , jelzem teves gondolatok ban eveztek
    • Valóban nem túl egyenlő az erőviszony, de ha úgysincs mozgás mért is ne legyen egy háború. Ha nem is a védők részéről, a támadókéról akkor hoz egy kis + aktivitást és tulajdonképpen ők is tudnak egymással versenyezni.
      Ettől függetlenül remélem, hogy védőknek is lesz egy-két ügyes támadás és nem 0-s lesz a háború a részükről.