Super ADV Soldier [Avengers] & ocskoos [Punisher] & Ragnar & hunter [Avengers] vs. huntika & Grizzly & Killer & Hiramoto Nagamura & Darth [HIVE] ~~ 5.980.671.000

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Super ADV Soldier [Avengers] & ocskoos [Punisher] & Ragnar & hunter [Avengers] vs. huntika & Grizzly & Killer & Hiramoto Nagamura & Darth [HIVE] ~~ 5.980.671.000

Üdv Riggel!
      Engem ért a megtiszteltetés,hogy egy gyors, és bonyolult szervezést összehozzak.
      Köszönöm a meghívást Ocskoos-nek! :thumbup:
      Ragnar és Hunternek köszönöm a részvételt!
      A csata döntetlen lett, de ez nem érdekes, nulláztuk a HIVE egy részét. :pump:
      Mielőbbit kívánok a lezúzottaknak, és minden TISZTELETEM előttük,hogy védték huntikát! :hail: :beer:
      Ettől játék a játék, és ettől olyan emberi. :thumbup:
      Balának köszönöm a gyors segítséget, sajnos a kukkázás az most nem jött össze. :/

Várjuk a folytatás, reméljük lesz rá válasz is!

Köszönöm a részvételt! 8)
      A csatát Mediumnak ajánlom, sokat segített a leszervezésben! :thumbsup:

Íme a tűzijáték: :phatgrin:

Ezen az időponton (24-04-2017 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:

Támadó Soldier [Avengers]

Cirkáló 5.000
      Csatahajó 1.000
      Csatacirkáló 10.000
      Könnyű Harcos 100.000
      Kémszonda 2

Támadó ocskoos [Punisher]

Csatacirkáló 9.903
      Cirkáló 5.349
      Könnyű Harcos 107.842

Támadó Ragnar [Avengers]

Kis szállító 3.340
      Könnyű Harcos 175.281
      Csatahajó 1.995
      Csatacirkáló 8.489

Támadó hunter [Avengers]

Kémszonda 1
      Kis szállító 10.000
      Csatacirkáló 30.152

Védő huntika [HIVE]

Kis szállító 40
      Nagy Szállító 3.207
      Könnyű Harcos 30.000
      Nehéz Harcos 81
      Cirkáló 3.000
      Csatahajó 27
      Kolóniahajó 1
      Szemetesek 12.151
      Kémszonda 214
      Bombázó 332
      Napműhold 32
      Romboló 362
      Halálcsillag 9
      Csatacirkáló 3.300
      Könnyű lézer 7.000
      Nehéz lézer 50
      Gauss ágyú 100
      Plazmatorony 30
      Kis pajzskupola 1
      Nagy pajzskupola 1

Védő Grizzly [HIVE]

Csatahajó 3.100
      Csatacirkáló 3.183
      Bombázó 1.000
      Romboló 1.000
      Könnyű Harcos 55.070
      Nehéz Harcos 66
      Cirkáló 11.000

Védő Killer [HIVE]

Csatahajó 1.000
      Romboló 450
      Könnyű Harcos 31.001
      Cirkáló 14.001
      Nehéz Harcos 20
      Csatacirkáló 7.010

Védő Hiramoto Nagamura [HIVE]

Könnyű Harcos 444
      Cirkáló 3.120
      Csatacirkáló 3.120

Védő Darth [HIVE]

Könnyű Harcos 30.000
      Nehéz Harcos 1.179
      Cirkáló 6.000
      Csatahajó 2.200
      Csatacirkáló 3.005
      Bombázó 1.017
      Romboló 1.009

A csata után ...

Támadó Soldier [Avengers]

Cirkáló 3.675 ( -1.325 )
      Csatahajó 953 ( -47 )
      Csatacirkáló 9.800 ( -200 )
      Könnyű Harcos 22.232 ( -77.768 )
      Kémszonda 0 ( -2 )

Támadó ocskoos [Punisher]

Csatacirkáló 9.709 ( -194 )
      Cirkáló 3.967 ( -1.382 )
      Könnyű Harcos 23.908 ( -83.934 )

Támadó Ragnar [Avengers]

Kis szállító 759 ( -2.581 )
      Könnyű Harcos 38.886 ( -136.395 )
      Csatahajó 1.908 ( -87 )
      Csatacirkáló 8.302 ( -187 )

Támadó hunter [Avengers]

Kémszonda 0 ( -1 )
      Kis szállító 2.258 ( -7.742 )
      Csatacirkáló 29.578 ( -574 )

Védő huntika [HIVE]

Kis szállító 0 ( -40 )
      Nagy Szállító 0 ( -3.207 )
      Könnyű Harcos 0 ( -30.000 )
      Nehéz Harcos 0 ( -81 )
      Cirkáló 0 ( -3.000 )
      Csatahajó 0 ( -27 )
      Kolóniahajó 0 ( -1 )
      Szemetesek 0 ( -12.151 )
      Kémszonda 0 ( -214 )
      Bombázó 1 ( -331 )
      Napműhold 0 ( -32 )
      Romboló 1 ( -361 )
      Halálcsillag 9 ( -0 )
      Csatacirkáló 3 ( -3.297 )
      Könnyű lézer 0 ( -7.000 )
      Nehéz lézer 0 ( -50 )
      Gauss ágyú 0 ( -100 )
      Plazmatorony 1 ( -29 )
      Kis pajzskupola 0 ( -1 )
      Nagy pajzskupola 1 ( -0 )

Védő Grizzly [HIVE]

Csatahajó 0 ( -3.100 )
      Csatacirkáló 1 ( -3.182 )
      Bombázó 0 ( -1.000 )
      Romboló 5 ( -995 )
      Könnyű Harcos 0 ( -55.070 )
      Nehéz Harcos 0 ( -66 )
      Cirkáló 0 ( -11.000 )

Védő Killer [HIVE]

Csatahajó 0 ( -1.000 )
      Romboló 1 ( -449 )
      Könnyű Harcos 0 ( -31.001 )
      Cirkáló 0 ( -14.001 )
      Nehéz Harcos 0 ( -20 )
      Csatacirkáló 0 ( -7.010 )

Védő Hiramoto Nagamura [HIVE]

Könnyű Harcos 0 ( -444 )
      Cirkáló 0 ( -3.120 )
      Csatacirkáló 1 ( -3.119 )

Védő Darth [HIVE]

Könnyű Harcos 0 ( -30.000 )
      Nehéz Harcos 0 ( -1.179 )
      Cirkáló 0 ( -6.000 )
      Csatahajó 0 ( -2.200 )
      Csatacirkáló 5 ( -3.000 )
      Bombázó 1 ( -1.016 )
      Romboló 21 ( -988 )

A harc döntetlen lett.

A támadó összesen 1.418.401.000 egységet vesztett.
      A védő összesen 4.562.270.000 egységet vesztett.
      Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 2.448.967.500 fém és 1.377.408.900 kristály lebeg.

Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

A támadó(k) által beszedet törmelék:
      200.000.000 Fém és 200.000.000 Kristály
      725.060.000 Fém és 0 Kristály
      362.530.000 Fém és 362.530.000 Kristály
      77.288.200 Fém és 0 Kristály

A támadó(k) által beszedett teljes törmelék mennyiség:
      1.364.878.200 Fém és 562.530.000 Kristály

nyereség/veszteség összegzése:

A támadó(k) összesen

Fém: 277.833.000
      Kristály: 176.625.000
      Deutérium: -22.739.000
      A támadó(k) nyeresége 509.007.200 egység.

A védő(k) összesen

Fém: -2.503.028.000
      Kristály: -1.588.382.000
      Deutérium: -470.860.000
      A védő(k) összesen 4.562.270.000 egységet vesztett(ek).

Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.1.4

:sniper: "Csak halkan és lassan , az ellenség megvár." :missilelauncher:

Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von Soldi3r ()

• Kedves Egybegyűltek

Először is Gratulálok minden résztvevőnek nem sejtettem, hogy a teljes avengers beáll majd.
      A csata előélete annyi, hogy elb.....tam de nagyon a dolgot ocskoos már rombol holdat 2esben is ott nemvolt flotta bár 8ban nem gondoltam hogy megpróbálja mivel ott a kaptárfészek.
      Ragnar, Hunter és Soldi nektek 1000x Gratuláció
      Ocskoos én nem írok ide semmit megvan a véleményem arról, hogy anno nekem (s)írtál hogy befognak zúzni Hunterék menjünk védeni most meg azokkal támadsz akik bezúztak vicces-vicces :D Remélem a szövidnek is megvan erről a véleménye.

Kedves Szövetségem!

Itt is megköszönném kitartó védéseteket és azt hogy szinte kiabáltam veletek hogy forduljatok és mégsem tettétek.
      Itt kezdődik egy szövetség és a HIVE megint bebizonyította ezt. Nem kértünk semmilyen külső helpet nem is állt szándékunkban.
      Grizzlynek külön köszönet a szervezkedésért mivel melóztam és telóról semmi nem ment úgy.

A törmiből beszedve általam:
      531.029.300 fém
      261.870.700 krisi

További szép csillagporos napot kívánok és nem hagyom abba a játékot :)

Üdv. huntika Alias Attila
    • Azt a hentesüzem fajtátokat...mindenkinek aki itt megjelent! Maradt még hajó épen a szerveren? :D
      Gratulálok mindkét oldalnak. Ahogy nézem itt tényleg szórakozásból mentek, s nem a profit a lényeg, de ugye a szerver beállításai /df, sebesség/ pont erre a van kitalálva.

:beer:
    • Gratulálok mindkét félnek, hisz van miért! :thumbsup:

Jó látni ilyen csarákat...a régi időket hozza vissza, mikor törtek a flották rendesen, nem foglalkozott senki semmivel...csak, hogy bummm legyen a vége.

Ez egy olyan csata, melyet a résztvevők egyike sem felejt majd el.

Külön jár a tisztelet a HIVE tagoknak a feltétel nélküli összetartásért! :thumbup:

Mielőbbit mindenkinek! :thumbsup:
      Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni!
      Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni!

Háborúban nincs vasárnap!

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

• Udv minden forumozonak!
      Szeretnek gratulalni mindenkinek aki hozzatett barmit is ahhoz, hogy ez a csata letrejohessen!
      Kiemelnem a HIVE szovi osszetartasat! Nem csalodtam bennuk! Odateszik a csontot, nem is vitas!
      Le az osszes kalapokkal!
      Orvendek, hogy reszt vehettem! Koszonom a meghivast!
      Mielobbi felepulest mindannyiunknak :D
    • Uraim engedjétek meg,hogy gratuláljak! :thumbup:
      Először is a támadóknak a szépen kivitelezett támadásért! Bár van valami ami piszkálja csőrömet,de ez legyen az én gondom!
      Másodszor ami tulajdonképpen az első de ugye először illik a támadónak gratulálni!
      Minden elismerésem a HIVE-nek a példamutató hozzáállásáért!!
      Így beleállni egy vesztett csatába mindenképpen elismerésre méltó! Ez hívják úgy SZÖVETSÉG!
      Kellemes költekezést a támadóknak.
      Mielőbbi felépülést a védőknek.
    • Gratula skacok! :D
      Kár, hogy flottám nem igen akad, mentem volna én is. Majd legközelebb!
      A HIVE szövinek is nagy gratula, példás hozzáállás. A régi időket idézte mikor univerzumként robogtak a szerverek.
      Jár mindkét félnek a sör!
    • Tiszteletem.

Minden Tiszteletem a HIVE Klannak.. remelem h en inkabb a Ti oldalatokon fogok Harcba indulni a masik oldal ellen!!

huntika
      hogy mit szolok ehhez az akcio-hoz.. szerintem mar tudod..es ez uttal bejelentenem ide h a Punishert Feloszlattam, tobbet nem szegyenkezek senki miatt sem a szerveren!

mielobbi felepulest kivanok neked :)

Gratula a Tamadoknak!
    • Én csak a védőknek tudok Gratulálni mert példátlan volt az ahogy kiálltak társukért. :beer:

A támadás megszervezése az egy nagy 0 volt...

Csak is azért szerepelek a csatában mert soldi hívott, hogy segítsek.
      Mobilról kapcsolódtam gondoltam a szokásos ACS felállásban megyünk, ezért nagyon nem kérdeztem. :dash:
      Ha tudom ki volt holdromboló meg a szervező akkor én nem lennék ebben a csatában...

És mielőtt mindenki azt hinné, hogy azért mert ocskoos punisheres vagy mert egyik nap elvitt kb 3 napi termelésem azokkal közlöm hogy NEM azért.
      Kaptam egy üzenetetet ocskoos tól csata után és csak az miatt nem.

Viszont így utólag

Sajnálom a HIVE flottákat, de "Legendánk" arcát megnéztem volna mikor meglátta csatát.... :phatgrin: :phatgrin:
      Gondolom még most is füstöl a kis méregzsák feje.... :lol:

Gabikám egy jó tanács: az új szövidet én úgy hívnám majd, hogy Legenda vagyok!!! :phatgrin:

És ha megnyitottad , mindjárt zárd is le... :P
    • Szép csata, szép megmozdulás...

Azért smart, rád megint haragszom kicsit, miért kell szégyenkezned?!
      Miért kell nehezményezni valamely Szövitagnak, hogy mással repüljön?
      Sőt, hogy egyáltalán mással kommunikáljon?!
      Tudomásom szerint nincs háború, így azt se lehet mondani, hogy "ellenséggel" repült!
      Ugyanis nem vagyunk "ELLENSÉGEK", csak ellenfelek, de egy-egy közös akció becsúszhat, utána minden megy tovább, ahogyan előtte!
      A cél szentesíti az eszközt és ebben a játékban a cél a profit!
      Inkább büszke kellene lenned ocskoosre, hogy "Igen, ez az én szövetségem tagja, igen, büszke vagyok rá, hogy ekkora csatát ütött, lényegtelen kivel állt össze!"

NEM VAGY SEM ...(inkább nem írok Diktátor neveket, nem politizálni akarok), hogy diktátorként viselkedj, ne légy ennyire magadnak való!

Támadj és hagyj mást is támadni, játssz és hagyj mást is játszani, ha valaki bezúz valakit, gratulálj és törekedj arra, hogy legközelebb ugyanarról a valakiről te nagyobb profitot akassz le!

Igen, én is nehezményeztem a csata mivoltát, mert nem jött körüzi és chat se egy esetleges ACS-re, bár volt benne külsős!
      De amikor megtudtam, hogy ez valójában ocskoos általi cp, nem volt kérdés hogy megbocsássam a kimaradást!
      Így én nem is zsörtölődtem tovább, mindenkinek a saját dolga kivel repül és kit hív be a csatába, mert lehet pont smarti nem volt elérhető, stb...

Még egyszer gratt Fiúk!

PS.: Jah, boccs, másik félnek is gratulálni tudok csak, példátlan volt a flották önzetlen feláldozása és a Társ bevédése, ekkora veszteség árán is!
      Mielőbbit Nektek!

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von LordOfNekkar ()

• Hunter111.. Vagyis Balázska.. ha mar ennyire belementunk megint a szemelykedesbe.. Kezdjuk ott h Ocskos nekem szolt elsonek h kiszedte a Holdat es jon vissza a flotta.. de Lemondtam.. 3 Okbol is.. 1 h nem volt elegendo Deum..( ha atvaltom a nyersit megoldhato lett volna) 2 Tudtam h a HIVE bevedi majd..3. a HIVE klanbol sok segitseget kaptunk mar egyebb Formaban Hiramoto-tol.. ezert se indultam ACS-ba!! aztan lett mas hogy megszervezve a musor.. kedves Hunter baratom.. ha en mentem volna..te nem kellettel volna.. Logika! Es hiaba nem tudtad, akkor is szegyen toled h azzal mesz ACs-ba aki elotte agyonvert.. ez meg a te szegyened!!! Az enyim az h Ocskos megcsinalta ezt a HIVE-el!!!
      Nem tervezek uj Klant csinalni, megnyugodhatsz....de Lehet h Levedettetem a nevet ha meg is csinalnek :D "Legenda vagyok"

LordOfNekkar
      Te is sajna el vagy kicsit Tajolva..nem azert haragszom Ocskosre mert Veluk ment ACs-ba, felre ertes ne essek.. hanem Pont Ocskosnek is segitett nem egyszer a HIVE...es Pont tole nem vartak ezt a megmozdulast ...de ne menjunk bele.. majd mi tudjuk...akikre vonatkozik.. Elobb kerdezzetek, aztan allitsatok be megint engem a szarnak.. Ezert is lett Elegem.. annyi sok mocskolodast kaptam mar a Punisher Klanra.. hogy eleg volt.. jobb igy h Toroltem.. ezzel a csataval a Punisher Nev is odaveszett!!!
    • Nem tudok én sem elmenni ez mellett a csata mellett szó nélkül.... próbálok semleges lenni a dologban, mert mind2 oldalon van ismerősöm...
      Grat a támadó félnek, jár a sör... de főleg minden tiszteletem a védőké, és le a kalappal előttük. Újra megmutatták hogy milyen 1 összetartó szövetség, még ha veszett ügyről van szó, akkor is.... bár azt nem értem miért nem hívtak külsős segítséget. úgy talán menthető lett volna a menthetetlen... De remélem talpra állnak, és revansot tudnak venni :)

U.I.: mielőtt elkezdődne a szájkarate.... annak is már megvan a külön hely.. azt légyszi oda.
      Ne rondítsatok bele ebbe a szép csatiba. :P
      "A borsodi bőrálarcos gyilkos nem felejt,
      és egyenként vadássza le az árulókat! "
    • Sziasztok! Jelenleg most ocskoos szócsöve leszek, hiszen bannolva van fórumról!

" Sziasztok mindenkinek! Megkértem medium barátomat üzenjen már a nevemben mert bannolva vagyok fórumról, rossz emailcímmel vagyok reggelve fórumra a jegyem folyamatba van. Mivel már minden kommentbe láttom a nevemet nem bírtabb tovább! huntika már figyeltelek pár hete sejtettem hol a flottád éltem is a lehetőséggel csak hát közbe csillis lett grizzly is uttána a többi klántársad is. Klántársaimnak nem szóltam igazából egyedül smartnak beszéltem a dologról de nem volt aktuális. Pont azért nem akartam klántársaimat megkérni mert előtte több napig "sírtam"nekik elmondásuk szerint mert azt szerettem volna hogy zúzzúk a népet úgy igazából Na mindegy uttána rá írtam soldiersre hogy" Érdekelne egy kis buli? Azt elnézve hogy ellenségek vagyunk!" Korrekt is volt velem! Meg beszéltük a részleteket. Kicsit fostam hogy vagy hagynak felkenődni dfnek vagy vissza kísérnek. De kellemesen csalódtam mi közbe beszélgetünk Huntika: nem érdekel már senkinek a véleménye"áruló-szarkeverő meg egyébb meg jegyzéseket kapok miközben a profitot néztem meg a kalandvágy hajtót. Igaz "sírtam neked" meg még egy pár embernek és senki nem tudott jönni védenni akkor meg fogadtam hogy ezek uttán mindent kifogok használni amit lehet lezúzzak lehetőleg minnél több cpét. És gyorsabban fejlődjek. Am nagyon sajnálom a történteket. Mielőbbit mind anyiotoknak! Nagyon szép összetartás van nálatok le a kalappal. :)Én nem azért mentem hunterékal hogy nagynak érezzem magam mert nagyok közt vagyok meg ilyenek ha nem azért mert volt egy leehtőség! És éltem vele!Izgalmas csata volt. Hunter: Tudom hogy múltkor trógger voltam ne haragudj klánon belül volt konfliktusom ti miattatok. Nem azért szóltam be neked mert hú most lehúztam tőled azt a kis nyersit. Lordofnekkar: Köszi. Jól esik vlki úgy fogja fel a dolgokat mint te. Egyetértek veled. Smartrax: Nem a te szégyened semmi értsd már meg! Sajnálom próbáltam neked bízonyitani vlhogy neked sose sikerült főleg az utobbi napokba. Maradjál kemény! Én valószínű befejezem a játékot Már el is mentem vakációba. De am Papa-Zohann -Thor-Medium-Darkness, ne hagyd őket elveszni szedd össze a csapatod. Nem vagyok jó játékos sajnálom! "

Bannolt játékos nevében tilos írni a fórumon!
      Gurat

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Gurat ()

• Ocskos!

latom meg mindig nem erted! itt nem azzal volt a gond h te Hunter es Soldier oldalan repultel.. a nagyok is osszeallnak nagyokkal..h leverjenek megnagyobbat..aztan ujra maradnak ellensegek..
      Itt az volt a problema.. h annyi minden segitseget kaptatok Hiramototol.. es Pont toled nem vartak volna ezt hogy igy ellenuk menjel.. Hunter oldalan...itt nem a csata a lenyeg.. a csata az magaban szep.
      itt a Tisztesseg veszett el a csataban.. spanok kozott ilyett nem csinalunk!!! Ha klanon belul vered be/verjuk be!! akkor nem ez lett volna.. de ahogy leirtad.. a Klan tagok errol nem is tudtak...meg lehetoseguk sem volt menni veled Tamadni.. en nekem meg nem volt keznel 400 milla Deu..szerintem sokunk csalodtak most benned.. mert hajtott teged a Profit.. kozben meg ha megnezed.. tamadok nyeresege 500 milla.. semmi.. a vedo tobb DF-et szedett be.. es meg Ok jottek ki belole pozitivan meg igy is.. Ha hallgattal volna ram.. nem igy alakult volna.. es maskor is le lehetett volna szedni azt az 1 milliardos flottat..de tul kapzsi voltal.. az hogy ment elotte a balhe.. mar megse haragudjal..te Huntert akartad agyon veretni velunk.. mikozben se 500 ezer kukank.. sem megfelelo hadero..most meg vele repulsz.. ketszinu dolog ez is.. es Megertek mindenkit a HIVE-ben h ekkorat csalodott...Ahogyan mink is.. eredmeny lathato..

Vedonek mielobbit, a csata meg mindig szep :)
    • Sziasztok.
      Hatalmas gratuláció de most a védő csapatnak.
      Talán még az ilyen csaták miatt érdemes játszani ogame.hu-n
      10/10 a csata a védők miatt leginkább (nem fikázás)
      És kéretik ezt a csatát nem offolni hagy menjen zárolás nélkül végig az ogame történelembe.
      A támadóknak jó költekezést
      A védőknek pedig mielöbbit és gyors talpra állást