Dühöngő...avagy itt add ki magadból ami nyomja a bögyödet!

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Neu

Ide írom már, mert nem a tiltáshoz tartozik...
      Heim:
      Én nem szoktam fenyegetőzni... abból már kiöregedtem.
      És ha már személyeskedünk...Többre tartod a szeretteid és barátaid a game-nél? Azt hittem mi is barátok vagyunk (naponta órákat beszéltünk telón)....még 1 pár nappal a lelépésed elött úgy volt hogy szerzek neked munkát, meg ide költözöl hozzánk, amíg talpra nem állsz, aztán se szó se beszéd mindenkit sz.rban hagytál.... erről ennyit...
      A másik.. többet gondoskodom a szeretteimről mint itt bárki más... attól hogy gép elött vagyok szinte egész nap, az nem azt jelenti hogy semmi mással nem foglalkozom, és nem gondoskodok róluk, és nem teszek meg mindent... aki igazán ismer, azt tudja is... Az meg hogy a páromnak mi baja, az itt nem tartozik senkire, max. akinek akarja elmondja.
      Jah.... és 1 kérdés... ha ez a játék olyan sz.r, meg mindenki s.ggnyaló, meg csaló meg miegymás, akkor nem értem te miért vagy itt minden nap... hisz van ennél fontosabb dolgod is...nemde?
      "A borsodi bőrálarcos gyilkos nem felejt,
      és egyenként vadássza le az árulókat! "
    • Neu

hyp, figyeld, igen barátok voltunk "vagyunk"...nem ülök mindennap a gamen. Mint irtam volt, hogy inaktív voltam quantumban vak nelkul...
      Másrészt az a dolog az odakoltozessel stbvel kapcsolatban csak felvetés volt. Hisz te es en részemről se volt tobb szó a beszélgetés utan nem volt folytatása.
      Igen, lelepesem utan... Igencsak elkezdtett valaki a hátam mögött olyan dolgokat megosztani lonnal (lehet még mással is) akinek semmi koze nincs ahhoz amit en meséltem nektek. Elektra mesélt nekem, de nem kezdtem el en se senkinek mondogatni mert az a beszélgetés ugy gondolom ra, rad, ram tartozik/ott. Na ez ami igen szarul esik a másiknak mikor ki van ilyen téren beszélve a háta mögött...
      Sok hülyeséget megeltunk tény, de miután "leléptem" azóta igencsak felháborodtak te is a rolen accal kapcsolatban. Onnantól kezdve te se kerestel en se...
    • Neu

vagyunk?? azok után hogy mindenféle csalónak állítottál be mindenki elött, és elsőnek említesz, ráadásul 1 mondatban említesz 666-tal?.... köszönöm, de nem kérek ilyen barátokat.
      És ezúton szeretném megvédeni Soldit is.... ha használna jelzőt, nem lenne ennyiszer megcsípkedve ^^
    • Neu

Hyp, Messenger beszélgetésből ha kell feltöltöm ide a fotót mikor atkulted... ;) gondolom azt nem szeretnéd...
      Es hányszor volt olyan, hogy a konyhában voltal beszélgettünk valaki kemkedett teged es a jelző meg dübörgött a telefonon keresztül. :thumbsup: ahogy akarod... :phatgrin:
    • Neu

a csaló meg inkább illik... mint rám... Mas részt lásd én nem vagyok olyan, hogy másoknak elpletykalok dolgokat. Es most igen csak koszonheted nekem, hogy nem teszem közzé azt a beszélgetést...

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Heimdall ()

• Neu

Szerintem akkor most húzzuk el a falat és nézzük meg ki is ül ott :D
      Egy bann miatti kiírásból mekkora háború lett. És ezek a ki kivel mikor hogyan miért. Tényleg mint a szappan operában .
      Igazából beszélgettem telon tirannossal kb 2-3 órát és nagyon a ti viszonyotokat nem tudtuk megérteni.
      De a néző közönség folyamatosan 9-11 Guestnél van .
      Még ha be is bukja majd most mindenki az accját legalább a társaság feljárhat ide és jókat elfogunk dumálni.
    • Neu

Azt hittem heim, hogy mi is haverok vagyunk, de ezek szerint nagyot kellett benned csalódjak!
      Nyaltad a seggem, mikor faterodat csipkedtem Rigelen!
      De tiszteletben tartva a Szövetségi viszonyunkat Kassio-ról/Hydra-ról és a "barátságunkat", nem piszkáltam tovább!
      Ezek szerint akkor az én búrámat átb@sztad egyszer, utána még egyszer, amikor kikunyiztad Rolentől az accot, amit nekem ígért be hónapokkal korábban?!
      És törlésre tetted, mintha a te saját magad által "épített" acc lenne?!
      Normális ember nem b@ssza át a haverjait, vagy max csak akkor, ha nem tekint rájuk haverokként!
      Akkor rám haverként tekintettél vagy sem?!
      Csak tisztázd le ezt itt, hogy tudjam mire számíthatok a késöbbiekben?!
      Mert a jelen állás szerint, haverság nuku, részedről csak "érdekelvárások" voltak velem szemben, hogy ne ess hátrányos helyzetbe se te, se a faterod!

Megköszönném, ha tisztáznád!!!
    • Neu

lon haverok voltunk, vagyunk bar ez toled függ.
      Kassion egy szoviben voltunk...
      Másrészt nem tudom, hogy olvastad e a tobbi írásomat. Rolentol nem könyörögtem el az accot. Hanem megadta Laci a nevet es ra irtam fbn, hogy átadja e (csak ennyit) es krta, hogy igen. Átadtam volna hidd el, de nem igen emlékeztem arra, hogy mikor torlodik pontosan. 16 orazasok után nem igen volt kedvem hazaérve a melóból fellépni. Amikor volt idom beakartam lepni, hogy ki vegyem torlesrol, de mar késő volt. En nem érdekbol haverkodtam veled... Gondolj bele, nem igen volt közös csatank vagy valami. Regen kassion sokkal tobb volt mint manapság.
    • Neu

Gratulálok Heimdall-nak a Magyar ogame ellensége címet kiérdemelted, talán 666-ot is lepipálva
      Ha most közös uni lenne tuti felvennélek barát listára mert a sok támadás ami most feléd menne éppen abból hatalmasat profitálnék :D
    • Neu

bocs... én nem neveztelek sehol senkinek csalónak... bennem van annyi tartás.
      és nyugodtan bemásolhatsz bármilyen beszélgetést ami köztünk zajlott...engedélyt adok rá.
      nem vagyok az a nyalakodós fajta, és nem hunyászkodok meg senki kedvéért.
      Részemről én itt zártam is a dolgot...

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von hypnose ()

• Neu

heim, ne is várd el se te, se más, hogy úgy játszam, mint Kassion!
      nincs időm, amikor viszont akad némi kis időm, azt inkább a családdal, rokonsággal töltöm, mint most, a horvát tengerparton!
      szerinted ebben a 2 hétben mit tudok majd összehozni?!
      szinte semmit, max néhány pár 10kk-s csatát, ami pár játékos szemében nem is csata!
      és el is fogadom, mert nekem se az, én is csak ezzel max azt jelzem, hogy nem lettem inaktív!
      utána meg egy hét itt-ott, amikor nem fogom bevállalni, hogy egyáltalán játékban legyek, mert EU-n kívül, harmadik országban leszek, így irány "V-mód"!

nekem tényleg a család az első, meló a második és ha van egy kis esély, játékban maradok csak a nyersanyagtermelés miatt, addig ameddig nem lesz veszélyben a flotta/szállítandó nyers!
      amint azt esetleg veszélyben érzem, akkor még korábban is vakba teszem az accot!
    • Neu

marquez schrieb:

Gratulálok Heimdall-nak a Magyar ogame ellensége címet kiérdemelted, talán 666-ot is lepipálva
      Ha most közös uni lenne tuti felvennélek barát listára mert a sok támadás ami most feléd menne éppen abból hatalmasat profitálnék :D
      Bakker Ossze kell kapjam magam akkor, nehogy mar Ő legyen helyettem a legnagyobb ellenseg :D
    • Benutzer online 3

3 Besucher