Search Results

Search results 1-20 of 261.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Üdvözlet! Holdról kolóra kellemes menetidővel... 1 secre ráálltam és vártam, hogy kell e számolnom fordítás esetén...nem kellett. Jobbulást és ügyesebb fs-t! Ezen az időponton (23-06-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Szundi [FFA] ________________________________________________ Csatahajó 39.856 _________________________________________ Védő Icarus [Falcons] ________________________________________________ Kis szállító 1.138 Nagy Szállító 4.787 Könnyű Harcos 316 Nehéz Harcos …

• Üdvözlet! Nem az első felvonás... A többi kolójáról is beesett összesen kb 250 milla profit. Kitartó, az egyszer biztos...jobbulást neki! Ezen az időponton (21-06-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Szundi [FFA] ________________________________________________ Cirkáló 90.000 Csatahajó 20.000 _________________________________________ Védő zsorzsi73 [Falcons] ________________________________________________ Kis szállító 30.000 Nagy Szállító 1 Könnyű Harcos 218 Cirkáló 3 Kémszond…

• Üdvözlet! Perces hold... Ment a kém és vártam, hogy percesedjen mert máshol épp csillogot. Ahogy elcsendesedett minden kényelmesen végig értem bár egyszer jeles lett a fője. Mielőbbi pótlást Icarusnak! Ezen az időponton (15-06-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Szundi [FFA] ________________________________________________ Csatahajó 10.000 _________________________________________ Védő Icarus [Falcons] ________________________________________________ Kis szállító 3.166 Nagy Sz…

• Üdvözlet! A védő az uni talán legpofátlanabb multizó és pushingolója így nem kívánnék neki semmit. Remélem kint marad v-ből... Ezen az időponton (15-06-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Szundi [FFA] ________________________________________________ Csatacirkáló 59.969 _________________________________________ Védő AKVILA [GaBi] ________________________________________________ Nagy Szállító 4.871 Könnyű Harcos 2.977 Cirkáló 1 Napműhold 502 Romboló 77 Halálcsillag 24 Rakéta kil…

• Üdvözlet! Esti csemege! Rozsdának jobbulást! Ezen az időponton (14-06-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Szundi [FFA] ________________________________________________ Csatahajó 15.000 Bombázó 4.932 Romboló 25.935 _________________________________________ Védő Rozsda ________________________________________________ Kis szállító 500 Nagy Szállító 400 Könnyű Harcos 119 Nehéz Harcos 120 Cirkáló 116 Csatahajó 120 Szemetesek 5 Kémszonda 446 Bombázó 48 Napműhold 429 Romboló 48 Halál…

• Üdvözlet! Spy&fly. A védő kitartása lenyűgöző! Jobbulást neki! Ezen az időponton (13-06-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Szundi [FFA] ________________________________________________ Cirkáló 116.544 Bombázó 4.959 Romboló 25.936 _________________________________________ Védő zsorzsi73 [Falcons] ________________________________________________ Kis szállító 35.000 Nagy Szállító 10 Könnyű Harcos 2.066 Cirkáló 33 Kémszonda 20 Napműhold 240 Romboló 367 Csatacirkáló 24 Rakéta kilö…

• Üdvözlet! Nagyon vendég szerető a védő... Jobbulást a következő kanyarig! Ezen az időponton (11-06-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Szundi [FFA] ________________________________________________ Könnyű Harcos 500.000 Bombázó 4.980 Romboló 25.998 _________________________________________ Védő kisisten ________________________________________________ Kis szállító 51 Nagy Szállító 910 Könnyű Harcos 14.126 Nehéz Harcos 291 Cirkáló 10 Csatahajó 109 Bombázó 3 Romboló 2.235 Halálcs…

• Üdvözlet! Ez olyan meg kellett, hogy történjen csata volt. Kb 2 hete elrontottam az egyik fs-em és leszállítottam a védőnek 50+ milla deut! Zsmbzs korrekt módon azonnal szólt és vissza akarta küldeni. Le a kalappal előtte, rendes srácnak ismertem meg. Mondtam neki, hogy tartsa meg nyugodtan ha már így alakult és ilyen korrekt volt, max később megpróbálom ingame vissza szedni tőle ha már nem védi a "zöld". Elég korán besárgult és ment is pár kém a kíváncsiság kedvéért. Meglepett, de a deum java m…

• Üdvözlet! Az előző támadás indítása után vettem észre a következő perces holdat...mit ne mondjak csúnya lett a maradékkal, de ez van. Majd igyekszem javítani. Itt is jobbulást! Ezen az időponton (07-06-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Szundi [Justice] ________________________________________________ Kis szállító 6.370 Könnyű Harcos 13.000 Nehéz Harcos 3.000 Cirkáló 4.000 Csatahajó 6.000 Bombázó 1.000 Csatacirkáló 3.000 _________________________________________ Védő Muad Dib…

• Üdvözlet! Perces hold, késő védő! Jobbulást újfent! Ezen az időponton (07-06-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Szundi [Justice] ________________________________________________ Romboló 10.000 _________________________________________ Védő Muad Dib [D A] ________________________________________________ Kis szállító 10.000 Nagy Szállító 2.967 Kolóniahajó 1 Szemetesek 390 Kémszonda 1.000 Halálcsillag 1 Rakéta kilövő 7.700 Könnyű lézer 4.622 Nehéz lézer 3.550 Gauss ágyú 630 Ion …

• Üdvözlet! Pár napja megkergettem ezeket a csillagokat, de mentett a védő mindig. Pár napig jegeltem ezután, hátha lankad a figyelem és be is jött. Echtervinnek jobbulást! Ezen az időponton (30-05-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Szundi [FFA] ________________________________________________ Romboló 20.000 _________________________________________ Védő echtervin [GaBi] ________________________________________________ Nagy Szállító 243 Csatahajó 23 Szemetesek 7 Halálcsillag 12…

• Üdvözlet! Ez az acc sokat pihen sajnos, de néha amikor nem érzem akkora tehernek elbányászom vele. Ma úgy voltam vele, hogy nem lesz teher és kivettem. Egy rendszerre tőlem találtam egy perces holdat és lévén, hogy bányász accom van hozzá vágtam amim van. Ez sült ki belőle! Muad Dib-nek jobbulást és pontosabb érkezést! Ezen az időponton (28-05-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Szundi [Justice] ________________________________________________ Kis szállító 13.000 Könnyű Harcos…

• Üdv! Itt is koló+hold kombó volt. Több fs-t és jobbulást! Ezen az időponton (26-05-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Szundi [FFA] ________________________________________________ Csatahajó 30.000 Csatacirkáló 50.000 _________________________________________ Védő Pegan [GaBi] ________________________________________________ Nagy Szállító 66 Csatahajó 148 Szemetesek 51 Kémszonda 562 Napműhold 1.082 Romboló 527 Halálcsillag 1 Csatacirkáló 126 Rakéta kilövő 32.662 Könnyű lézer 6…

• Üdvözlet! Kisisten sem szereti a változást... Jobbulást neki! Ezen az időponton (26-05-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Szundi [FFA] ________________________________________________ Romboló 25.000 _________________________________________ Védő kisisten ________________________________________________ Kis szállító 340 Nagy Szállító 1.100 Könnyű Harcos 5.300 Cirkáló 40 Csatahajó 40 Bombázó 22 Romboló 993 Halálcsillag 2 Csatacirkáló 31 Rakéta kilövő 45.000 Könnyű lézer 2.000 N…

• Üdvözlet! Egy picit jegeltem az aktív játékot, de végre lett időm egy kicsit körbe nézni pár régi "ismerősnél". Kifizetődő volt. A csatáról: amíg úton voltam zsorzsi kolója felé, addig a fölötte lévő holdra is beérkezett pár ezer ksz. A farmkörök az ottani csaták. Remélem nem gond, hogy nem bontottam külön thread-be. Zsorzsinak jobbulást és fs-t a teki helyett! Ezen az időponton (26-05-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Szundi [FFA] ___________________________________________…

• Gratulálok Te mázlista! Két ilyen napot kifogni Csak így tovább! Relax korrekt srác, mielőbbi pótlást neki! Neked pedig jó költekezést, ha még nem történt meg!

• Üdvözlet! Sima spy&fly. Védőnek jobbulást! Ezen az időponton (15-05-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Szundi [FFA] ________________________________________________ Könnyű Harcos 400.000 Bombázó 3.000 Romboló 25.000 _________________________________________ Védő kisisten ________________________________________________ Kis szállító 580 Nagy Szállító 1.650 Könnyű Harcos 10.200 Nehéz Harcos 58 Cirkáló 362 Csatahajó 336 Bombázó 16 Romboló 1.077 Halálcsillag 2 Csatacirkáló 25 Rak…

• Szép estét! Land Rover támadását még délután szúrtam ki, amit egy nem rég inaktívvá vált koló ellen indított. Mivel a pontos indulást nem láttam, így két lehetség % jöhetett szóba. Az első sajnos vakvágány volt, de a második kanyar tette a dolgát. Land Roverrel váltottunk pár mondatot menet közben, nagyon korrekt játékost ismertem meg a személyében! Mielőbbi pótlást és jobbulást kívánok neki! Ezen az időponton (10-05-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Szundi [FFA] ___________…

• Köszi Dev! A df miatt elfér ennyi bukó bőven. A bombikat még átgondolom, de ide ez is sok Amúgy a flottám nem épp teknősre van, de ez van Egynek elmegy

• Üdvözlet! Kolóról-kolóra-szállítással...nem jó módszer! Ügyesebb fs-t és jobbulást! Ezen az időponton (03-05-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Szundi [FFA] ________________________________________________ Könnyű Harcos 989.000 Bombázó 3.000 Romboló 25.000 Kémszonda 1 _________________________________________ Védő Noel [GaBi] ________________________________________________ Kis szállító 1 Nagy Szállító 1.700 Könnyű Harcos 2 Nehéz Harcos 140 Cirkáló 730 Csatahajó 606 Kolóniaha…