Search Results

Search results 1-20 of 192.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Milözben repultek a Ds.ek Vexx-re Antaresen ..itt kemkedtem parat teljesen off volt 2 holdon is parkolt igaz eleg tavol de elindultam az 1 ik-re majd csatt utan megerkezett es hatalmas lapatolasba kezdett majd 109 millat belapatolt többször elkaptam szinte mindig sikeresen tudott lapatolni . na de sebaj majd a hiper 15 utan nem lesznek ezek a lapatolasok azert jobbulast kivanok . nekem nem szoktak gratulalni vagy egyebek . leszokok en is majd a jo kivansagokrol . ezutan Ezen az időponton (23-05-…

• Multkor feljött es a Ds-ekkel fordulnom kellet . most resen voltam amikor ugy iteltem meg off indultam is rengeteg sajat csilizes volt de ez nem hatott meg szepen be is ertek a Ds -ek mind 2 holdra ami 1 rendszerbe volt az 1 iken amire tartott a telepites az le is esett hala egnek .. a flotta szepen haladt ...innentöl jött a melosabb resze figyelni folyamatosan mikor lep fel --jo sokara lepet fel es szerencsemre nem kelett sokat nyomkodnom fordult is ..ha csak meg 1 orat var nalam megerkezett vo…

• Buko kicsit sok lett sajnos . varnom kelett az ugrora es masfele meg uton voltam a flottam 1 reszevel ..na meg nem gondoltam hogy ennyi idö alatt meg jo lehetek . mert igen csak ovatos aktiv jatekos a vedö. most valami nagyon közbe jöhetett hogy majd 1.5 ora tavollet volt megerkezett es sikerult kb 20 millat belapatolnia jobbulast es mihamarabbi potlast kivanok Ezen az időponton (20-05-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó fantom ________________________________________________ …

• Aki koran kel flottat lel jobbulast kivanok Ezen az időponton (19-05-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó fantom ________________________________________________ Csatacirkáló 8.000 _________________________________________ Védő Redbad [Gal] ________________________________________________ Nagy Szállító 330 Könnyű Harcos 3.006 Nehéz Harcos 487 Cirkáló 1.025 Csatahajó 294 Szemetesek 200 Kémszonda 99 Bombázó 14 Romboló 5 Csatacirkáló 8 _________________________________________ A c…

• FS gondok vannak folyamatosan ,, ennyiert mar elmegyek föleg hogy tudom ha en nem akkor mas igen a pitianer df- tolvajnak meg uzenem .. csak igy tovabb gyujtögessen szepen mert kel az anyag Ezen az időponton (18-05-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó fantom ________________________________________________ Csatacirkáló 2.000 _________________________________________ Védő joda [ACC] ________________________________________________ Könnyű Harcos 713 Cirkáló 115 Csatahajó 50 Bombá…

• Par napja szurtam ki ezt a flottat kora reggel lattam hogy 40-50 percre magara van hagyva .gondoltam ma ramegyek ha hasonlo keppen alakul .. hosszabb menetidö ellenere befertem meg a lassu kukazas is fullra nalam landolt Mielöbbi potlast kivanok Ezen az időponton (18-05-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó fantom ________________________________________________ Csatahajó 3.791 Csatacirkáló 10.101 _________________________________________ Védő Guns [RIM] ________________________…

• Holdon parkolt . azonnal indulas gyorsakkal .szerencsemre nem lepet fel jobbulast Ezen az időponton (16-05-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó fantom ________________________________________________ Könnyű Harcos 86.489 Csatahajó 3.844 Csatacirkáló 10.195 _________________________________________ Védő jakfos a bolondos [ACC] ________________________________________________ Kis szállító 1.700 Nagy Szállító 1.664 Csatahajó 1.492 Szemetesek 545 Kémszonda 3.689 Bombázó 2.223 Rombo…

• Örulök hogy ide kotnyeleskedtel ilyen koment huszarbol kene meg vagy 100 fellendulne a forum Tudod megvan az oka alltalaban amit irok vagy csatat kiteszek .hozzaszolok esetleg hozza irok ....

• 1'kis reggeli olvasni valo elözmeny .. sokaig v-be volt mert ugye kergetve volt rendesen . valamikor tegnap este fele jött ki v-böl 23:55 kor kemkedett par holdamat az 1 ik en volt 1000 nsz meg par csonak meg indult kb.azonnal .. kesöbb lattam hogy tart felem 1 tamadas kicsit meglepödtem hogy kilehet az öngyilkos jelölt ra is irtam miutan lattam ki a tamado es hogy mivel tamad .. reakcio nem volt igy hat beugrottam kenyelmesen ele nemi haddal reggel ma valaszolt is bemasolom ha tetszik ha nem - …

• Hetest többször elkaptak mar de nem adta fel nem ment v-be nem törölt mint sokan masok ilyenkor .. de ahogy nezem most lehet az lesz . janiga este elkezdte az ertelmetlen zuzasait nala . jo par körben ..gondolom a cel kiirtani minden kezdöt ,, nem az elsö lesz mar . jatek ennyiböl all 1 eseknel .. nem is mondok inkabb semmi velemenyt erre .. de majd ha visszafele fog elsullni ne csodalkozzon senki legalabb aki fejlödik es a pofonok utan se adta fel ..öt-öket nem kene szarra zuzni lofing profiter…

• Holdon parkolt . maganyosan ...elmentem erte jobbulast Ezen az időponton (14-05-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó fantom ________________________________________________ Csatacirkáló 5.000 Kémszonda 1 _________________________________________ Védő Pontios Astronautis [Gal] ________________________________________________ Könnyű Harcos 163 Nehéz Harcos 83 Cirkáló 730 Csatahajó 42 Kémszonda 598 Napműhold 77 Romboló 31 Csatacirkáló 17 _________________________________________ A…

• Gratu Azert nem 1 teki törö flottaval mentel es azert volt ott teki szepen . a lenyeg profitos lettel lehet van valami baki a szimmel mert nalam is volt 1.. 30% diferencias szimu TrashSim el vedönek jobbulast

• Gratu bugi Szep lett tenyleg , minimal buko es a profitot meg csinosnak mondhatnam Csapasd amig van idöd meg van kit vedönek jobbuslast

• Megterult a folyamatos figyeles hiaba a intenziv aktivitas ha a közelemben res marad . 24 percre se szabad magara hagyni a flottat .de ezt mar aszem emlitettem D gyors potlast jobbulast a belapatolt nemi df kis segitseg Ezen az időponton (09-05-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó fantom ________________________________________________ Csatacirkáló 10.000 _________________________________________ Védő camillo ________________________________________________ Kis szállító 5.546 N…

• Par napja elhoztam 1 szep nyesi keszletett .. a flottat nem bantottam . megadtam a lehetöseget hogy fs-eljen . meg a szövi tarsanak is szoltam hogy ha bent parkol tovabbra is hiaba a teki elmegyek erte . ma mar nem neztem tovabb tetlenul . jobbulast .... Fs Ezen az időponton (09-05-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó fantom ________________________________________________ Nagy Szállító 1 Könnyű Harcos 80.000 Csatahajó 3.712 Bombázó 3 Romboló 1.760 Csatacirkáló 10.179 _________…

• Profit megfelel nekem .Ufo csata közbe elmentem ezert is jobbulast Ezen az időponton (08-05-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó fantom ________________________________________________ Nagy Szállító 1 Könnyű Harcos 85.729 Cirkáló 10.559 Csatahajó 3.708 Bombázó 3 Romboló 1.760 Csatacirkáló 10.175 _________________________________________ Védő Commander Columbo [Magyarok] ________________________________________________ Nagy Szállító 217 Könnyű Harcos 50 Cirkáló 3 Csatahajó 1 Sze…

• Tegnap nem sikerult befernem .mikor csoszira is mentem . ma elkesett kicsit gyors potlast kivanok Ezen az időponton (08-05-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó fantom ________________________________________________ Csatacirkáló 4.000 _________________________________________ Védő Ufo [Gal] ________________________________________________ Kis szállító 2 Nagy Szállító 674 Könnyű Harcos 1.488 Cirkáló 184 Csatahajó 24 Szemetesek 83 Kémszonda 10 Bombázó 3 Romboló 2 Csatacirkáló 468…

• 2 cp - re is uton voltam mikor kiszurtam csoszinak perces holdjat gyors kem es megerkezett a flotta sehol nem volt ajtivitas azonnal indultam is ami itthon maradt gyors még azert az eleg durva hogy 30% ot tevedjen a szimu ... elötte 5 x ..es utana is szimuztam meg vagy 10x legrosszabb 28.080.000 bukora jött ki . 36 lett . nem mintha szamitana itt most .. de ha ez 1 nagyobb csata ott mar azert ez a 30% eleg csunya lenne 180 kukaval többet kuldtem .igy is ott maradt 1 milla köruli fem jobbulast es…

• Vakacibol nehez alkotni par napig V- volt mivel sok volt a melo es egyebb elfoglaltsagok .. V el9tt is volt jo par finomsagok de mondtam az utso postnal nem nagyon rakok ki csatat , ..nem vonultam vissza es a banyak melyere se költöztem D ez mellet volt meg 1-2 kis csatacska is ezert lett kicsit a bukom nagyobb itt ejel körbeneztem ezt talalatam 2 utan perces volt remeltem beferek es csak 3 utan lep majd fel igy is törtent . majd miutan megerkezett gözerövel lapatolt is ..sikeresen 30 millat ege…

• Gratulalok Bugi Szep kis profit lett . Csapjad amig van kit . banyak megvarnak , vedönek gyors potlast neked bugi meg kellemes költekezest