Search Results

Search results 1-20 of 314.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Az igen!!!

KyloRen - - Általános Beszélgetések

Köszönöm a választ

• Az igen!!!

Próbáltam....sőt pm-ben is... Amikor próbáltam nem engedett jegyet nyitni...pm-et meg nem tudok írni Igazából ez tök oké lett volna, ha leírod pm.ben...ahogy tetted a licit után Minden jót! U.I : Az utolsó mondatot azért ne hagyjuk figyelmen kívül

• Az igen!!!

Miért licitál egy GO Hydrán??? GO-ként GO accról ezt hogy és miért??? Ha ennyire játékos kedvedben vagy kicsit szétnézhetnél az uniban...nem minden kóser!!!

• Holnap délután ha gondolod eladok ennyit 75 milla deuért!!! Minden jót addig is!!!

• Semmi extra, csilis hold, kém, start.... Farmkörök után megjött...fosztás miatt ennyi csc, kevesebb ksz-el ugrottam mint akartam.... Védőnek jobbulást!!! Ezen az időponton (10-03-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó: Darth Malak /Cose/ ________________________________________________ Csatacirkáló 41.591 _________________________________________ Védő Munszu [EVO] ________________________________________________ Kis szállító 7 Nagy Szállító 9.253 Könnyű Harcos 201 Nehéz Harcos 20…

• Hozzá sem kell már költöznöm 2-ra húzzátok be előlem No de jó ez így is Jó költekezést Laci!!! Védőnek jobbulást és folytatást feladni nem szabad!!!

• Gratulálok bezzeg amikor én mondom, hogy kicsit játszunk akkor meg kecskülsz Jó mostanában a meló megesz engem is...de hát ilyen az SPV élet most nekem sajnos A héten egálban vagyunk Jó költekezést!!! Csak bányába másra itt már úgy is felesleges költeni Védőnek korrekt hozzáállásáért jár a sör...és mielőbbit neki, ahogy Laci is írta nem vészes ilyen eco-n ez

• Szem nem lát fül nem hall, A fajtám nem fél csak belemegy és meghal!!! Védőmnek jobbulást most már sokadjára!!! Ezen az időponton (07-02-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó KyloRen [Cose] ________________________________________________ Csatacirkáló 29.488 _________________________________________ Védő Munszu [EVO] ________________________________________________ Nagy Szállító 10.000 Szemetesek 31 Kémszonda 100 Bombázó 100 Romboló 100 Halálcsillag 1 Csatacirkáló 100 __________…

• Védő elég régóta tart 2k kh-t a bolygón....Most még találtam mellette 1k csc-t... Elballagtam érte...hpnak kicsit drága...legközelebb több figyelmet és mielőbbit!!! Ezen az időponton (07-02-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó KyloRen [Cose] ________________________________________________ Kis szállító 6.000 Csatacirkáló 29.488 _________________________________________ Védő Prometheus [EVO] ________________________________________________ Könnyű Harcos 2.000 Csatacirkáló 1.000 …

• Kellene valami story...ám legyenTegnap átruccantam az USAba egy kis pihenőre... Munszu is bent pihent ma... Farmköröket végleges profittal együtt frissítettem És jöjjön a csata.... Védőnek jobbulást!!! Ezen az időponton (27-01-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó KyloRen [Cose] ________________________________________________ Csatacirkáló 10.000 _________________________________________ Védő Munszu [EVO] ________________________________________________ Kis szállító 2 Nagy Száll…

• Quote from don csakazertis!: “Kylo nem tudom mire gondolsz, 8x eco van itt ha minden igaz. ” Csak arra gondoltam, hogy Pega mennyi idős...és hogy Yaki mennyi idős... Semmi másra...egyébként 7X eco van ha ogniter nem hazudik Csata még mindig jeles!!! Így tovább, Laci te meg szedd össze magad !!!

• Fájó szívvel, de grat a csatához!!! Ez az acc fúúú hány éves...sajnos ha minden így megy tovább csak az eco miatt is már Yaki nem éri meg ezt a kort...de hát...ez az átka a régi kis ecoval rendelkező uniknak Tegnap előtt volt egyébként az átadás. Laci bácsi, 2 mrdvel lógsz Hydrán Na komolyan ne vedd mielőbbit aztán mutass valamit...rozsdát le kell rázni már magadról itt még van élet nem úgy mint Hydrán szóval toljad neki és mielőbbit!!! Támadónak jár a maximális sörmennyiség, védőnek pálinkát ug…

• És a múltkor te mondtad nekem, hogy elhúztam fosztásban Asszem most te vezetsz Grat Így tovább de ne eressz le a verseny nem áll meg

• Ide is beírom hátha!!! Yakinin két acc is átadó!!! Egyik flottás másik inkább vegyes. Flotta található mindkettőn, igaz unihoz mérten nem élvonal, de oda lehet velük csörgetni!!! Blackhorse néven megtalál bárki!!!

• Csata szép azért jár is az 5 sör... Védőt ismerem még Pegasusról, de nem gondoltam volna, hogy pont ő fog illegális módszerekkel játszani... Az hogy abbahagyja érthető...így a tisztesség marad csak, hogy minden jót neki a való életben!!! Urak nektek jó költekezést U.I: Ki vannak kelve magukból páran a csalókon. Mai technikával csalni olyan mint levegőt venni...gyakorlatilag természetes. Gép és telefon szinte mindenhol van...és ha külön neten használod őket...esélytelen hogy észrevegyenek...aztán…

• Benéztem miújság itt, ha már a barátok tolják én sem maradhatok ki :D Ezen az időponton (07-01-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó BlackHorse ________________________________________________ Nagy Szállító 2.000 Csatacirkáló 9.300 _________________________________________ Védő Vini85 ________________________________________________ Kis szállító 69 Nagy Szállító 590 Nehéz Harcos 2 Cirkáló 520 Csatahajó 65 Kémszonda 47 Napműhold 10 Rakéta kilövő 634 Könnyű lézer 4.217 Nehéz lézer…

• I'm returned Védőt délután megvágtam 40 millával a bolygón pihenő szállítóival együtt... Eközben csilis lett gondoltam dobok ph-t mindenhová...és holdról bolygóra jött is a flotta... 3 secre beálltam ez lett...védőmnek jobbulást...régóta fájt a fogam erre a flottára... Nagyon sokszor lett on...mikor már 2-3 percek voltak csak fél órás full offok után... Most nem jött be a történet...én tudok várni!!! Jobbulást!!! U,I: Laci neked köszönöm, hogy besegítettél egy kicsit és figyelted a főét Bugi nek…

• Lorovus!!! Nem akarok kötekedni veled drága ogame vezetőnk, de mi alapján dőlt el Hydrán az 5X eco mikor toronymagasan 7x lett leszavazva??? Mi alapján dőlt el Rigelen a 6X eco mikor toronymagasan 7x lett leszavazva??? Mi alapján dőlt el Ursán az, hogy marad az eco mikor toronymagasan 7X van leszavazva!!! Mi a fene folyik itt??? Egyébként ha már demokratikus szavazás volt ez...akkor elárulom neked, hogy egy demokráciában az nyer ami több szavazatot kap!!! Hydrából kiindulva 2X annyian szavaztak …

• Eredményeket tedd közzé Loro, a továbbiakat csak azután írnám le!!! Jogunk van tudni, hogy uninként mire hányan szavaztak és jogunk van tudni, ezáltal miért alakult így a történet!!!

• Quote from fantom111: “Honapokkal ezelött lelehetett volna ezt mar tudni maxx 10 nap alatt szavazas ,attallitassal egyutt , meg az össze vonasok elött . ahogy arrol szo is volt , az se sikerult gondolom idö hiany miatt ” Időhiány helyett...köszönd Guratnak és Loronak!!! Meg az iszonyatos nagy terveiknek amikből nem lett semmi!!! Legalábbis ogame.hu 3/4-e szana szét lett sz....va Most van szavazás amikor a migrációban részt vett emberek nagy része ellenzi valamilyen okból... Amiben igazuk is van,…