Search Results

Search results 1-20 of 513.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Új szerver!

Megtorlo - - Általános Beszélgetések

Üdv! Az hogy lehet hogy mi nem kaptunk új szervert ?

• Ezen az időponton (09-05-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Megtorlo [HMB] ________________________________________________ Csatacirkáló 50.000 _________________________________________ Védő demon ________________________________________________ Kis szállító 709 Kolóniahajó 2 Szemetesek 232 Kémszonda 110 Romboló 972 Halálcsillag 19 Rakéta kilövő 676 _________________________________________ A csata után ... Támadó Megtorlo [HMB] ______________________________________________…

• Ezen az időponton (03-05-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Megtorlo [HMB] ________________________________________________ Csatacirkáló 30.000 _________________________________________ Védő Vice Trojan [FlashX] ________________________________________________ Nagy Szállító 15.000 Szemetesek 93 Romboló 112 Halálcsillag 1 _________________________________________ A csata után ... Támadó Megtorlo [HMB] ________________________________________________ Csatacirkáló 29.978 ( -22 …

• Quote from Tavros: “Nem összevonás kell ide hanem több játékos ( max 4-5 év múlva lesz az is) de ha meg több játékos akkor menj 1 külföldi szerora ahol van még bőségesen élet ( kevés van de van). Amúgy sem panaszkodhatunk mert világjárvány a szerverhalál mindenki inkább játszik a nívósabb jobb grafikájú életszerű játékokkal inkább. Lényeg vannak olyan külföldi szerok ahol még ennyi élet sincs mint nálunk és lesznek is, évről évre fogyunk, mi is tehetünk róla a kiirtással de maga a játék alkotói …

• Quote from don csakazertis!: “Drága tanulópénz volt, de azért a flottád nagy része még meg van. És lesz mit visszaszedni letin. Nem semmi, hogy kiraktad, minden elismerésem, hogy felvállaltad. Egy kései jó tanács, sose becsüld le az ellenfelet, főleg ha fájna amit bukhatsz. ” Köszi. úgy vagyok vele, hogy azt is fel kell vállani ha valamit el...tál. természetesen ha ő rakja ki mint ninja ott is gratuláltam volna neki mint ahogy egyből írtam is. igen lesz mit majd vissuaszedni reméljük összejön, m…

• Rossz ezt olvasni hogy egy ujabb jatekostol kel bucsuzni. Koszonok neked mindent. Jo volt veled jatszani egxmast hajkuraszni es fokent azt is amikor egyutt nyomultunk. Kivanok minden jot es kitartast. Remelem meg valamikor valamilyen formaban talalkozunk. A legjobbakat tudom nekd kivanni egy felejthetettlen tag voltal egy kozulunk egy a testverek kozul!

• Ezt is el kell viselni. Reélhetőleg tanulok.az esetből, senkit sem szabad alábecsülbi. Hatalmas érvágás ez most és nagy veszteség is. Elgondolkodtam azon h mi legyen. Nem lett volna szabad tamadni ilyen felelőtlen módon. Lehet szüneteltetninkéne az egészet csak hát szeretem a játékot. Minden esetre ez nagy hátranyt jelent most nekem. Jó költekezést Leti, el kell.ismerni hogy.szep helyzetfelismerés volt!

• Átok vagy áldás ha nincs élet a szerveren! Az én szemszögömből átok mivel figyelmetlen voltam, védő szempontjából áldás! Ezen az időponton (23-04-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Megtorlo [HMB] ________________________________________________ Csatacirkáló 40.000 _________________________________________ Védő Letike [HIVE] ________________________________________________ Kis szállító 261 Nagy Szállító 50.364 Könnyű Harcos 46.945 Nehéz Harcos 113 Cirkáló 500 Kolóniahajó 10 S…

• Hogy valaki ekkora gyökér legyen!!!! 8f4b45188023bbf099fc853143e45671.png Ezen az időponton (28-03-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Megtorlo [HMB] ________________________________________________ Cirkáló 50.000 _________________________________________ Védő Herceg [HIVE] ________________________________________________ Nagy Szállító 63.725 Kolóniahajó 1 Szemetesek 1 _________________________________________ A csata után ... Támadó Megtorlo [HMB] ___________________________…

• Ezen az időponton (25-03-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Megtorlo [HMB] ________________________________________________ Csatacirkáló 30.000 _________________________________________ Védő kid 2089 ________________________________________________ Kis szállító 447 Nagy Szállító 18.167 Halálcsillag 1 Rakéta kilövő 7.770 Kis pajzskupola 1 Nagy pajzskupola 1 _________________________________________ A csata után ... Támadó Megtorlo [HMB] _______________________________________…

• Quote from Gullcsi: “uhhhhh... szép zsákmány! ” Sajnos az utolsó farmkör nem ért már be, benyomta a licitre az egészet olyan 140 millát kb, de így is jól jártam, érdemes volt figyelni

• Ezen az időponton (03-03-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Megtorlo [HMB] ________________________________________________ Csatacirkáló 10.000 _________________________________________ Védő Herceg [HIVE] ________________________________________________ Nagy Szállító 53.876 Szemetesek 1 _________________________________________ A csata után ... Támadó Megtorlo [HMB] ________________________________________________ Csatacirkáló 10.000 ( -0 ) __________________________________…

• Második felvonás! Annyit azért megjegyeznék, hogy jó ötlet volt ketté szedni a flottát, viszon időben érkezni is kéne a telepítésre! Nagyon felelőtlen volt, mivel ma már indultam rá, és mentett az utolsó percekben számíthatott volna arra, hogy indulni fogok később is! Ezen az időponton (03-03-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Megtorlo [HMB] ________________________________________________ Romboló 20.000 _________________________________________ Védő Vice Trojan [FlashX] ___…

• Úgy alakult, hogy volt időm ma figyelni kicsit a tagot! Első felvonás! Nem érdemli meg, hogy azt kívánjam neki h jobbulást vagy mielőbbit mivel egy gratulációra sem futotta... Ezen az időponton (03-03-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Megtorlo [HMB] ________________________________________________ Csatacirkáló 20.000 _________________________________________ Védő Vice Trojan [FlashX] ________________________________________________ Kis szállító 57 Nagy Szállító 13.300 Könny…

• Ezen az időponton (01-03-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Megtorlo [HMB] ________________________________________________ Csatacirkáló 55.000 _________________________________________ Védő kid 2089 ________________________________________________ Kis szállító 182 Nagy Szállító 17.838 Szemetesek 50 Kémszonda 50 Halálcsillag 1 Rakéta kilövő 25.897 Kis pajzskupola 1 Nagy pajzskupola 1 _________________________________________ A csata után ... Támadó Megtorlo [HMB] ___________…

• csak a szokásos Hori verés mi :)) ? jó költekezést

• Ezen az időponton (28-02-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Olyan rég volt már csatám, már berozsdásodtak a vasak, ezért kicsit megjárattam a flotta egy részét Támadó Megtorlo [HMB] ________________________________________________ Csatacirkáló 55.000 _________________________________________ Védő demon ________________________________________________ Kis szállító 1.177 Könnyű Harcos 1.835 Cirkáló 26 Csatahajó 787 Kolóniahajó 1 Szemetesek 2.232 Kémszonda 180 Romboló 1.268 Csatacirká…

• Quote from Odin (A): “Nem igazán értek egyet veled Nekkar, vagy csak a hozzáállásunk más, de én ugyan senkit nem fogok csak azért tisztelni, mert pontban felettem van... Esetlegesen 2-3x annyit időt, energiát, mitöbb pénzt fektet a játékba ezért messze előttem jár, azzal még nem vívja ki a tiszteletem. Volt is jó pár olyan csatám, ahol jóval előttem járó játékos végezte a kukákban, pár top1 is megvolt, és csak azért nem is fogom őket kerülni nagy ívben, mert előttem járnak. Don lehet,h hogy a lé…

• itt csk azrinyál aki nem ismeriel h hibazott. ezmindenkivel megesik és kész.

• Quote from Stay Alive: “Quote from Megtorlo: “Quote from Stay Alive: “Grat a csatához Tényleg jó látni, hogy nem csak Megtorló cimbi rak ki csatákat... Elismerésem a teljesítményért neki A vitába nem tudok beleszólni...nem sokan voltak előttem így nem tudom milyen "nagyobbat" támadni ” Osztom a véleményed :)) nehéz úgy előtted lévőt támadni ha mindneki utánad van több millió pontal .... biztos a semmiből lett ennyi pontom ... ” Jaja...mikor csata után írják, hogy "könnyű a kisebbet bántani"...az…