Search Results

Search results 1-20 of 230.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from don csakazertis!: “Sajnálom, hogy mindig eltűntél, amikor elkezdtem flottázni, kíváncsi lettem volna mit tudsz, így pedig nem tapasztalhattam meg. ” Gondolom ezt már megbeszéltük, mivel nem mindig tűntem el, csak hát te nem tudtál elkapni! És ezért most könnyű vagdalózni a szavakkal, hogy "mindig eltűntem és nem tudtál elkapni"! Savanyú a szőlő, mert volt valaki, akit nem tudtál leszedni, aki kicsit jobban tolja, mint Te! És érdekes színfolt voltam, vagy sem, tőlem Mindenki azt kapta,…

• Búcsúcsata: Támadó Lord Nekkar ________________________________________________ Kis szállító 1.131 Nagy Szállító 628 Könnyű Harcos 3.507 Nehéz Harcos 103 Cirkáló 8.775 Csatahajó 388 Kolóniahajó 37 Szemetesek 4.650 Kémszonda 227 Bombázó 1.932 Romboló 1.219 Halálcsillag 179 Csatacirkáló 4.163 _________________________________________ Támadó Razer [CSKA] ________________________________________________ Kémszonda 990 _________________________________________ Támadó keknyilas [CSKA] _________________…

• Sajnos ez a pillanat is eljött, ilyet még nem tettem, SOHA! Soha nem dobtam még be a flottám Hullámsírba, vagyis nem a teljeset, de most, egyéb okok miatt, meg kellett tennem! Mivel a munkám már többet követel tőlem/belőlem, mint eddig, ill. a családomat se hanyagolhatom el, így az a kicsinyke kis rövid szabadidőm, ami napközben akad, nem erre a játékra kell elmenjen. De hát próbáltam visszafogni magam kicsit, hanyagolni a játékot(mondhatják többen is, akik tényleg ismernek), rövidebb-hosszabb v…

• Csodálkozva néztem a törlést BL-ről, de itt most sajnálattal látom, hogy eljött a vég, ahogy nekem Hydrán(többször is). De gondoltam megkeresel, ha már így döntöttél, hogy elkísérjelek utolsó utadon, Rigel szerverén! Remélem valahol, valamikor még összefutunk, amennyire az időnk engedi! Párodnak minden jót, kívánok sok szép Rigelmentes pillanatot, mindkettőtöknek! Egy igaz Haver

• HYDRA

LordOfNekkar - - Általános Beszélgetések

"A szerverbeállítások változását ti szavaztátok. Azt nem verhetitek rám ..." Mi szavaztuk, ez igaz, csakhogy vajmi keveset kaptunk abból, ami lényeges lett volna. Ahol a többség meg is szavazta(pl. legalább 51:49-cel, mert ez már többségi akarat lett volna), ott se lett változtatva! - Ugye hogy nem életszerű, hogy pl. egy cégben a melósok 79%-a fizetésemelést akar, a 21%(pl. akik a Vezetőséghez, meg alapjáraton a nagyobb bérűekhez tartoznak és le van velük "zsírozva", hogy szavazzák le) pedig ne…

• HYDRA

Nem tudom a többi szeró hogy áll, de Betelgeuse mehetne már egy összevonásba, ezt is meg kellene szavazni. 120-130 játékos van, ebből aktív vagy 10-15.

• Gondolod, hogy Németországból/-ban nem tudnak kinevezni egy-egy olyan embert, aki betöltené ezt a pozíciót mondjuk 3-4 különböző ország szerverein?! Mondjuk pl. egy román-, magyar-, szlovák-, cseh nyelvtudással? Vagy egy horvát-, orosz-, bolgár? Dehogynem, és ebben van nekik is a jövő, az optimalizálásban, nem abban, hogy ahány különböző nyelvű szerver, annyiszor x mennyiségű azon a nyelven értő és beszélő munkatárs! Majd eljön a multinacionális GO-, MOD-, GA-munkatársak kora is, nem fog ez miat…

• Értelme nincs, hogy itt van, tényleg nem kell!

• Én egy szóval se említettem se Trockijt, se mást!!! Csak úgy általánosan a .hu "munkatársait", ha jól emlékszem! Trockij munkájával elégedett vagyok, még akkor is, ha engem bannol ki, mert ez a dolga! Én néha hirtelen haragú, hirtelen indulatos és nagyon nyers is tudok lenni(mint most is), ez az én "hátrányom". De akkor is, nehogy már ne legyen igazam, ha valahol megjelenik a dolog(.en,; .com, vagy akárhol), miért nehéz már lefordítani és a magyarok elé magyarul "rakni" a dolgot???!!! Jockas is …

• Quote from Trockij: “Szívesen.. MI is onnan értesülünk, azaz a külföldi fórumokról, közvetve Lacitól vagy Stay-től.. De mintha erről már jó pár alkalommal ment volna beszélgetés.. ” Na ne már, ennyire nem lehettek... Ha a tudomásotokra jut, vagy esetleg "végzitek" is a dolgotokat és "véletlenül" angolon vagy valahol ráfuttok valamire, illene hivatalosan is bejelenteni, még ha egy-két nappal később is, mint máshol, az se gond! De ne baxátok már meg, gyakorlatban is élesítve van, már egy ideje, de…

• Quote from don csakazertis!: “Hááát. Nekem sosem volt stílusom az ilyen seggnyalós játék Valószínűleg nem is értem volna el vele túl sokat. ” Nem értem milyen seggnyalásról van szó, Xalynthon nem vagyok jelen, tehát nincs kitől tartanom(na de amíg játszottam Xaly-n, addig se volt, tehát segget se kellett soha nyalnom), accot átadtam, egyik fél sem ismerősöm, [HMB] tag a Védő, de nem ismertem, mert hosszú ideje V-ben voltam. Nyuszit se ismerem. Ha meg a seggnyalós játékot arra érted, hogy felfelé…

• Quote from Husveti nyuszi: “Itt is üzenem a sírósaknak, hogy nem a méret a lényeg, 21 hellyel vagyok lejjebb a toplistán... ” Hát az ilyeneket hívják kamikázénak, aki az ilyen akciókkal megágyaz magának egy szürkülést. Gondolom nem hallottad még az arany mondást, miszerint a béke és saját nyugalmunk érdekében felfelé nem kukucskálunk, megtanuljuk hol a helyünk a szamárlétrán. Csata szép, profit is, csak a folytatástól félek! Jó profitköltést a Támadónak, mielőbbit a Védőnek.

• Dicsak buksi, miből lesz a cserebogár. Réges-régen, de nem is olyan régen a Támadóval még együtt nyomtuk a Vega szerveren, ott voltam én az R-G társalapítója! Csak ráuntam, eléggé előnyös helyzetben hagytam ott és csak süllyedt és süllyedt az accom, így átadtam Hulknak a Szövetség intézését, törlésre tettem az accot és pár órával törlés előtt kivettem vakból, hátha valaki elviszi. Hát nem vitte senki, így cakkompakk mindenestől törlődött. ... Ezzel eljutottunk az összevonásig, hosszú-hosszú idő …

• Ezt lehet?

Quote from 666: “Elég be írni a play áruházba, hogy ogame és már dobja is fel de amúgy alatta írja talán, hogy hány ember használja és lehet azt is hogy ki és sok embert lehet ismerni már facerol így ki lehet silabizalni a csalokat. ” Pont te szájalsz itt, a Csalók Csalója?! Quote from 666: “Szóljatok ha valamit nem tudtok ” Megtanítasz minket csalni? Kössz, inkább nem! Quote from 666: “ilyen miatt soha csak pusshing de kb 3 éve nekem is lent volt de csak a 400ft-os az is jól ment de voltak vele…

• Ne OFFolj már, Chuck és ne fényezd itt magad, nincs alapja az egész "Istenkirálycsászárvagyok" megnyilvánulásaidnak! Mondj egy Veteránt, akit elkaptál, önerőből! Ilyen nincs és nem is volt, SOHA! A SA-val épített accodal/accokkal csak zöldfülűeket tudtál elkapni, tapasztalt játékost egyet se! Csatáról még mindig ugyanaz a véleményem!

• Quote from Stay Alive: “Dec 24 munkaszüneti nap, mert dec 1-én ledolgoztuk szombaton, nem piros betűs ünnepnap. ” De jó nektek, ezért kicsit irigy is vagyok rátok, nálunk itt kint nincsenek ilyenek, hogy ledolgozzuk a hétvége és az ünnep közé eső "brücke" napokat. A munkáltató vagy odaadja(és levonja az eddig bedolgozott túlórából vagy szabadságból), vagy nem, bár nálam ezek a napok a Karácsonyi roham miatt egyébként is munkanapok, meg az összes szabadnapom decemberben(kivéve a vasárnapokat, az …

• Gratula, Hulk! A Védőnek, már így, hogy te rákattantál és Megtorló is készülődik, meg vannak számlálva a napjai OGame, Xalynth szerverén! Hajrá, csak így tovább, szerintem embereire akadt... Pedig hányszor szólt mér neki Megtorló is, de hát a pofátlanság már csak ezt eredményezi!

• A csata szép volt, szépek a számok, Támadóknak és Védőknek is gratulálok, valakinek nyereséges, valakinek veszteséges lett ez a csata! Nagyon sajnálom, hogy így alakult, de a kérek forog, egyszer fent, egyszer lent. Stay, elnézést a korábbi posztért, Mindenki nekiállt Karácsonyi ódákat zengeni itt, erre a vonatra én is felültem! Amennyiben nem kellett volna melóznom hétfőn, 24.-én, én is csatáztam volna még a délelőtti órákban, kb. max délig vagy 14h-ig, mert az még belefér! De mivel meló volt, …

• Quote from don csakazertis!: “Most is csak az 1x speed ami vonz ” Hát igen, aki mással nem foglalkozik, csak a játékkal, tehát időmilliomos, az elvan az 1xSPEED-en! Akinek van élete, kötelessége, stb., az vagy nem játszik OGame-et, vagy ha mégis rá van kattanva erre a játékra, akkor a gyorsabb szerókat választja! Van ideje a görcsnek kivárni a kutatások, építések idejét, a flottákat, amik a farmolásból jönnek vissza laza másfél(x2) órás menetidővel!

• Quote from Skywatcher: “Don, éppenséggel mi is láthatnánk egy aktív Don-t Ursán, bár gondolom a 30%-os DF nem túl csábító Yakini 80%-os DF-je mellett (mondhatni labdába sem rúghat). ” Nem tudom mit keres Don Yakinin, mert mindig azt hajtogatja, hogy az 1x speed és a 30%DF az ő terepe! Vagy csak mint a jó pap, bort iszik, de vizet prédikál, vagy hogy is szokták ezt mondani... Csata igen tetszetős, Gratulálok hozzá