Search Results

Search results 1-20 of 723.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Csere beindul?

marquez - - Általános Beszélgetések

én mar adtam át vele. Ajándék nak jelzi te ha gereralod a kódot ott irja, hogy végleges. Mig az őrzésnél nem tunik el a lobbybol addig itt igen.

• Quote from Lorovus: “ Quote from Fer.k.o: “... így akkor nem lesz szero beállítás módosítás? ” A szavazást még az összevonás előtt végre tudjuk hajtani, csak előtte meg akartam várni hogy biztosra kiderüljön mik a cél-unik. ” Össze tudtátok volna csak nem akartátok Quote from Lorovus: “Kedves Játékosok! A következő univerzumokban kaptatok üzenetet az adott univerzum beállításainak változtatásáról. Kérünk titeket hogy jól fontoljátok meg mire szavaztok, esetleg beszéljetek a szövetségben róla mie…

• Mindig mondtam Soldier csak mások árnyékából pofázik De önmaga egyedül életképtelen Ezen az időponton (22-11-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Soldier [Avengers] ________________________________________________ Halálcsillag 60 _________________________________________ Védő Marquez ________________________________________________ Könnyű Harcos 98 Szemetesek 25 Kémszonda 20 Napműhold 2.400 Halálcsillag 33 Rakéta kilövő 28.447 Könnyű lézer 500 Nehéz lézer 200 Gauss ágyú 40 Ion …

• hatalmas kasszasiker lenne évente 1db 100%os event 2db 50ezres töltést tuti nyomnék

• 100% tényleg lesz?

• Ezen az időponton (11-11-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Kyuubi [Akatsuki] latest ________________________________________________ Csatacirkáló 10.000 _________________________________________ Védő KATYUSA [-RA-] ________________________________________________ Kis szállító 71 Nagy Szállító 3.810 Könnyű Harcos 3.240 Nehéz Harcos 3 Cirkáló 185 Csatahajó 195 Kolóniahajó 15 Szemetesek 209 Kémszonda 356 Bombázó 16 Romboló 20 Csatacirkáló 385 Rakéta kilövő 83 _________________…

• szavaztam zárható és jöhet a csere

• ha leszedek holdat de az illetőnek ujra lövik akkor megkell varnom a 12 orat vagy rombolhatok azonnal mivel uj hold es az előzőre mentem 6szor?

• Magyar ogame team

olyan jó érzés mikor reggel felébred az ember és kávézás közbe meg nézi a jegyrendszert, hogy 1 hét után loro válaszolt e. Ma reggel elgondolkoztam azon tud e magyarul loro. A legtöbb jegyre a válasza 2 opció. - már dolgozunk rajta - megkérdezem a gfet ( ebben az esetben azt jelenti, hogy szarok rád és le van szarva a jegyed) Minek a jegyrendszer? Amikor a plus 2 költözést adták bannon voltam egy sértegetés miatt. Spok és a többi "migráns ursán" megkapta a plus 2 költözést de én nem. Tudom, hogy…

• mennyi kupon van?

• Ursa GO-k?

Ne játsz már meg magad El adtad 666nak az accodat majd Szokásos patakány/soldier módra be léptél az accba és fordítottad a telepítést és beverted. De a soldier névtől mást nemvárunk kb egyenlő a neved a ripszkivel. Csak ne a legsárosabb ember dobálná a sarat

• Ursa GO-k?

azt tudom de rajta kívül még ki van itt?

• Ursa GO-k?

üdv Érdekelne, hogy kik töltenek be go szerepet ursán?

• Ezen az időponton (05-11-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Marquez [Akatsuki] ________________________________________________ Romboló 6.500 _________________________________________ Védő Bubunyuszi [Lovagok] ________________________________________________ Kis szállító 140 Nagy Szállító 300 Szemetesek 5 Rakéta kilövő 15.596 Könnyű lézer 5.000 Nehéz lézer 1.000 Gauss ágyú 267 Plazmatorony 25 Kis pajzskupola 1 Nagy pajzskupola 1 _________________________________________ A cs…

• Ezen az időponton (05-11-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Marquez [Akatsuki] ________________________________________________ Romboló 4.000 _________________________________________ Védő Bubunyuszi [Lovagok] ________________________________________________ Kis szállító 70 Nagy Szállító 300 Szemetesek 5 Napműhold 7 Rakéta kilövő 6.895 Könnyű lézer 5.000 Nehéz lézer 1.000 Gauss ágyú 216 Ion ágyú 100 Kis pajzskupola 1 Nagy pajzskupola 1 _______________________________________…

• Ezen az időponton (05-11-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Marquez [Akatsuki] ________________________________________________ Romboló 5.000 _________________________________________ Védő Bubunyuszi [Lovagok] ________________________________________________ Kis szállító 120 Nagy Szállító 300 Szemetesek 5 Napműhold 3 Rakéta kilövő 9.288 Könnyű lézer 4.000 Nehéz lézer 651 Gauss ágyú 220 Ion ágyú 500 Plazmatorony 30 Kis pajzskupola 1 Nagy pajzskupola 1 ________________________…

• Ezen az időponton (05-11-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Marquez [Akatsuki] ________________________________________________ Romboló 5.000 _________________________________________ Védő Mexx ________________________________________________ Nagy Szállító 500 Kémszonda 94 Napműhold 906 Rakéta kilövő 5.233 Könnyű lézer 19.126 Gauss ágyú 86 Kis pajzskupola 1 Nagy pajzskupola 1 _________________________________________ A csata után ... Támadó Marquez [Akatsuki] _______________…

• ez már megvan évek óta 50k benyomtam vagy másfél éve abból maradt ennyi

• Ezen az időponton (03-11-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Marquez [Akatsuki] ________________________________________________ Csatacirkáló 37.373 _________________________________________ Védő Balazs13 ________________________________________________ Kis szállító 174 Nagy Szállító 3.778 Könnyű Harcos 55.964 Nehéz Harcos 3 Cirkáló 7.507 Szemetesek 4 Bombázó 100 Romboló 360 _________________________________________ A csata után ... Támadó Marquez [Akatsuki] _________________…

• Ezen az időponton (03-11-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Marquez [Akatsuki] ________________________________________________ Romboló 16.000 _________________________________________ Védő mrkrisz [Sz N Sz] ________________________________________________ Kis szállító 2.400 Nagy Szállító 250 Kolóniahajó 5 Szemetesek 45 Rakéta kilövő 40.000 Könnyű lézer 1.000 Nehéz lézer 500 Gauss ágyú 500 Ion ágyú 500 Plazmatorony 250 Kis pajzskupola 1 Nagy pajzskupola 1 ___________________…