Search Results

Search results 1-20 of 40.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Figyeltem régebben is a védőt, de nem nagyon indultam, mivel a múltkori két csata után is azonnal instáztázott ezres tételben kukát és szedte a df-et, mostanra felkészültem és figyeltem, ki is szúrtam a hold bolygó telepítését, ráálltam és megvolt a csatt... Sajnos a szimulátor megszívatott, 70 misivel kevesebb bukót és győzelmet adott 6x50 szimulációval:( Mennem kellett rajta még egy kört, sajnos közben feljött, de a profit így sem rossz, bár nem az amire számítottam... Védőnek jobbulást. Ezen …

• Jobbulást, legalább újrahasznosítottuk a felesleges dseket...:D Amikor sikerült bemérni, utána már az antiálommanó se menthetett volna meg, nagy izgalom volt figyelni mikor jön fel a védő, ha feljön, utána pedig phzni, hogy mikor fordulsz, szerencsére pontosan sikerült bemérni, kuka időzítve lett, csapó sima volt. Megmondom őszintén csodálkoztam, hogy nem vagy itt és hiábavaló kísérletet se teszel a df megszerzésére, bár lehet ebben az is közrejátszik, hogy a végén lassítottunk a flotta mögé, a …

• Nem is tudom, hogyan kezdjem a történetet, igazából a csata egyszerű. Kiszúrtam, hogy mr old azonos rendszerben dsekkel zúzza a szomszédját, megvártam a következő kínálkozó alkalmat és figyeltem de nagyon, kb mr olddal együtt izgulva, hogy mikor jön fel a védő. Fantommal pedig már előtte átbeszéltük, ki mikor, hogyan indul, így minden flottul ment, az eredmény pedig látható lent. A csata háttértörténete azért annyi, hogy ez kedves legenda(smartrax18) nagyon nem kevés SA-val felhúzott acca. Hónap…

• Fogadd nagyon nagy gratulációmat a csatához, gyönyörű, gyors kivitelezés. Jó költekezést hozzá! Leo tényleg fura volt, mielőtt elment vakiba végigkémlelt, aztán írt, hogy bocsi véletlen. Aznap éjjel amikor kijött vakból akkor pedig végigtámadott, a történethez pedig hozzátartozik, hogy blistás volt és én úgy hittem barát is, azóta jóban voltunk mióta antaresen játszom, erre piti 8 milla profitért hátbatámad! Nem tudom küldték-e vagy magától volt olyan marha hogy megindul ellenünk, de ez elvi kér…

• Abraka-dabra... Csak, hogy stílszerű legyek, gondoltam figyelmezek a komára, mivel elég érdekes arc... Múltkoriban ráidőzítettem a telepítésére, erre angolul elkezd kommunikálni, 99%-ban sértés és fenyegetés formájában, mivel ahhoz hülye vagyok, hogy elkapjam, ő pedig azért nem szed le, mert épp nincs kedve... Igaz ami igaz, amíg válaszoltam addig fordított, így nem ment a bemérés, de majd legközelebb az is meglesz... Mivel inkorrekt jobbulást nem kívánok, de remélem tudok még nála varázsolni...…

• Először is szeretnék köszönetet nyilvánítani Megtorlónak és a szövetségi társaimnak, aki gyorsan és szívesen segítettek kukákkal, köszönöm itt is! Most pedig a történet: Indult úgy a dolog, hogy farmolgattam egy szövitársát, aki nagyon írogatott, én meg vissza, hogy fseljen, a napi 20-30 milla fosztás meg azért jó. Jött az üzenet, hogy baj lesz... Mondtam rá oké, ekkor kezdett Trojan koma kémkedni, néha rakétázni, úgyhogy én is benéztem hozzá... Ezután jött a java, éjszakai rakétázások plusz hol…

• Pontosan, ez egy kihívás, sok gondolkodás és tervezés, és azt kell mondjam izgalmas is, mert meg kell küzdeni minden kis győzelemért....

• Hehe lord, nem ismersz? Hydrán laza másfél évig voltunk egy szöviben acs is volt közös és bizony emlékszem az üzeneteidre is, amikor kérdezgettél tudok-e célpontot adni, vagy koordinátát, ez olyan 2-3 napi kérdezgetés volt Sok mindenre emlékszem ám onnan, mondjuk bizonyos dolgok miatt megértem, hogy te nem szeretnél arra gondolni(ürkadét holdszedése, menjünkmenjünk acsbe) Én azt a játékost, aki korrekt, normálisan szólal meg, lehet vele kommunikálni és jól játszik maximálisan tisztelem, de attól…

• Ennyi erőből flottázni se lenne érdemes szerintem, a méret egy dolog, a vadászösztön még egy... Nem mondom el lehet kapni persze, de nem fogok azért begubózni, mert kisebb vagyok;) Játékos pályafutásom szép csatáinak jó felét elvileg hátrányból ütöttem, hiszek benne, hogy a tudás és odafigyelés számít, nem is kicsit! Azt meg, hogy szürkülni fogok, már annyit hallottam, hogy a könyökömön jön ki:D Az aki csak az abszolút fölénynél mer játszani, simán beszari!

• Semmi extra, holdon felejtett szállítók, a gyorsakkal elmentem meglőni... A védő szedett a dfből, ez alapján módosítottam a profitot, jobbulást neki! Itt is üzenem a sírósaknak, hogy nem a méret a lényeg, 21 hellyel vagyok lejjebb a toplistán... Ezen az időponton (20-02-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Husveti nyuszi [R-G] ________________________________________________ Cirkáló 4.634 _________________________________________ Védő Enderor [HMB] _____________________________…

• Csak ehhez a csatához írok, zozzancs másik szerverről már régi ismerős, nem éppen kedves, de nem is ellenséges... Összevonás után próbált belőlem farmot csinálni, nem sikerült, ezután viszont fokozottam figyeltem, így mentem el a 4 felé szedett flottájáért, szerencsére mindenhol sikerrel. Védőnek jobbulást! Ezen az időponton (18-02-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Husveti nyuszi [R-G] ________________________________________________ Bombázó 985 Romboló 918 Könnyű Harcos 11.…

• Zozzancs nap3. Ezen az időponton (18-02-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Husveti nyuszi [R-G] ________________________________________________ Bombázó 985 Romboló 918 _________________________________________ Védő zozzancs ________________________________________________ Kis szállító 5 Nagy Szállító 50 Cirkáló 140 Csatahajó 105 Szemetesek 54 Kémszonda 60 Rakéta kilövő 100 Könnyű lézer 100 Nehéz lézer 100 Ion ágyú 10 Kis pajzskupola 1 ________________________________________…

• Zozzancs nap2. Ezen az időponton (18-02-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Husveti nyuszi [R-G] ________________________________________________ Könnyű Harcos 13.850 Csatahajó 238 _________________________________________ Védő zozzancs ________________________________________________ Kis szállító 5 Nagy Szállító 60 Cirkáló 208 Csatahajó 130 Szemetesek 69 Kémszonda 60 Rakéta kilövő 100 Könnyű lézer 100 Nehéz lézer 100 Gauss ágyú 82 Ion ágyú 26 Kis pajzskupola 1 Nagy pajzskupol…

• Zozzancs nap1. Ezen az időponton (18-02-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Husveti nyuszi [R-G] ________________________________________________ Cirkáló 4.692 _________________________________________ Védő zozzancs ________________________________________________ Könnyű Harcos 145 Nehéz Harcos 51 Cirkáló 260 Csatahajó 110 Kémszonda 60 Rakéta kilövő 100 Könnyű lézer 100 Nehéz lézer 100 Ion ágyú 38 Kis pajzskupola 1 _________________________________________ A csata után ... Tám…

• Holdrombolós csata volt, sajnos a kelleténél több ds esett, a flotta pedig megcsappant, úgyhogy nem igazán lett a profit szép, de máshogy a védőt nem tudtam elkapni. Gyakorlásnak jó volt... Védőnek jobbulást! Ezen az időponton (15-02-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Husveti nyuszi [R-G] ________________________________________________ Nagy Szállító 101 Könnyű Harcos 8.247 Cirkáló 5.268 Csatahajó 244 Bombázó 1.000 Romboló 918 Csatacirkáló 2.266 ______________________________…

• Ezen az időponton (14-02-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Husveti nyuszi [R-G] ________________________________________________ Csatacirkáló 2.267 _________________________________________ Védő Lateman ________________________________________________ Kis szállító 31 Nagy Szállító 53 Könnyű Harcos 398 Nehéz Harcos 47 Csatahajó 3 Szemetesek 530 Kémszonda 40 Napműhold 5 Csatacirkáló 217 Rakéta kilövő 429 Gauss ágyú 8 Kis pajzskupola 1 Nagy pajzskupola 1 ______________________…

• A napokban kaptam hideget meleget, nem itt, de a bizonyos illető a szememre hányta, hogy csúnya nagyok csak a kicsiket merik bántani, erre kicsit rácáfolok... Szép csilláreső volt, védőnek jobbulást. Ezen az időponton (14-02-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Husveti nyuszi [R-G] ________________________________________________ Nagy Szállító 200 Könnyű Harcos 8.306 Cirkáló 4.342 Csatahajó 247 Bombázó 1.015 Romboló 918 Csatacirkáló 2.314 _______________________________________…

• Holdon felejtett flotta, a másik fele is meglett egy bolygón. A védőnek jobbulást! Ezen az időponton (14-02-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Husveti nyuszi [R-G] ________________________________________________ Csatacirkáló 2.314 _________________________________________ Védő Lateman ________________________________________________ Nagy Szállító 400 Könnyű Harcos 5 Cirkáló 3 Szemetesek 754 Kémszonda 100 Rakéta kilövő 1.231 Kis pajzskupola 1 _________________________________…

• Ezen az időponton (14-02-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Husveti nyuszi [R-G] ________________________________________________ Nagy Szállító 1.000 Könnyű Harcos 9.490 Cirkáló 4.525 Csatahajó 255 Bombázó 1.025 Romboló 918 Csatacirkáló 2.336 _________________________________________ Védő Renegade Volans ________________________________________________ Nagy Szállító 200 Szemetesek 20 Kémszonda 10 Napműhold 250 Rakéta kilövő 8.287 Gauss ágyú 233 Ion ágyú 1.781 Plazmatorony 30…

• Hehe, vicces a nyávogás itt a forumon reed... Én egyébként nem értem mi bajod, személy szerint nem is válaszolok az üzeneteidre, mert úgy sincs értelme, valami nálad nincsen fejben rendben, ezt tényként kezelem. Tanulhatnál játszani, szépen fejlődhetnél, de kéred az ostort... Vicces, ahányszor lekapnak kapok valami szösszenet, ha meg netán lekémlellek már tuti. hogy összejátszok valakivel aki egydül is szétkap:D Tényleg nem értem mire jó ez neked, de külső szemszögből megérdemled amit kapsz! Szé…