Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 631.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Kedves Gurat

Stay Alive - - Általános Beszélgetések

Beitrag

Gurat csak a dolgát végzi mai napig, nem ő a mumus...értelmes témákat nem fog zárni még ha nem is teljesen oda tartozik a téma, csak ne menjen át provokálásba meg szapulásba Én meg Gerappa miatt aggódok...idén még nem volt OFF BassHuntert most láttuk kicsit, nyitott gyors 2-3 TOP10-et...de kb 1-2 évig megint nem látjuk Ezt látják odafentről, aztán egymástól is...mert ha az egyiknek nem kell "dolgoznia" akkor a másik se fog, ez az életbe is így van A fix kuponbevétel a semmiért meg mindig jól jön…

• A kutatási időkről már nem is beszélek...az, hogy pl 2 db asztro szintet kikutatni évekbe kerül elég gáz...magyarán SA nélkül lehetetlen Erre is kitalálhatnának valamit, mert amilyen szinten vagyunk már a hálózat bővítése nem ér sokat Bánya termelés szintén...az, hogy egy 42es fém 3 év alatt hozza vissza az árát szintén vicces, még 6x econ is Már nem éri meg bányászni se Mikor anno kitalálták a játékot azóta maradtak azok az alapok. Kinőttük a játékot, ennyi az egész

• Én a deufogyasztás csökkentését becsponthoz vagy ranghoz kötném...legalább lenne értelmük és aki "dolgozik" az megérdemli a kisebb fogyasztást Meg a becspontok mennyisége azért arányba van a flotta nagyságától minden uniba...mondjuk x becspontnál csökken 0,1 tizeddel vagy valami hasonló...így a minél nagyobb flották (amelyek dolgoznak is) egyre olcsóbban úsznák meg a kiruccanásokat És jogosan, mert még fiatal szerveren egy napi deu termelésből megindulok 10x, most havonta jön össze 1 megindulásr…

• Ha flottát tolod akkor a kukák miatt érdemes kutatnod pár szintet...mert abból mindig hiány van Ki kell számolni, hogy épp melyik éri meg jobban...nekem pl már sokkal jobban megéri kutatni mint építeni Például...van 1 milla kukám, elbír 20 mrd anyagot Ha kikutatom a 20 tech szintet, 5%/szintel megduplázódik a kapacitás...és kikutattam kb 5 mrd anyagból Így lesz 40mrd a kapacitás De abból a 5 mrd anyagból nem tudok annyi kukát csinálni, hogy ez az érték ugyan ennyi legyen...közel se lesz annyi Ez…

• Kössz az infót, ez tényleg jó hír Egy 20as techel (amit nem nagy ügy kitolni) megduplázódik az alap érték ha jól számolok Lassan BC-vel fogok szállítani is

• Zitat von :Sorrow:: „Pont erre való a csc. Felkenni! “ Ez csak a régi "nagyok" butasága Ninjához grat, naby-nak mielőbbit

• Gratulálok öreg harcos...szeretek ilyen csatákat látni A profit is egész szép a kis DF ellenére Lizipegnek mielőbbit, válasszon más FS módszert a jövőben mert ez nem a legjobb

• Nekem is csak mondták, pár embernek szóltam csak akivel épp beszéltem mert annyit írtak angol fórumon, hogy tesztelik még csak...erre most bumm, rá pár napra élesítették is

• Le vagytok maradva...én már 1 hete ezt a techet húzom Kukáknál lesz leginkább szerepe ennek szerintem...így jó lenne ha a szimbe is meg lehetne adni ezt az értéket, hogy a ténylegest írja Mert nem tart sokból 18-19-re feltolni a techet ami már majd 40% eltérést ad

• Zitat von Megtorlo: „Zitat von Stay Alive: „Grat a csatához Tényleg jó látni, hogy nem csak Megtorló cimbi rak ki csatákat... Elismerésem a teljesítményért neki A vitába nem tudok beleszólni...nem sokan voltak előttem így nem tudom milyen "nagyobbat" támadni “ Osztom a véleményed :)) nehéz úgy előtted lévőt támadni ha mindneki utánad van több millió pontal .... biztos a semmiből lett ennyi pontom ... “ Jaja...mikor csata után írják, hogy "könnyű a kisebbet bántani"...aztán mondom, hogy nincs elő…

• Grat a csatához Tényleg jó látni, hogy nem csak Megtorló cimbi rak ki csatákat... Elismerésem a teljesítményért neki A vitába nem tudok beleszólni...nem sokan voltak előttem így nem tudom milyen "nagyobbat" támadni

• A nagy játékosok nem csinálnak ilyet, hogy álnéven játszák a dedóst...ez nulla értelemre és nulla játéktudásra vall Szerintem egy senkik, ne is foglalkozz velük, csak alázd tovább őket Látod, hogy szeretik, ezért is "rajongnak" érted Egyébként ez mostanság így van, hogy friss szervereken nincs GO pár hétig...gondolom Loro nem ossza ki, így az övé most amíg nem nevez ki rá valakit...ő meg öhömmm Ez is probléma, hogy a friss unik bizonyos ideig felügyelet nélkül vannak...ezt sokan tudják is, azért…

• Grat a ninjához Kukac Milyen taliról van szó?

• Mindenki azt ír amit akar, szíve joga...de ne is csodálkozzon, ha "visszaszólnak"

• Grat bugi, szép csata lett A DF tényleg alacsony, de ettől függetlenül is lehet nagy csatákat csinálni Aki itt volt összevonás előtt tudta hová regisztrál...aki meg összevonással jött az tudta, hogy alacsony DF-re megy A módosítás meg csak lutri, szerintem nem kell a nyuszira fogni Fantom neked meg sok sikert...top1 is volt az az acc elég sokáig, na meg pár milla SA-t is felemésztett Hajra

• Az AGO engem szokott szivatni... Pl szállításnál kiválasztom kellő nsz mennyiséget, de a végén kevesebet küld. 1 hete meg kimentem DFre... Vagyis csak azt hittem. Reggelre a nyersi a bolygón volt, flotta a holdon nyersi nélkül... Tehát egy jó kis szállítás lett belőle Flotta küldés gombnál néha verem az entert de inaktív és nem küldi el... Olyankor visszalépek egyet és nár jó Vicces néha, de be fog egyszer szivatni nagyon Csatához grat

• A csaták 90%a pushing itt a történet alapján? De ezek szerint annyit se értesz a játékhoz, hogy értelmezni tudd Ideges meg nem vagyok...igaz piros a fejem, de csak azért mert egy bizonyos helyen űlve írom neked e sorokat Bocs a kis off-ért, de nem hagyom ha hozzá nem értők ilyennel vádaskodnak...még ha csak célozva is írta csak A csata továbbra is szép Az, hogy valaki abba akarja hagyni és közbe leszedik, ráadásul 20% fs alatt nem azt jelenti, hogy odaadta a flottát Engem nem érdekel ez a szerve…

• Grat gyerekek, szépre sikerült A kiscicával ne is foglalkozzatok... nem tudom milyen spoilerről beszél Mert akit FS közbe kapnak el, az nem hagyhatta abba

• Ezt a csatát még én is végig izgultam, miközben pofáztunk 1 órát telefonon De remélem a kajádat is rendesen megfőzted közbe!? Nekem már nem volt kedvem nekiállni sajátomnak...szóval a csirke megy vissza a fagyóba, pedig reggeltől volt ideje kiengedni Grat és mielőbbi!

• Bealszunk rombolásnál és még csapóra se kelünk fel jól látom? Jövőbe jobban figyelj erre kérlek Na jó, lehet nekem is volt már 1-2-3x ilyen Meg olyan is, mikor reggel írta a védő, hogy felkelt éjjel és látta a rombolásom...de csak azért nem ninjázott instázva mert gondolta úgy is felkelek elé és feleslegesen nem gyárt Így hagyta csapódni DS-eket, igaz a flottája se ott volt. Itt sincs sok CP már ha jól látom, de még így is több mint nálunk A csata szép, érdemes volt a rombolás Picilégynek mielőb…