Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 287.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Gratula ! Csak így lazán, szép volt ! Érett már nagyon

• Több helyen is perces volt a védő, az egyik helyen viszont jeles, ahol ezt találtam. Arra gondoltam menteni fog, de később mikor kémkedtem, még mindig holdon pihent a flotta. Nem volt messze tőlem, csatacirkákkal kevés deu fogyott, ezért próba szerencse, megindultam és ez lett belőle Mivel most nem írt a védő, lehet nem is ő volt aktív, hanem valaki más kémkedte a többi helyen. A védőnek mielőbbi pótlást és több odafigyelést az FS-nél. Ezen az időponton (10-01-2019 --:--:--) az alábbi flották cs…

• Eredetileg a védő perces bolygóját támadtam, de a támadás elindítása után kb 10 perccel jelesedett egy másik helyen lévő holdja is. Nem tudtam rögtön indulni, mert várnom kellett az ugrókapura Közel egyszerre csapódtak a flották, onnan is leesett 45 milla profit Itt még egy farmkör is belefért. A védő rámírt csapódás után, hogy autóbuszon volt, játékban volt, - bár a percesedés és a jelesedés után már nem volt más aktivitás - de nem tudott a játékra figyelni. Gyakorlatilag a buszozás alatt zajlo…

• Mázlista, már mióta keresem a flottáját Szép volt, szép kis profit Védőnek mielőbbit !

• Egy kis Újévi csata A védő ellen már volt egy szép SADV csatám, de azóta példásan FS-elt. Újév első napján azért lekémkedtem, hátha Holdon pihenve találtam ezt a szép kis flottát, gyors szimu, aztán indultam rögtön, majd 28 perc múlva csapódás A kilőtt farmkörök már nem sikerültek, mert csapódás után nagyon hamar feljött a védő. A DF-ből is szedett be jócskán, de még így is maradt szépen. A csatajelentésben már a korrigált adat szerepel. A védőnek jobbulást és mielőbbi pótlást kívánok ! BÚÉK ! E…

• A védő flottáját még délután szúrtam ki, amint bolygón pihent. Gyors szimu és indultam rögtön. Csapódás előtt pár perccel feljött a védő és holdra mentette a flottáját. Gondoltam, ennek már annyi, innen fog Fs-elni. Később azért ránéztem a bolygóra és a holdra is és legnagyobb meglepetésemre a flotta még a holdon pihent. Sehol semmi mozgás, ezért indultam rögtön. Szerencsére most csak csapódás, ill. a farmkörök után jött fel a védő A DF-ből csipett egy keveset, a jelentésben már a korrigált adat…

• A történet nem bonyolult. Nem volt sem jeles sem pedig perces a védő, csak megszokásból kémkedtem. Legnagyobb meglepetésemre a holdon pihent ez a kis flotta szép kis nyersi szállítmányával. Gyors szimu és már indultam is. A csata önmagában nem nagy, de a farmkörökkel kellemes profitot lehetett kihozni belőle Védőnek jobbulást és mielőbbi pótlást ! Ezen az időponton (28-12-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Hulk [R-G] ________________________________________________ Csatacirká…

• Pipa voltam még mindig, ezért ezen a bolygón is szétnéztem Ezen az időponton (25-12-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Hulk [R-G] ________________________________________________ Bombázó 595 Romboló 7.645 _________________________________________ Védő Chief Virgo [EGYUTT] ________________________________________________ Kis szállító 1.996 Csatahajó 1 Kémszonda 69 Napműhold 835 Rakéta kilövő 27.698 Könnyű lézer 2.238 Nehéz lézer 200 Gauss ágyú 164 Ion ágyú 200 Plazmatorony 48 …

• Dühös voltam még mindig, ezért meglátogattam a védő másik bolygóját is Ezen az időponton (25-12-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Hulk [R-G] ________________________________________________ Csatacirkáló 10.996 _________________________________________ Védő Chief Virgo [EGYUTT] ________________________________________________ Kis szállító 2.179 Nagy Szállító 100 Kolóniahajó 1 Kémszonda 91 Napműhold 653 Rakéta kilövő 15.572 Könnyű lézer 5.000 Nehéz lézer 1.000 Ion ágyú 500 Kis…

• A Karácsony estét nem ezzel akartam tölteni, de mivel a védő napközben meglátogatta az egyik bolygómat, értelmetlen rombolás céljából - csupán azért, mert nehezen viseli, ha csak a licitek kb 70-80%-át nyeri meg - ezért nem hagyhattam válasz nélkül kedves látogatását. Boldog Karácsonyt ! Ezen az időponton (25-12-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Hulk [R-G] ________________________________________________ Bombázó 601 Romboló 7.655 _________________________________________ Véd…

• Nem jó érzés olyan csatajelentést olvasni, amikor szövitag az áldozat. A támadónak gratulálok, szép észrevétel volt ! Beni, Jó csapattárs voltál, sajnálom, hogy így döntöttél. Minden jót, sok sikert más szervereken és a való életben !

• Csatajelentés beillesztése

Hulk666 - - Fórum

Beitrag

Szia ! Fórum -> Create Thread -> Subject ( bemásolod a formázott csatajelentés Cím sorából az Ö: részt / -> Message / ide írod szövegesen a csataleírást vagy amit akarsz, majd a Csatajelentés: Átalakított kód részéből: -rel kezdődőleg bemásolod a kódolt részt. Végül megnézheted, hogy hogy mutat a jelentés : Preview gombra kattintva. Ha minden ok, akkor Submit gomb :)

• Gondoltam a szerver karbantartás fog némi galibát okozni, és a támadási blokk lejárta után találok valami nekem való jó kis cp-t. Holdon pihenve találtam ezt a kis flottát, nem sokat haboztam, elmentem érte Szerencsém volt, mert többen is úgy gondolkodtak, mint én, és nagy volt a jövés-menés éjfél után. Sokan a nyersivel tele inaktívokra hajtottak rá, de én azért benéztem máshová is A védőnek egy bolygóját is meglátogattam, onnan is beesett még 47 milla nyereség. A védő rám írt reggel, hogy kösz…

• Mázlista Már figyelgettem én is egy ideje Grat !

• Azért marad még nekünk is valami Szép észrevétel, szép fogás ! Gratula !

• Igaz A csatát a támadó flotta nyerte! A támadó zsákmányolt:122.274.498 Fém, 48.245.340 Kristály és 18.249.795 Deutérium A flotta nem volt nagy szám, inkább a szállítmány volt értékes beer.gif Kis szállító 2.000 Nagy Szállító 14.203 Kolóniahajó 1 Halálcsillag 3

• Kb egy hete szúrtam ki a védő flottáját, bolygón pihent egy 1,1 milliárdos teki alatt. Nagyon messze voltam tőle, szimuzhattam bárhogyan, vagy rengeteg deu költség és tetemes veszteség, vagy irreálisan hosszú menetidő. Figyelgettem a védőt, általában naponta csak egyszer lépett fel jóval a flottája visszaérkezése után. Gondoltam itt az ideje felhasználni az ajándékba kapott egyik ingyenes áthelyezést és egyik éjszaka a szomszédba települtem. A védő megérezte a veszélyt, mert FS-re küldte a flott…

• Ez a lefelé történő beállítás számomra nehezen érthető, akár DF-ről, akár ECO alacsony szinten tartásáról legyen szó. Anno Kassiósként - Hydrára - és most Vegásként is átéltem összevonást. Vitatkoznék ezzel az igazságos összevonás állítással, mivel Vega TOP 1-esként választhattam, hogy átlagban kb 3-4-5-ször erősebb unikba megyek. Végül a későbbi várható összevonásokra tekintettel a nem oly régen indított Xalinth-ot választottuk, ahol sikerült az előkelő 28. helyre kalibrálni magamat. Az 5-szörö…

• Éjjel szétnéztem kicsit és ezt a csinos kis flottát találtam. Elmentem érte Védőnek jobbulást és mielőbbi pótlást ! Ezen az időponton (27-10-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Hulk [Justice] ________________________________________________ Csatacirkáló 30.000 _________________________________________ Védő zerron ________________________________________________ Kis szállító 21 Nagy Szállító 194 Könnyű Harcos 2.411 Nehéz Harcos 1.654 Cirkáló 126 Csatahajó 414 Napműhold 100 Romb…

• Munkaidő vége előtt vettem észre ezt a holdon pihenő pofás kis flottát. Nem sokat tétováztam, rögtön indultam érte. A védő még most sem aktív, 3 farmkör is belefért A védőnek jobbulást és mielőbbi pótlást ! Ezen az időponton (25-10-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Hulk [R-G] ________________________________________________ Csatacirkáló 6.337 _________________________________________ Védő tunast [CON] ________________________________________________ Kis szállító 13.907 Nagy …