Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-7 von insgesamt 7.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Gratulálok, ezt szépen kiszúrtad! Mondjuk így jár, aki elkényelmesedik és nem telepítéssel megy FS-re. Jó drága lecke volt az biztos!

• Először is szeretnék gratulálni a támadóknak! Bala, az álommanón kívül semmi nem jött közbe, mondjuk az éppen elég volt!

• Ez egy holdon bent hagyott flotta... volt. Délután már egyszer megindultam rá, de akkor feljött a védő. Kémkedés után sima csapódás és a DF is csont nélkül meglett. A védőnek mielőbbit és legközelebb ne felejtsen el FS-re menni! támadó Cowie (Reina) ---------------------------------------- Csatahajó - 50 támadó Cowie (Reina) ---------------------------------------- Könnyű Harcos - 1.000 Csatacirkáló - 125 védõ franyo78 (WEYLAND) ---------------------------------------- Nagy Szállító - 62 Csataha…

• A történet röviden: Korábban elég sokat nézegettem a védőt, de mindig telepítéssel ment FS-re, vagy nagyon sok darabra szedte szét a flottáját és úgy nem volt értelme megindulni. Tegnap viszont kaptam egy infót Silent_Bob kartárstól, hogy szokatlan mozgolódás van MEGATRON bolygóján. Gyorsán áttelepültem a közelebbi holdamra és szerencsém volt. Eddigi szokásával ellentétben MEGATRON kiküldte a teljes flottáját DF-re. Innen már csak rutin munka volt a dolog. A csata után MEGATRON korrekt módon gra…

• Nagyon nagy szerencsém volt ennél a támadásnál. A történet annyi, hogy a védőnek és nekem is egy rendszerben van holdunk. Én FS-re pont oda küldtem át a flottám és mikor megérkeztem láttam, hogy jumper holdja csillagos, de a több bolygóján semmi.Gyors kémkedés és láttam bent van a flotta. Rögtön indítottam is mindennel ami csak volt. Itt jött egy kis furcsaság a dologba, mert csapódás előtt a védő rám írt, de nem menekítette el a flottát, pedig szerintem még lett volna rá ideje. :dash: Hát ez a …

• Gratula a csatához! Én is nézegettem több napon át, de mikor rászántam volna magam akkor nem mentem mert hulla fáradt voltam. Hát így tudram járni!

• Nagyon régen nem jártam erre és úgy gondoltam ez egy jó visszatérő csata. Történet az nincs hozzá sok: éjjel bolygón hagyott flotta. Mentem és elhoztam. A védőnek jobbulást! támadó Cowie (Reina) ---------------------------------------- Nagy Szállító - 75 támadó Cowie (Reina) ---------------------------------------- Könnyű Harcos - 800 Nehéz Harcos - 5 Cirkáló - 150 Csatahajó - 20 védõ szerpak () ---------------------------------------- Kis szállító - 20 Nagy Szállító - 52 Könnyű Harcos - 250 Neh…