Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 166.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• De azert paran emlekszunk uni7 top1 ere Mondjuk velem csak Barymon jatszottal egy szerveren es ott kemkedtuk egymast a lenyeg a forum azota teljesen torlodott. Szoval oda minden en se talalom a csataim. De emlekeinkben megmarad. Majd most is megmarad nekem van 13bolygon 42es fem de majd milyen konyen fogok flottat epiteni ha jon a 70df ursara vagy lesz kovi osszevonas es megyek a 70df es nagy ecora en okosan csinalom...megvar engem a flottazas. Gratulalok gagarin a csatahoz kar hogy v be vagy. M…

• En ugy tudtam a blind ez ahol kattingatni kell. A kezi ph amikor pl inaktivra tamad es azt szamolod ki mikor erkezik vissza. Amit te mondasz hogy tippelsz az meg a paraszt blind legalabbis regen igy volt. Mindegy a csata a lenyeg. Azt hittem vedo rad ir hogy ez mi volt persze ha enyire nem erdekli rad se ir gratulalni mert megerdemlitek. Akkor ez mar o baja. Grat meg egyszer

• Jó leírás, de pl vannak ebbe hibák már az elején. "Kezdeném is a sort egy biztos FS-el, ami blind phalanxal sem mérhető be: Elmész DF re betakarítani 10%al, mikor reggel felkelsz akkor meg visszahivod a flottát (mielőtt elérné a DF et). És délután 4-5 körül otthon is a flotta. De arra figyelni kell, h mikor elküldjök a flottát DF fe akkor utána pár percig ingame legyünk még, és amikor reggel feljövünk akkor ne egyből hívjuk vissza, hanem pár perccel később. Így nézegethet kedvére csillagot meg s…

• üdv gratulálok nektek. Nagyon szép csaták folynak itt. De ez akárhogy nézzük nem kézi ph hanem blind. Volt egy másik csata is Stay, ami blind volt és kézi ph-t irtatok erre nem nagyon jöttem rá miért. De nem is a cím a lényeg hanem amit műveltek az tényleg szép Igen az újak erről hogy védjék ki nem nagyon mutat semmi infó se fórumon se google ba... Csak fs-t irják le de azt hogy egy blind et hogy védjenek ki, azt már nem nagyon. Egy tapasztaltabb játékos már kémkedésekből is kiszúrja ha készülne…

• Holdon felejtett flotta. Védőnek mielőbbit.... Ezen az időponton (11-01-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Ferko ________________________________________________ Könnyű Harcos 21.799 Nehéz Harcos 289 Cirkáló 5.199 Csatahajó 400 Romboló 2.291 Csatacirkáló 2.386 _________________________________________ Védő maylo [Sz N Sz] ________________________________________________ Nagy Szállító 2.815 Könnyű Harcos 3.323 Cirkáló 106 Csatahajó 233 Szemetesek 9 Bombázó 953 Romboló 10 Csata…

• Egy kis újévi csata Kívánok minden Ursa és más szero lakóinak Boldog új évet ! Párat kémkedtem és erre leltem...Lehet védő kicsit többet ivott és ezért felejthette bent a flottát Mielőbbit. Ezen az időponton (01-01-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Ferko ________________________________________________ Könnyű Harcos 21.890 Nehéz Harcos 289 Cirkáló 4.697 Csatahajó 300 Csatacirkáló 2.386 _________________________________________ Védő gloom _____________________________________…

• En ezt ugy gondolom a holdja lett tamadva. Ha bolygoit farmolna akkor tenyleg nem lenne szep. De ez egy holdon felejtett flotta meglatasaim szerint. Meg jo is tanulo penznek (flottanak) majd ha nagyobb lesz neki jobban vigyazz ra. Azt viszont en se birom ha csak napi termelesre mennek ebbe igazad van. Grat megegyszer vedonek mielobbit hamar potolja.

• Én már voltam top1 flottába bányába mindenbe...volt kb. 20-30kézi ph csatám 20-30blind stb. Én már nyugdíjba, bányászok...Jó ez nekem...amit akartam már elértem ebben a játékban, ha persze rám célozgatsz Napi 10óra munka mellett 30df es szeron nem mindenkinek éri meg hatalmas flottát építeni, ez van... De azért van egy két ember akit régen lekaptam, elég nekem az Csata továbbra is szép grat.

• üdv grat a csatához, sok kicsi sokra megy. Majd csak lesz nagyobb csata is. Én egyenlőre nem nagyon flottázok, csak kicsibe tolom az ipart, farmolgatok stb. De megtévesztő stay, vannak nagy flották stb. de fele játékos v be...másik fele inaktív... A másik, többivel jobban van az egyik a másikkal Szerintem itt se sokkal több a cp mint rigelen...Lehet még kevesebb, meg nincs 70df mert ugye azt se kaptunk Hozzáteszem még én is arra szavaztam..Meg a 7es eco azt se kaptuk Na mindegy...De néha a látsz…

• Udv. Jo lett volna ha mindenkit kivesz a rendszer, de igy se volt rossz. Nagyon koszonom Lacinak hogy idobben szolt. Kb 350millat sikerult farmoljak. Nem sok de azert valami. Ha Laci nem szol kitudja lehet eszre se veszem csak este amig mindenki elvisz mindent.

• deu eladó

Fer.k.o - - Kereskedelem - Ursa

Beitrag

Deu eladó vegyesért 3-2-1ben, ha valakinek kell írjatok, legjobb minőség nálam Most ingyenes házhoz szállítás, legprofibb szállítóhajók viszik

• "Ursán 72,3 % -ra nem kaptunk emelést" És nálunk vagy 90ember szavazott és abból jött ez ki... másik szeron meg 10 ember szavazott és 8 ember miatt megkapták 8 ember eldöntötte egy több száz játékosból álló unit... Nem látom reálisnak ezt. de ez van.... majd legközelebb ha kihal az uni és nálunk is 8 ember szavaz Pedig még én is df emelésre szavaztam Gondoltam flottásoknak se legyen rossz...Főleg ha én is támadok kicsit jobb lett volna... Ez van

• Üdv megnéztem a szavazatokat....túlnyomó töbséggel szavaztunk 7es ecora még se kaptunk nem értem... Gazdaság sebesség: [6x | 26] [7x | 68] 26 a 68 hoz képest bőven több.... Kérhetnék egy kis magyarázatot én is megértsem?

• Egy kis életjel Én is tegyek ki valamit azért. Nézegettem tegnap is de egy bolygója végig csillis volt...néztem egy picit se percesedik be... Most úgy nézz ki nem volt olyan aktív mint tegnap. védőnek mielőbbit ! Ezen az időponton (25-11-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Ferko ________________________________________________ Kis szállító 20.667 Cirkáló 2.500 Csatahajó 308 Csatacirkáló 2.301 _________________________________________ Védő tunast _______________________________…

• Üdv ez a bolygó költöztetés amit kaptunk meddig lehet felhasználni? Szóval ha egy év múlva akarom elhasználni akkor megmarad addig?

• Szoktam tamadni aktivot meg inaktivot egyarant. Minden nap 60tamadas lemegy de legalabb 40 legalabb nem veletlen voltam 2. Amig nem volt osszvonas egyedul Gurat akivel nem birtam. En flottazok is csak kicsibe

• Szerintem pl enko vitatkozott mert o v ben volt es ugy lett kiveve inaktivnak. Ez jogos. Mivel o vakba tette. Viszont vak nelkuli inaktivokat kilehetne venni nekik nincs okuk panaszra mert ok nem tettek vbe. Na mindegy en igy lattom koszi a valaszt

• szerintem meg kéne oldani legyenek kivéve...eddig nyugiba tudtam farmolni inaktívokat...erre most 100ember jött aki farmolná még őket...és ez a kevés inaktív nem elég...ha játszani akarna nem inaktiv lenne hanem v be ment volna...mindenképp ki kéne venni őket. ezért nem szólhat ha más uniba inaktív volt legyen itt is az

• Pontszám

Fer.k.o - - Játék

Beitrag

nem tudom miért de ha építesz egy ugrót pl. azt fele gazdaság fele flotta pontba teszi. szall 4-4m et add hozzá...vannak érdekességek...

• üdv írok ide is, mert nem lehet csak úgy elmenni mellette... Szép csata lett, viszont ha élőben is ismertétek egymást, az elég szomorú idáig fajultak a dolgok... Lehet megtudnátok beszélni.... Bugacs szerintem te ne add fel...bányászkodj kicsit és utána pikk pakk építesz szép flottát, na meg ha volt űrdokk ebből is marad egy kevés.. Marquez neked grat, szép észre vétel volt, szemfüles vagy úgy nézz ki. majd figyelek én is, nehogy a Rombolóid lerombolják a bányámat