Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 340.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Benéztem miújság itt, ha már a barátok tolják én sem maradhatok ki :D Ezen az időponton (07-01-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó BlackHorse ________________________________________________ Nagy Szállító 2.000 Csatacirkáló 9.300 _________________________________________ Védő Vini85 ________________________________________________ Kis szállító 69 Nagy Szállító 590 Nehéz Harcos 2 Cirkáló 520 Csatahajó 65 Kémszonda 47 Napműhold 10 Rakéta kilövő 634 Könnyű lézer 4.217 Nehéz lézer…

• I'm returned Védőt délután megvágtam 40 millával a bolygón pihenő szállítóival együtt... Eközben csilis lett gondoltam dobok ph-t mindenhová...és holdról bolygóra jött is a flotta... 3 secre beálltam ez lett...védőmnek jobbulást...régóta fájt a fogam erre a flottára... Nagyon sokszor lett on...mikor már 2-3 percek voltak csak fél órás full offok után... Most nem jött be a történet...én tudok várni!!! Jobbulást!!! U,I: Laci neked köszönöm, hogy besegítettél egy kicsit és figyelted a főét Bugi nek…

• Lorovus!!! Nem akarok kötekedni veled drága ogame vezetőnk, de mi alapján dőlt el Hydrán az 5X eco mikor toronymagasan 7x lett leszavazva??? Mi alapján dőlt el Rigelen a 6X eco mikor toronymagasan 7x lett leszavazva??? Mi alapján dőlt el Ursán az, hogy marad az eco mikor toronymagasan 7X van leszavazva!!! Mi a fene folyik itt??? Egyébként ha már demokratikus szavazás volt ez...akkor elárulom neked, hogy egy demokráciában az nyer ami több szavazatot kap!!! Hydrából kiindulva 2X annyian szavaztak …

• Eredményeket tedd közzé Loro, a továbbiakat csak azután írnám le!!! Jogunk van tudni, hogy uninként mire hányan szavaztak és jogunk van tudni, ezáltal miért alakult így a történet!!!

• Zitat von fantom111: „Honapokkal ezelött lelehetett volna ezt mar tudni maxx 10 nap alatt szavazas ,attallitassal egyutt , meg az össze vonasok elött . ahogy arrol szo is volt , az se sikerult gondolom idö hiany miatt “ Időhiány helyett...köszönd Guratnak és Loronak!!! Meg az iszonyatos nagy terveiknek amikből nem lett semmi!!! Legalábbis ogame.hu 3/4-e szana szét lett sz....va Most van szavazás amikor a migrációban részt vett emberek nagy része ellenzi valamilyen okból... Amiben igazuk is van, …

• Zitat von Laci1994: „Lorovus...nem tudom hányan fognak szavazni de ez a szavazás nem lett jól átgondolva. Több emberrel beszéltem akik aktívak is voltak, hogy szavazzanak, és az első kérdések azok voltak, hogy mire? milyen szavazás?...valljuk be az ogame lapon üzeneteknél nem olvassuk végig sohasem milyen eventek vannak, mert nem érdekel egyik sem SA DF-en kívül és ide került a módosításos üzenet is...A másik, hogy miért lett megadva ilyen hosszú szavazási időtartam? Ránéztem üzenetekre ma és az…

• Gratulálok fater!!! Nagyot szólt még angliában is hallottam, ahogy törnek a vasak!!! Jó költekezést, bár látom már el is költötted, azért remélem csak maradt annyi, hogy felhúzd az új kolót Béka neked mielőbbit szöv társak vagyunk Hydrán ne add fel!!! Ami nem öl meg megerősít!!!

• Ő biztos feladta koma...1 este szinte nullára rakétáztam a védelmét mindenhol...csak rakétakilövőket hagytam... Cerkákkal farmoltam megállás nélkül...kb a full dfjének megegyező mennyiséget hajtottam már be rajta de megnézem topraiderbe mennyi az annyi amit adott nekem Nézegettem mikor rakja elém a fullt...de ezek szerint most jutott el oda, hogy minden mindegy Gratulálok papper!!! Jó költekezést!!! Védőnek mielőbbit, vagy legalább ha abba hagyja ne menjen vbe U.I : A holdján álló nyersiért még …

• Örülök, hogy ezt emelted ki...no para, nézz hülyének...meg nevess... Ennél azért kívánok nagyobb örömöt is az életben

• Ursa kivételével kb az összes uniban lutri a szavazás E van...ezt kell szeretni...igazából saját nevemben 2Xnél bármi jobb... Már az 5X is de nyílván 7Xre szavaztam... A lényeg, hogy tartsuk Ursával a lépést... Amúgy remélem nagyon, hogy a GF a köv összevonást ésszel csinálja majd...és jön a nemzetközi... Akkor az 1 kalaposok első kalapos unikkal lesznek összetákolva Ti 2ik kalaposként mentek 2 kalaposokhoz...legalábbis ez lenne az ésszerű!!! Én szurkolok ezért...ugyanis, ha céges szemmel nézem …

• Zitat von Lorovus: „Utolsó felhívás kérésekre! A következő pár napban kíirom a szavazást. A szavazásra a felkérést játékbeli üzenetben kapjátok majd. “ Legközelebb írj heteket, az hozzád jobban passzol!!! U.I: Kurvára unjuk a várakozást!!!

• Összevonáskor az inaktívok v-be kerültek...friss hír, dolgoznak rajta, és minden inaktív ki lesz véve vakációból, elvileg még az 5 évnél régebbi accountok is...legalábbis, ha nem vagyok teljesen hülye az angolhoz, akkor ez volt kiírva Org-on. Hivatalos...Piink írta ki...sok teendője mellett, van erre is ideje...jó látni, hogy valahol, még nem szarnak a játékosokra...meg a vezető nem szarik leginkább a saját teamjére!!!

• Magyar ogame team

KyloRen - - Általános Beszélgetések

Beitrag

Se SGO se GA nincs .hun így meg kell várni Loro-t, nyugi nem csak neked lóg dolgokkal, de türelem, igaz az is kezd elfogyni lassacskán, de nem tudunk mit tenni várunk...még valami???

• Zitat von Gurat: „(Versteckter Text) Szerintem, azért abban egyetértünk, hogy legyen már valami “ Nem azt mondtam, hogy a változtatásban nem értünk egyet!!! Azt mondtam, hogy ennek nem így kellett volna történnie, és réges-régen el lehetett volna felejteni ezt a felvetést, ha időben szavazunk, mert akkor a valós célunik szavazatai számítottak volna...ilyen felhígult közegben eléggé megkérdőjeleződik az, hogy amiért tépjük a szánkat az bekövetkezik-e!!! Márpedig változást akarunk, és ha nem lesz …

• Zitat von Gurat: „Én pedig pont a játékbeli szavazást tartom reálisnak. Pont azért, mert ne az a pár hangadó döntse el a dolgokat, aki itt van a fórumon. Utána meg az a maradék 1 cp is elmenjen vakációba ingme aki maradt... A fórumon az szavazhat aki be van ide regisztrálva, és az mindegyik szerverhez kattintgathat, vagy akár hozhatja az összes haverját is hogy oda kattintson. Torz, lemutyizott semmi értelme szavazást lehet itt csinálni. Csakis ingame szavazásnak van értelme! “ A torz és lemutyi…

• Igen én is jobban pártolnám a fórumosat!!! Félre értés ne essék igazából tök nyolc...viszont...a fórumon való szavazásnál...mindenki aki valóban aktív tagja még ennek a kicsiny közösségnek...az szavazna!!! Mert számomra elég dühítő lenne, olyan emberek miatt szívni...akik feljönnek mert jött értesítés beszavaz valamit...aztán csókolom...megy vissza vakációba.

• Fórumos szavazás lesz vagy játékbeli??? mert a játékbeli nagyon nem azt fogja tükrözni, mint amit olvashattál itt fórumon. Ebben fogadni merek!!!

• Én nem jutottam előnyhöz őslakosként sem...max annyiban, hogy 480.000 SA-t megspórolt nekem a GF...de költözni enélkül is költöztem volna...így én kijelenthetem, hogy semmilyen taktikai előnyhöz nem jutok ezáltal...2 bolygót szántam költözésre...nem fogok 4-et átrakni...csak ingyen rakom át azt a kettőt amiért fizettem volna hajnal 2-kor Szal...vegyük ezt a tábort is ketté szerintem...mert aki él a GF által nyújtott lehetőségekkel, az költözik akkor is, ha épp nem kap ingyenes áthelyezést A migr…

• 5 órával megtoltad a költözésem...milyen vagy Reggel óta itt várom, hogy na mikor lesz +5 nap parancsnoksor mikor villan a +2 áthelyezés aztán kiderül hogy holnap Jól bevittél mindenkit a málnásba

• Végleges bann fórumról

KyloRen - - Általános Beszélgetések

Beitrag

Nyugi nem miattad Erik Sokak miatt...és sok dolog miatt... Vissza szoktam nézni pár hozzászólásom, és sokban vétettem a szabályok ellen... Szóval várlak Gurat Most kivételesen tudomásul veszem a büntit