Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 458.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Ne OFFolj már, Chuck és ne fényezd itt magad, nincs alapja az egész "Istenkirálycsászárvagyok" megnyilvánulásaidnak! Mondj egy Veteránt, akit elkaptál, önerőből! Ilyen nincs és nem is volt, SOHA! A SA-val épített accodal/accokkal csak zöldfülűeket tudtál elkapni, tapasztalt játékost egyet se! Csatáról még mindig ugyanaz a véleményem!

• Zitat von Stay Alive: „Dec 24 munkaszüneti nap, mert dec 1-én ledolgoztuk szombaton, nem piros betűs ünnepnap. “ De jó nektek, ezért kicsit irigy is vagyok rátok, nálunk itt kint nincsenek ilyenek, hogy ledolgozzuk a hétvége és az ünnep közé eső "brücke" napokat. A munkáltató vagy odaadja(és levonja az eddig bedolgozott túlórából vagy szabadságból), vagy nem, bár nálam ezek a napok a Karácsonyi roham miatt egyébként is munkanapok, meg az összes szabadnapom decemberben(kivéve a vasárnapokat, az s…

• Gratula, Hulk! A Védőnek, már így, hogy te rákattantál és Megtorló is készülődik, meg vannak számlálva a napjai OGame, Xalynth szerverén! Hajrá, csak így tovább, szerintem embereire akadt... Pedig hányszor szólt mér neki Megtorló is, de hát a pofátlanság már csak ezt eredményezi!

• A csata szép volt, szépek a számok, Támadóknak és Védőknek is gratulálok, valakinek nyereséges, valakinek veszteséges lett ez a csata! Nagyon sajnálom, hogy így alakult, de a kérek forog, egyszer fent, egyszer lent. Stay, elnézést a korábbi posztért, Mindenki nekiállt Karácsonyi ódákat zengeni itt, erre a vonatra én is felültem! Amennyiben nem kellett volna melóznom hétfőn, 24.-én, én is csatáztam volna még a délelőtti órákban, kb. max délig vagy 14h-ig, mert az még belefér! De mivel meló volt, …

• Zitat von don csakazertis!: „Most is csak az 1x speed ami vonz “ Hát igen, aki mással nem foglalkozik, csak a játékkal, tehát időmilliomos, az elvan az 1xSPEED-en! Akinek van élete, kötelessége, stb., az vagy nem játszik OGame-et, vagy ha mégis rá van kattanva erre a játékra, akkor a gyorsabb szerókat választja! Van ideje a görcsnek kivárni a kutatások, építések idejét, a flottákat, amik a farmolásból jönnek vissza laza másfél(x2) órás menetidővel!

• Zitat von Skywatcher: „Don, éppenséggel mi is láthatnánk egy aktív Don-t Ursán, bár gondolom a 30%-os DF nem túl csábító Yakini 80%-os DF-je mellett (mondhatni labdába sem rúghat). “ Nem tudom mit keres Don Yakinin, mert mindig azt hajtogatja, hogy az 1x speed és a 30%DF az ő terepe! Vagy csak mint a jó pap, bort iszik, de vizet prédikál, vagy hogy is szokták ezt mondani... Csata igen tetszetős, Gratulálok hozzá

• Akkor bekövetkezik egy még nagyobb változás is, én nem fogok egy ideig játszani, amíg érdemleges változások nem lesznek! Ha Xalynth esetét nézzük, a 18:17-es állással is a "TÖBBSÉG" akarta a változtatást "Védelem DF" téren, de a "KISEBBSÉG" nyert, hát ilyen sehol a világban nincs, hogy a kisebbség akarata legyen az erősebb!!! És azt is tudom, hogy azok, "ott fent" leszarják, hogy ki marad és ki nem, mert az a céljuk, hogy a .hu szét legyen b@szva!!! Ha nem így lenne, már rég odacsaptak volna az …

• Tisztelt Vezetőség!!! Rigel, Xalynth és Betelgeuse szerverén meg lett szavazva a "Védelem DF-be(30%)" Ennek ellenére egyik helyen se kapjuk meg, miért?! A 17:12 Betelguese esetében már kiemelkedő többség(58,62% vs. 41,38%,; a különbség 17,24%). Ill. Rigel esete is hasonló, itt is 10% felett van a különbség: 21 igen, 17 nem(55,26% vs. 44,74%=10,52% különbség). Amennyiben ezen a két szerveren nektek a "túlnyomó többség"nem helytálló, akkor nem tudom nektek mit takar a túlnyomó többség, talán 99-99…

• Hát igen, ahogy Majka mondja: "... és elhullanak a gyengék..." Laci, gratula, szépen tolod az Adv-okat, Védőnek meg kívánnék mielőbbit, de hát... Nem gyors az a Hydra szervere, próbáltam 2x-3x már ott érvényesülni, de nekem lassú, kín mire kivársz ezt-azt!

• Ogame És a furcsa szituk :D

LordOfNekkar - - Spam-játékok

Beitrag

Zitat von gebasztanya: „sógor belép és ment vagy vakra tesz..............ezt a 2 dolgot, már a feleségem is megtanulta ::))........... “ Ez azért erősen bann-gyanús dolog, hazatelefonálsz és sógor vakba rakja, vagy az asszony?! Ez account megosztás és örökös tiltás jár érte! Amúgy meg az Asfing egy rakás ..., a netjük semmire se való! Igaz, hogy Free, meg minden, de fényévekbe telik amíg betölt!

• Zitat von Gurat: „Természetesen ha lesz változtatás, akkor egyik szerver sem marad ki ebből szerintem “ Most akkor mi van? Azt akarjátok mondani, hogy .hu-n nem lesz, miért? Mindenhol volt, de ahogy én Gurat szavaiból kiveszem, lebeszélték GameForge-dzsal, hogy itt ne legyen, mert ezeknek itt nem kell! Miért ne lenne változtatás, tisztázd már le!

• Zitat von HypNosE: „Isten Éltessen LON ! “ Nagyon szépen köszönöm, Hyp. 4x X, meg 1xI az én szerverem beállítása! :D

• Zitat von Gurat: „flottából 2x df-ből a 30 a jó “ Kinek? A bányászoknak biztos, de hallottál Te valaha flottásoktól panaszt arra, hogy túl gyors a szeró, vagy túl sok a DF? Szerintem nem, de gondold csak el: - itt sokan dolgozunk, van reggel 1 óránk, kávé mellett, meg délután/este talán kettő, a munka után, ill. a családdal való foglalkozás előtt, amolyan kikapcsolódásként; - ide kell belesűríteni ezt a játékot, ugyan mire lenne elég a 2x speed, ill. 30% DF, max bányászásra! Zitat von Gurat: „a …

• Egyetlen uni kellene, 4 fő paraméterrel, akkor lehet felpörögne a játék: - 10xeco - 7xspeed - 100% DF(még így is veszne el a süllyesztőben anyag, mivel a deu 100%-ban elveszik) - 3 galaxis Szavazzuk már meg!

• Zitat von -Il-: „Nekem nagyon ki van centizve, hogy milyen koordin milyen kinézetű bolygóm legyen (és hozzá milyen hold). “ Nem az a lényeg hogy néz ki a bolygó/Hold, ill. milyen színű, hanem mennyi hely van rajta! Nem tudom ezt a hozzáállást se megérteni, se elfogadni! Nem a kinézetből, ill. színből jön az anyag, hanem a bányákból, arra törekedj minél nagyobb legyen a bolygó, több férőhellyel, minél efektívebbek a bányák!

• Hiányzó event

LordOfNekkar - - Játék

Beitrag

Elindult a friss Event is, már megvan az első 30%-os deutérium gyorsító elem! Kellene valami módosítás erre, hadd legyen olyan, mint a SA DF event Ne csak egyet lehessen begyűjteni naponta, hanem "aki kapja, marja!" alapon(mint a SA DF)

• Hiányzó event

LordOfNekkar - - Játék

Beitrag

Betelgeuse-on dobálta rendszeresen, 50 rendszerenként. OGame nem is lottó, se póker és nem is fogadás, így a beletolt pénzre semmi esély, hogy nyereségesen visszaadja! Nem vagyok csóró, akad itt bőségesen, de csak a felső 3 dologra költök, OGame-re (már) NEM, mivel nekem a pénz akkor jelent valamit, ha profitálni tudok belőle! Így szerény 380-400k SA-t szedtem össze! De... De ez a bolygótámadósdi nem indult el ma!

• Zitat von piacilegy: „Én beraktam törlésbe az hydrás-accom,ami 11-én fog törlődni “ De gondolom nem tetted vakba, kicsit jótékonykodsz majd belőle! Zitat von piacilegy: „az összevonáskor az andros accomat hozzom át hydrára! “ Fincsi jó kis zsíros farm érkezik akkor! Várunk, mert már amúgy unalmas a Hydra, folyamat vakban vagyok, mert nincs inger!

• Persze, hogy Te vagy a hibás! Hogy mersz Te, a TOP1, ennyivel gyengébb játékost betámadni, miért nem keresel valakit magad felett, akit támadhatsz, meg bla-bla-bla! Gratt, szép volt, csak így tovább! Ha kicsit megemberelte volna magát a FlashX és akart volna hallgatni azokra, akik segítettek volna nekik, még mindig köztük lennénk és nem lennének a farmjaink!

• Egyet értek Chuckkal! Amennyiben valaki megmondja a véleményét, nem rögtön bannolni kellene, hanem tükörbe nézni és megállapítani: "Basszátok meg, gyerekek, igazatok van, elnézést kérünk, változni fogunk!" Ennyire egyszerű, ezzel több játékos lenne OGame-en, mert mi, Vén Rókák is merjük ajánlani tovább, mert kitűnő a légkör, már a Fórumon is(de így eszem ágában sem áll!), ill. a már meglévő játékosok se mennének el, ekkora mennyiségben! Ezzel, hogy azonnal bannoltok, csak elismeritek, hogy az em…