Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 277.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Ezen az időponton (13-01-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: A hajnal utolsó farmja Támadó Tavros [OCP] ________________________________________________ Kis szállító 850 Nehéz Harcos 3 Csatacirkáló 16 Romboló 224 Csatahajó 320 Könnyű Harcos 5.393 _________________________________________ Védő Taurelius ________________________________________________ Rakéta kilövő 1.352 Könnyű lézer 167 Nehéz lézer 34 Gauss ágyú 23 Ion ágyú 35 Plazmatorony 36 Kis pajzskupola 1 ______________________…

• Ezen az időponton (13-01-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Tavros [OCP] ________________________________________________ Kis szállító 1.157 Romboló 224 Csatacirkáló 16 Nagy Szállító 48 Könnyű Harcos 5.162 Nehéz Harcos 3 Csatahajó 320 _________________________________________ Védő Taurelius ________________________________________________ Rakéta kilövő 1.399 Könnyű lézer 151 Nehéz lézer 38 Gauss ágyú 23 Ion ágyú 59 Plazmatorony 35 _________________________________________ A …

• Ezen az időponton (12-01-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Tavros [OCP] ________________________________________________ Kis szállító 750 Könnyű Harcos 5.258 Nehéz Harcos 3 Csatahajó 225 Romboló 224 Csatacirkáló 17 _________________________________________ Védő Taurelius ________________________________________________ Rakéta kilövő 977 Könnyű lézer 128 Nehéz lézer 23 Gauss ágyú 7 Ion ágyú 34 Plazmatorony 22 _________________________________________ A csata után ... Támadó …

• Ezen az időponton (12-01-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Tavros [OCP] ________________________________________________ Kis szállító 500 Könnyű Harcos 1.000 Nehéz Harcos 3 Csatahajó 100 _________________________________________ Védő Lord Phoenix ________________________________________________ Könnyű Harcos 43 Rakéta kilövő 31 Könnyű lézer 70 Ion ágyú 157 _________________________________________ A csata után ... Támadó Tavros [OCP] ________________________________________…

• Ezen az időponton (12-01-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Tavros [OCP] ________________________________________________ Kis szállító 740 Könnyű Harcos 4.443 Csatahajó 56 Romboló 224 Csatacirkáló 17 _________________________________________ Védő Taurelius ________________________________________________ Rakéta kilövő 1.072 Könnyű lézer 172 Nehéz lézer 33 Gauss ágyú 13 Ion ágyú 33 Plazmatorony 32 _________________________________________ A csata után ... Támadó Tavros [OCP] …

• Ezen az időponton (12-01-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Farmolásszunk természetesen minden farmom után df szedve csak lusta voltam hozzáadni. Támadó Tavros [OCP] ________________________________________________ Kis szállító 400 Könnyű Harcos 1.000 Csatahajó 50 _________________________________________ Védő Czar Peter 1 ________________________________________________ Nagy Szállító 33 Napműhold 65 _________________________________________ A csata után ... Támadó Tavros [OCP] ___…

• Jó látni hogy ennyien kezdik megosztani a csatáikat Gratula szép fogás jó költekezést hozzá

• Ezen az időponton (12-01-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: A nagyhal egyenlőre ,bukom van rajta de bátraké a szerencse és ha én nem akkor majd más szedi le. Védőnek nem mondanék inkább semmit. Támadó Tavros [OCP] ________________________________________________ Könnyű Harcos 5.551 Nehéz Harcos 4 Csatahajó 156 Romboló 209 Csatacirkáló 7 _________________________________________ Védő Zotyi [Betyar] ________________________________________________ Könnyű Harcos 1.830 Nehéz Harcos 7 C…

• Ezen az időponton (12-01-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Szép péntek este, szokásos körbeszaglászás a nagyhal előtt gondoltam keresek 1 kisebbet (nekem mérten nagyhal). Találtam is de nem kicsit és becsbe is tökéletes, meg természetesen bosszúnak is ideális volt az URK szövi felé. Természetesen jobbulást mielőbbi talpra állást. Támadó Tavros [OCP] ________________________________________________ Könnyű Harcos 1.000 Csatahajó 137 Romboló 207 Csatacirkáló 7 _______________________…

• Ezen az időponton (06-01-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Vártam hogy ez a csata kikerüljön de most már úgy érzem nekem kell kiraknom. Ezúton Gratulálok újfent a támadómnak megérdemelt csatájához Nekem meg gyors felépülést Támadó Lyesus [URK] ________________________________________________ Könnyű Harcos 13.000 Cirkáló 2.300 Csatacirkáló 1.900 _________________________________________ Védő Tavros [OCP] ________________________________________________ Kis szállító 1.953 Nagy Száll…

• Gratulálok itt még legalább aktív. Nálunk kihalt ( nem is tudom miért ).

• Ezen az időponton (05-01-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Teki nem véd meg 4/4 Remélem tanul a hibából és nem tekizik és nem hagy bent semmit, ha mégsem akkor várható leszek legközelebb is. Támadó Tavros [OCP] ________________________________________________ Kis szállító 950 Könnyű Harcos 5.888 Nehéz Harcos 17 Csatahajó 272 Romboló 225 Csatacirkáló 24 _________________________________________ Védő Nathaniel [S-R] ________________________________________________ Nagy Szállító 5 Ra…

• Ezen az időponton (04-01-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Teki nem véd meg 3/4 Támadó Tavros [OCP] ________________________________________________ Kis szállító 920 Könnyű Harcos 6.055 Csatahajó 272 Romboló 220 Csatacirkáló 24 _________________________________________ Védő Nathaniel [S-R] ________________________________________________ Kis szállító 1 Nagy Szállító 6 Napműhold 50 Rakéta kilövő 1.500 Könnyű lézer 500 Nehéz lézer 56 Gauss ágyú 50 Ion ágyú 100 Plazmatorony 10 Kis pa…

• Ezen az időponton (04-01-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Teki nem véd meg 2/4 Támadó Tavros [OCP] ________________________________________________ Kis szállító 680 Könnyű Harcos 2.000 Csatahajó 270 Csatacirkáló 24 _________________________________________ Védő Nathaniel [S-R] ________________________________________________ Rakéta kilövő 700 Könnyű lézer 107 Nehéz lézer 50 Gauss ágyú 25 Ion ágyú 73 Plazmatorony 5 _________________________________________ A csata után ... Támadó …

• Ezen az időponton (04-01-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Teki nem véd meg 1/4 Támadó Tavros [OCP] ________________________________________________ Kis szállító 620 Könnyű Harcos 5.000 Romboló 200 _________________________________________ Védő Nathaniel [S-R] ________________________________________________ Nagy Szállító 5 Napműhold 30 Rakéta kilövő 993 Könnyű lézer 500 Nehéz lézer 100 Gauss ágyú 25 Ion ágyú 100 Plazmatorony 5 _________________________________________ A csata utá…

• Mester lesz 1 acc amit szívesen átadnék neked Betlegeuson ha visszaadják az accátadás lehetőségét. Nem topp acc és nem is flottás, amolyan tekis 1 bogyoval, de neked csak majd koloznod kell majd ahová csak szeretnél mert van kifejlesztve hozzá astro.

• Még ha fiatalok vitáznának . Személy szerint nem bánom ha van SA-s mindig is kellettek a palimadár támogatok nélkülük nem lenne magyar ogame ( nem mintha maradt is volna belőle bármi is). A csata attól függetlenül szép és a profit is igencsak pofás. Védőnek jobbulást és mihamarabbi talpra állást kívánok.

• Graca, szép vashullás volt a javából. Támadóknak nem tudok gratulálni de részvétem és jobbulást. Védőknek Graca, főleg a szemfüles Posseidon18-nak, szép észrevétel, ügyesen le is daráltátok és külön gratu a profithoz is.

• Jobbulást öregem és csak nyomasd , támadónak grat a fogáshoz.

• Ezen az időponton (20-12-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Ahogy elnézem senki nem él fórum életet azon a szeron ahol vagyok 1hete nem támadtam szinte senkit így kijárt valami gazdagabb cp. Természetesen szomszédból kiszúrták a dolgot és a df bekanalazás előtt Direktor úr beszedte előlem. Igysem panaszkodok de jobb lett volna ha a bukom df-be visszajön. Védőnek jobbulást és kevesebb tekit. Támadó Tavros [OCP] ________________________________________________ Kis szállító 870 Csatah…