Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 100.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• <td width="400" Építési és Kutatási rekordok Rigel Épületeka a bolygón Szint Játékos Fém bánya Kristály bánya Deuterium szűrőállomás Nap erőmű Fúziós erőmű Robot gyár Nanit gyár Hajógyár Fém raktár Kristály raktár Deuterium tartály Kutató labor Terraformer Szövetségi állomás Rakéta siló Épületeka a holdon Szint Játékos Robot gyár Hajógyár Fém raktár Kristály raktár Deuterium tartály Szövetségi állomás Hold bázis Érzékelő phalanx Ugrókapu Kutatás Szint Játékos Kém technológia Számítógép technoló…

• Rigel

BassHunter - - Fórum

Beitrag

Ma csinálta meg az illetékes..innentől lehet pakolni a csatákat

• Témát Zártam!

• hiperűr 15

BassHunter - - Általános Beszélgetések

Beitrag

Kérdés megválaszolva, Témát Zártam!

• Kitiltas

BassHunter - - Játék

Beitrag

Témát Zártam, mivel átment személyeskedésbe!

• Kérdés

BassHunter - - Játék

Beitrag

Témát Zártam!

• Acc átadó

BassHunter - - Általános Beszélgetések

Beitrag

Témát Zártam!! Erre ott az acc keresés-átadás részleg!! Ott keresgessetek!

• Azt hittem Lorovus által törölt csatolmány egy link volt....ezért kérdeztem rá.

• Ha szabad regisztráció van tesztelésre akkor egy linket szeretnék kérni pm-be.

• Hullámsír - Quantum

BassHunter - - Hírnév terme - Quantum

Beitrag

Hullámsír - Quantum Ide kerülnek az univerzum nagyjai, miután leköszöntek. [list] [*] [/list]Hullámsír szabályzat: - Hírnév Terme Szabályzat itt is érvényes - a csatának 100 kk összveszteség felettinek kell lennie (Nagyobb 20 %) - csak Leköszönő csaták kerülhetnek ide - CR konvertáló használata kötelező A Hullámsírral kapcsolatban észrevételeket jelezni lehet a téma moderátorainak.

• Top 10 HoF - Quantum

BassHunter - - Hírnév terme - Quantum

Beitrag

Quantum UNI Tíz legnagyobb csatája: - TOP 1 [E: 342 580 500] Heimdall [AK] vs. Flyyner (T: 71033000, V: 271 547 500) - TOP 2 [E: 324 203 000] Heimdall [Crysis] vs. MarcusHUn [SW-H] (T: 58491000, V: 265 712 000) - TOP 3 [E: 302 556 000] Heimdall [AK] vs. sanyi [SW-H] (T: 62410000, V: 240 146 000) - TOP 4 [E: 235 694 000] Heimdall [Crysis] & Adamusen [La Reina] vs. feri [AoD] (T: 26334000, V: 209 360 000) - TOP 5 [E: 227 667 000] Heimdall [Crysis] vs. kismester [NoFear] (T: 28444000, V: 199 223 00…

• <td width="400" Építési és Kutatási rekordok - Sirius Épületeka a bolygón Szint Játékos Fém bánya Kristály bánya Deuterium szűrőállomás Nap erőmű Fúziós erőmű Robot gyár Nanit gyár Hajógyár Fém raktár Kristály raktár Deuterium tartály Kutató labor Terraformer Szövetségi állomás Rakéta siló Épületeka a holdon Szint Játékos Robot gyár Hajógyár Fém raktár Kristály raktár Deuterium tartály Szövetségi állomás Hold bázis Érzékelő phalanx Ugrókapu Kutatás Szint Játékos Kém technológia Számítógép techn…

• <td width="400" Építési és Kutatási rekordok - Quantum Épületeka a bolygón Szint Játékos Fém bánya Kristály bánya Deuterium szűrőállomás Nap erőmű Fúziós erőmű Robot gyár Nanit gyár Hajógyár Fém raktár Kristály raktár Deuterium tartály Kutató labor Terraformer Szövetségi állomás Rakéta siló Épületeka a holdon Szint Játékos Robot gyár Hajógyár Fém raktár Kristály raktár Deuterium tartály Szövetségi állomás Hold bázis Érzékelő phalanx Ugrókapu Kutatás Szint Játékos Kém technológia Számítógép tech…

• A Hírnév Terme Szabályzat: - Csak 20%-os hold esélyt létrehozó csaták kerülhetnek a Hírnév Termébe. - A témák megfelelő címe: [támadó neve] vs. [védő neve]. Ha a játékosok szövetségbe tartoznak, akkor azokat (TAG-okat) is fel kell tüntetni. - Amit írnod kell: -- Csak egy csata jelentés témánként! Minden ugyanarra a célpontra (ugyanarra a bolygóra rövid idővel a fő támadás után) érkező támadást rövidített formában lehet megjeleníteni, vagyis csak a csata eredményét (nyersanyag rablást, vesztesége…

• Ha nem vagy szövetségbe (mint játékos) és szeretnél csatlakozni egybe, akkor ide írj hozzászólást. Szabályzat emlékeztető: - NINCS Spam - NINCS Off-topic - Ha már ott tartasz hogy kapcsolatba lépnél egy általad kiválasztott szövetséggel a csatlakozásod ügyében akkor azt tedd PM, játékon belüli üzenet vagy Instant Messenger (MSN, AIM, ICQ, stb...) formájában, ahelyett hogy ide új hozzászólást írnál. - Ha már nem keresel szövetséget amibe csatlakozhatnál akkor javítsd a hozzászólásodat (amiben írt…

• Harc jelentés szabályzat: - Ide minden csata felkerülhet a játékból. - A prefixek használatai itt is kötelező! - A témák megfelelő címe: [támadó neve] vs. [védő neve]. Ha a játékosok szövetségbe tartoznak, akkor azokat (TAG-okat) is fel kell tüntetni. - Amit írnod kell: * Csak egy csata jelentés témánként! Minden ugyanarra a célpontra (ugyanarra a bolygóra rövid idővel a fő támadás után) érkező támadást rövidített formában lehet megjeleníteni, vagyis csak a csata eredményét (nyersanyag rablást, …

• Kereskedelmi szabályzat

BassHunter - - Kereskedelem - Quantum

Beitrag

Kereskedelmi szabályzat - Felhasználói fiókkat (játékos account), nyersanyagot, támadást stb., valós pénzért "eladni" szigorúan tilos. - Koordináták maximum 100 naprendszernyi pontossággal adhatók meg. Például ha te az 1:238:12-től szeretnél kereskedni (onnan küldenéd a nyersanyagot) azt így adhatod meg: 1:2xx:x. - A kereskedő játékosnak meg kell határozni az anyag mennyiségét a témájában (vagy annak címében). Illetve meg kell adnia azt hogy miért szeretné elcserélni az árut és milyen arányban. …

• Csatát feltettem TOP10HOF-ba! Gratulálok!

• Csatát kivettem TOP10 HOF-ból!