Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 325.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Hat te meg tolod Oreg harcos? A csatahoz gratula, temerdek hasonlot es sok sikert a szerohoz. Jo jatekot

• Annak ellenere, hogy jelentosen nagyobb nezettsege van azoknak a csataknak ahol en vagyok a vesztes oldalon, megis megosztom ezt a csatat A vedore Soldier baratom hivta fel a figyelmem, nagy koszonet Koltoztem is erte, ami miatt pont lemaradtam az enko elleni csatarol. Vagy 15 holdrombolasi kiserlet utan vegre leesett, nade nem volt alatta mar semmi Teltek multak a napok, de a vedo flottaja semerre, aztan tegnap ujfent melo kozben raneztem es egy csini perces holdra lettem figyelmes. Mar sejtet…

• Gratula Thanosnak. Nem szamitottam ra, meg kell mondanom Oszinten nem szamolom ki kirol mennyit huzott le, de valahogy ugy erzem h killer es thanos igen szemfulesek voltak, tartozok nekik Kellemes koltekezest

• Gratulalok itt is, szep eszrevetel! A kivitelezeshez nincs hozzafuznivalom Kellemes koltekezest Nehany reakcio: - koszonom a jobbulasos kivansagokat, igyekszem kiheverni - Soldier cimbi szamitok is rad mindenben - Gullcsi en minden tiszteletet meg is adtam a tamadonak, rossz szava nem lehet, sot meg is dicsertem - Don nem tudom hova tegyem ezt a kommentedet. Gondolom nehez napon voltal tul vagy faradt voltal mikor ezeket a sorokat idefirkantottad. Mi ez a "probalkozhatnal a sajat sulycsoportodba…

• Oda jutottunk, hogy mar banyasz flottabol is lehet SADV-ot utni Ami ennel is jobban tetszik, hogy tobb a profit mint a csata merete emlekszem regen mennyit kellett gurizni 300 milla profitert, mikor szamomra betonkemeny flottat szedtunk le Tortenet nem sok: Tulora --> csilis hold --> kem --> indulas --> melo --> utolso 3 percben kis stressz aztan ujra melo. Utolso farmkor csapoja utan kb 10 perccel a vedo is megjelent, de nem ronditott a dfbe Mondjuk igazsag szerint nem is igazan lett volna miv…

• Nem egy 15 miliárd profitos csata, de sok kicsi sokra megy A védőnek gyors talpra állást és mielőbbit! Ezen az időponton (02-12-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Ragnar [Avengers] ________________________________________________ Csatacirkáló 10.000 _________________________________________ Védő norbert89 ________________________________________________ Kis szállító 19.409 Nagy Szállító 17.822 Könnyű Harcos 9.542 Nehéz Harcos 3 Cirkáló 4 Csatahajó 6 Szemetesek 533 Kémszonda …

• Nagy grat Bala! Óriási mák Szép csata, szép profittal zártál Nagy bánatomra én amúgysem tudtam volna menni, mert költöztem és a flotta épp telepedett, ezért csak megosztottam a kémjelentést aztán le is pihiztem Kellemes költekezést már nem kivánok, ahogy látom már nem Stay az egyedüli akinek 14 bogyója van. Illene én következzek 14 bolygósok listáján

• Nem egy mai csata, eppen ezert a df jelentes mar nincs is meg, de szerencsemre okos a formazo A vedonek mielobbit kivanok. Meg kell szokni a sebesseget. Barym utan Rigel picit gyorsnak tunhet Szeretem ezeket a 0 bukós csatakat. Csak ne ellenem csinaljak Ezen az időponton (25-11-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Ragnar [Avengers] ________________________________________________ Csatacirkáló 3.000 _________________________________________ Védő evi [HIVE] _____________________…

• Ezen az időponton (23-11-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Ragnar [Avengers] ________________________________________________ Csatacirkáló 800 _________________________________________ Védő Thanos [UFP] ________________________________________________ Nagy Szállító 3.030 Csatahajó 34 Szemetesek 91 _________________________________________ A csata után ... Támadó Ragnar [Avengers] ________________________________________________ Csatacirkáló 799 ( -1 ) ______________________…

• A vedo igen aktiv de csak van fogas rajta Ezen az időponton (23-11-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Ragnar [Avengers] ________________________________________________ Csatacirkáló 500 _________________________________________ Védő Thanos [UFP] ________________________________________________ Nagy Szállító 1.200 Csatahajó 30 Kolóniahajó 1 _________________________________________ A csata után ... Támadó Ragnar [Avengers] ________________________________________________ Csat…

• 3adjara lett sikeres a csata. Ezuton kellett bontanom 25k kht, hogy tudjak elindulni, szoval nem sok profittal zartam ezt az akciot A csatat Soldier baratomnak ajanlom, koszi a tippet Ezen az időponton (22-11-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Ragnar [Avengers] ________________________________________________ Csatacirkáló 25.000 _________________________________________ Védő FireWheel [NoRezsi] ________________________________________________ Könnyű Harcos 67.246 Rakéta kilö…

• A vedot mar egy ideje kemkedem, szemezgettem vele, de mindig hosszu fs-eket tolt es aktivkodott Most nem tudom mi tortent, egyszeruen csak korbekemkedtem sehol semmi aktivitas, csak parkolt a holdon. 142 rendszernyi repules utan csattantam es ez lett. A vedonek mielobbit Ezen az időponton (10-11-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Ragnar [Avengers] ________________________________________________ Csatacirkáló 25.000 _________________________________________ Védő norbert89 ___…

• :)) kicsit nezd a szenvedo alany szemszogebol is a dolgokat, nameg ha osszefogasra van szukseg akkor ne legyen akkora fosztas mintha valaki egyedul aratna le az egeszet. Ez az en velemenyem ebbe bele lehet kotni (de nem erdemes ) A csata meg mindig gyonyoru

• Gratula a 4es fogatnak! Szep tekit gyepaltatok el Acs-ban a fosztas mindig is 50% volt es velemenyem szerint van benne ráció.

• Semmi story, sima spy&fly. Mivel a csata nem mondhatni frissnek, a df jelentes torlodott, de mind begyujtve. A vedonek mielobbit! Ezen az időponton (29-10-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Ragnar [Avengers] ________________________________________________ Csatacirkáló 5.555 _________________________________________ Védő FontosKodo [Lovagok] ________________________________________________ Kis szállító 125 Nagy Szállító 1.403 Könnyű Harcos 4.108 Nehéz Harcos 450 Cirkáló 1.72…

• Osztom Szundi otletet! Szerintem is egyazon eco kene legyen mind3 uniban es ez 7x-es legyen-azert hogy Ursan is tortenjen valtozas. A teki df-be valo beleszamolasarol? Beleolvastam a vitaba. A velemenyem az h mindenkinek eselyt kell adni. Ha valaki ugy dont, h nagy tekit epit szabadidohiany vagy barmilyen okbol kifolyolag, tegye meg vedje meg a termelest, hajokat meg miegymast nade a flottasoknak kis eselyt es kedvet adva szavaznek arra, h minimalisan szamolodjon df-be. Legyen mondjuk 10, max 15…

• Ursan es Hydran nagy a pusztitas. A nagyobb flottasok elvarasaimon felul udvozlik a jovevenyeket- legalabb a 2 emlitett uniban vannak jovevenyek...- es csak ugy fossak a SADV-okat Alig gyozom vegignezni oket es irigkedni a fejben megfuttatott szummazott szamokon Le a kalappal, kellemes koltekezest Laci es Mark Jelentkeznek en is Rigelrol, szinte szinte egy super adv-al. Az erdekesseg az egeszben az, hogy nem joveveny az aldozat. Nade igy is jo, ha elobujnak az emberek vakibol az osszevonas hire…

• Igazsag szerint editelni is akartam az elozo komimat, hogy legalabb nalunk van eco, de aztan megse tettem Teljes mertekben igazad van ebben, valamilyen szinten itt lehet tartani a lepest ursaval

• Utolso csatamnal irtam, hogy szerintem osszevonasig tobb csatat nemigen lesz alkalom osszehozni Tevedtem, megiscsak osszejott 1 emlitesre melto kisebb csatacska igy osszevonas elott Csipkelodesnek is silany, hisz most kapott 22-23 miliard nyersit (Herceg df-je, amit nem ertek miert nem raktak ki forumra, hisz megiscsak egy 32 miliardos flotta lekoszonojerol van szo) Ezen az időponton (20-10-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Ragnar [Avengers] ________________________________…

• Hat ja Bar ahogy hallottam rigelre ugyse sokan jonnek sajnos, ugyhogy mar annyira nem tudnak erdekelni a korulmenyek Mostanig nemigen irtam ide SE, csak csendesen lefekves elott elolvastam par hozzaszolast, amit erdemesnek talaltam. Szeretnem kifejezni egyutterzesemet Hydra atbaszott jatekosaival. Sajnalom sracok! Bar higgyetek el Rigelen se jobb a helyzet. Ursa lesz ami erdekesebb lesz, aztan meg rohadtul elhuznak a topperek