Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 121.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Új lobby verzió 1.4.0

Lorovus - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! A mai napon a lobby új verziót kap. Az alábbi újdonságok vannak ebben a frissítésben. Hírközpont: Egy oldal ahol talál a játékos híreket és linkeket egyes forrásokhoz. Account átadás: A játékos lehetőséget kap hogy átadja a felhasználói fiókját egy tokennel. Új játékosok egy ismertető oldalra érkeznek majd, benne információval a játékról. Javítás: Univerzum kora napokban megfelelően van kijelezve IE 11-en. Support: Ezután a játék operátorok nem kezelnek felhasználói fiók átadás…

• Új Univerzum: Deimos

Lorovus - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! December 12-én új univerzum (Deimos) indul. Az univerzum beállításai a következők lesznek. - 2x flotta sebesség - 5x gazdaság sebesség - 10x kutatás sebesség - 50%-os törmelékmező - 7 galaxis - 0.7 deutérium fogyasztás - +30 mező a bolygókon Sikeres kezdést mindenkinek! OGame Csapat

• Uni Beállítások Változtatása Szavazás

Lorovus - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! A megszavazott változtatások 2018 December 12-én délelőtt 10 körül lesznek megvalósítva. OGame Csapat

• Szerver Összevonások 2018

Lorovus - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! Legutóbb két Spanyol univerzumban tesztelték a javítást arra hogy az inaktív vakációsok akik az exodusokon nem voltak vakációban azok kikerüljenek vakációból. Megfigyelik a visszajelzéseket és ha problémamentes a megoldás akkor remélhetőleg jövő héten a többi országban is megcsinálják.

• Az igényt már leadtam, de valóban még nem tudni mikor fogják megcsinálni a változtatást. Az biztos hogy szólnak róla előre amikor beütemezik.

• A GF által előírt követelmény a "túlnyomó többségre" 80%. Én ehhez tartottam magam. Valamint idézek. Zitat von Lorovus: „Bizonyos beállításoknál lehetséges hogy a szavazók számát összesen számoljuk. Például akinek egy 2x-es gazdaság uniban szavaz 7x-es gazdaságra, annak megfelelne az 5x is, ha a 7x-re nem jött elég szavazat, tehát az 5x-be beleszámítható azok, akik a 7x-re szavaztak. Ez persze annak érdekében hogy nagyobb esély legyen olyan változtatásra aminek örülnétek. “ Volt olyan ahol a 7x …

• Megosztottam a szavazások pontos eredményét. Ugyan nem hiszem hogy változtat a dolgokon, mert ahogy a megszavazott változások kiírását sem hiszitek el (tisztelet a kivételnek), ugyanúgy ezt sem hiszi el aki nem akarja. Mindenki azt hisz el amit akar. Ez eddig is így volt. Az üzenetek törlődése nem gondoltam hogy problémát fog okozni, de legközelebb erre is gondolunk majd. Szerintem a megszavazott változások nem rosszak, több uni is kap gyorsabb gazdaságot és van ahol több DF-et. Deu fogyasztás p…

Lorovus - - Játék

Beitrag

Kérésetekre megosztom a szavazások számát. Azok az opciók amik nincsenek említve, azok vagy nem voltak a szavazásban vagy nem jött rájuk szavazat. (Versteckter Text) (Versteckter Text) (Versteckter Text) (Versteckter Text) (Versteckter Text) (Versteckter Text) (Versteckter Text) (Versteckter Text)

• Szerver Karbantartás 2018.11.28.

Lorovus - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! Szerver karbantartást hajtunk végre 2018.11.28 00:30-tól (CET). A karbantartás több óráig is eltarthat, mert szervereket helyezünk át. Ebben az időszakban webes szolgáltatásaink és szervereink nem lesznek elérhetők. 2018.11.27 20:00 és 2018.11.28 23:59 (CET) között támadás blokkot aktiválunk, biztonsági intézkedés gyanánt. OGame Csapat

Lorovus - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! A szavazások eredménye alapján a következő változások várhatók az univerzumokban. Amelyik nincs említve, abban nem lesz változás. Hydra: 5x gazdaság Rigel: 6x gazdaság Quantum: 7x gazdaság, 50% df Antares: 6x gazdaság, 50% df Betelgeuse: 7x gazdaság

Lorovus - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! Panaszokat az összevonásról a supporton 2018 December 9-ig December 6-ig tudunk kezelni. Később érkezett panaszokat már nincs lehetőségünk kezelni.

• lol bizony. Javítottam.

• zúzás?!?!?!

Lorovus - - Univerzum Általános Beszélgetések

Beitrag

Úgy rémlik hogy egyszer már felmerült ez a kérdés és az volt rá a válasz hogy igen, beleszámít. Ha a szabály szövegének ezen része rossz, akkor nem csak itt rossz, hanem angolon is.

• Most írtam hírt róla. November 25. este 8-kor van vége és rákövetkező héten igénylem a változtatásokat amik átmentek. *edit: és mostmár talán jó is a link.

Lorovus - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! A következő univerzumokban kaptatok üzenetet az adott univerzum beállításainak változtatásáról. Kérünk titeket hogy jól fontoljátok meg mire szavaztok, esetleg beszéljetek a szövetségben róla mielőtt voksoltok, mert miután bekülditek, nem változtathattok a vokson utólag! Egy beállítás csak akkor lesz megváltoztatva ha a szavazók túlnyomó többsége igényelte azt. Bizonyos beállításoknál lehetséges hogy a szavazók számát összesen számoljuk. Például akinek egy 2x-es gazdaság uniban…

• A kéréseket átnéztem, jól fölírtam. Quantumhoz és Antareshez nem jöttek kérések, meg Xalyhoz és Yakinihez sem. Azért egy "sémát" nyilván fel lehet fedezni a kérésekben, ez alapján bedobnék Antaresbe és Quantumba is szavazást. Ahogy elnézem, mindenhol a legjobbat szeretnék a játékosok, de ez nem meglepő. Utolsó felhívás kérésekre! A következő pár napban kíirom a szavazást. A szavazásra a felkérést játékbeli üzenetben kapjátok majd. *edit: Beállításonként nem fogok minden opciót megadni amit kérte…

Lorovus - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! Holnap a cél-uniban azok a játékosok akik az összevonás előtt is ott voltak (azaz nem exodusból jöttek) kapnak két bolygó áthelyezést. Továbbá minden cél-uniban lévő aktív játékos kap 5 napig parancsnokot és tiszteket. A vakáció mód ezt nem gátolja meg.

Lorovus - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! A következő univerzumok kaptak 30-as extra mező beállítást: 117 (Quantum), 125 (Yakini) Ez a módosítás kijavította a hiányolt mezőket azoknál, akik ezekre költöztek. Akiknél mégsem, azok írják meg jegyben!

Lorovus - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! Tehát azok, akiket támadás ért mialatt nem tudtak belépni a cél-uniba és vesztettek flottát és/vagy védelmet, azokat visszakapják roncs formájában. Jelentős mennyiségű nyersanyag hiány esetén nyissatok jegyet, hogy azt visszaadhassuk külön. Illetve azok, akik kaptak támadást vagy kémkedést kedden 11:00 és 15:00 között, de nem vesztettek semmit, azoknak üres roncshalmaza lesz. Elvesztett mezők, technológia és épület szintek esetén is szükséges jegyet nyitni még mindig.

• Zitat von Trockij: „edit: mindenki, akinél hiányzik a +x mező kérném, h nyisson jegyet ebben a témában.. “ Félreértések elkerülése végett ez azokra vonatkozik akiknek adott bolygóján kevesebb mező van mint az exodus uniban volt, tehát mezőt vesztett a bolygón.