Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 832.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Event : 9x több Sötét Anyag Expedíción

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! December 10 és 16 között az expedíciókon 9x több Sötét Anyagot lehet majd találni, mint egyébként. Kezdés: December 10. 00:01 Vége: December 16. 23:59

• Event : 15% -os SA Visszafizetés

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! December 9-én és 10-én elköltött Sötét Anyag 15% -át visszafizetik az event vége után pár napon belül. Kezdés: December 9. 00:01 Vége: December 10. 23:59

• Event : +30% -os SA Kedvezmény

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! December 8-án egész nap (00:01 és 23:59 között) +30% -os Sötét Anyag Kedvezmény lesz.

• Event : 15% -os Tárgy Vásárlási Kedvezmény

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! December 6-án egész nap (00:01 és 23:59 között) minden boltban vásárolható tárgyra 15% -os kedvezmény lesz.

• Kedves Játékosok! December 4-én egész nap (00:01 és 23:59 között) 100M-ra lesz emelve 10M-ról a Sötét Anyagért nyersanyag tárolók feltöltése, amennyiben van valakinek akkora raktára. Természetesen egy feltöltésről van szó és továbbra sincs korlátozva, hogy hányszor lehet feltölteni a raktárt, amíg van valakinek elég SA-ja. Ez az event azokban az univerzumokban aktiválódik, amelyek legalább 1 évesek. Ez azt jelenti, hogy a következő univerzumokban nem fog aktiválódni: Wasat, Xalynth, Yakini, Zaga…

• Event : 25% -al gyorsabb Kutatás

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! December 3 és 9 között megkezdett kutatások 25% -al hamarabb fejeződnek be. Kezdés: December 3. 00:01 Vége: December 9. 23:59

• Event : Tárgyak Expedíción

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! December 1-én és 2-án Import/Export és Aukciós Tárgyakat lehet találni expedíción. Kezdés: December 1. 00:01 Vége: December 2. 23:59

• Event : 30% -os Kedvezmény az Áthelyezésekre

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! November 28-án és 29-én minden áthelyezésre (ami ebben az időtartamban lett elindítva) 30% -os kedvezmény lesz. Kezdés: November 28. 00:01 Vége: November 29. 23:59

• Hmmm... Erre kár volt várni.

• Kedves Játékosok! November 23-án és 24-én a Boltban Sötét Anyagért venni lehet majd KRAKEN, DETROID és NEWTRON gyorsítókat. Nincs limitálva a vásárlási mennyiség. Kezdés: November 23. 00:01 Vége: November 24. 23:59

• Event : 15% -os SA Visszafizetés

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! November 20-án egész nap (00:01 és 23:59 között) elköltött Sötét Anyag 15% -át visszafizetik az event vége után pár napon belül.

• Kedves Játékosok! November 17-én és 18-án 25%-al kevesebb Sötét Anyagba fog kerülni a Felezés / Befejezés. Kezdés: November 17. 00:01 Vége: November 18. 23:59

• Event : +25% -os SA Kedvezmény

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! November 16-án egész nap (00:01 és 23:59 között) +25% -os Sötét Anyag Kedvezmény lesz.

• Event : Kedvezményes Kereskedő hívás

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! November 13-án és 14-én minden kereskedő hívás 2000 Sötét Anyagba fog csak kerülni (3500 helyett). Kezdés: November 13. 00:01 Vége: November 14. 23:59

• Kedves Játékosok! November 13-án és 14-én 100M-ra lesz emelve 10M-ról a Sötét Anyagért nyersanyag tárolók feltöltése, amennyiben van valakinek akkora raktára. Természetesen egy feltöltésről van szó és továbbra sincs korlátozva, hogy hányszor lehet feltölteni a raktárt, amíg van valakinek elég SA-ja. Ez az event azokban az univerzumokban aktiválódik, amelyek legalább 1 évesek. Ez azt jelenti, hogy a következő univerzumokban nem fog aktiválódni: Wasat, Xalynth, Yakini, Zagadra, Antares, Betelgeuse…

• Event : Import/Export 6 óránként

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! November 10-én és 11-én minden 6. órában újabb Import/Export tárolót lehet megvenni. Ez naponta 4 lehetőséget jelent az event időtartama alatt. Kezdés: November 10. 00:01 Vége: November 11. 23:59

• Event : 9x több Sötét Anyag Expedíción

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! November 7-én és 8-án az expedíciókon 9x több Sötét Anyagot lehet majd találni, mint egyébként. Kezdés: November 7. 00:01 Vége: November 8. 23:59

• Event : 25% -al gyorsabb Kutatás

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! November 5 és 8 között megkezdett kutatások 25% -al hamarabb fejeződnek be. Kezdés: November 5. 00:01 Vége: November 8. 23:59

• Event : 15% -os Tárgy Vásárlási Kedvezmény

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! November 4-én és 5-én minden boltban vásárolható tárgyra 15% -os kedvezmény lesz. Kezdés: November 4. 00:01 Vége: November 5. 23:59

• Event : +30% -os SA Kedvezmény

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! November 3-án egész nap (00:01 és 23:59 között) +30% -os Sötét Anyag Kedvezmény lesz.