Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 432.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Csalódás!

Megtorlo - - Általános Beszélgetések

Beitrag

Nem gondoltam, hogy csalódni fogok több GO munkájában is!!! (tisztelet a kivételnek) Don ha már tiltogatsz legalább nézd meg a szállítási ekőzmények... LOL siralmas!

• Zitat von overtkill: „Ezt gondolom utánam lőtted...:D “ éjjel volt

• Zúzás

Beitrag

Kezdem azt gondolni, hogy valami nagy sunyiság van itt! Kiváncsi vagyok hogy, központilag tudok e kérni egy kis segítséget, a munkásságok fölölvizsgálatára!!! Eddig én meg voltam elégedve azzal a munkával amit a GO-k végezte, Trockij és Don Csakazért is mindig hamar választ adott az aktuális kérdésekre problémákra, most viszont valami nagyon megváltozott, napokig áll a jegy semmi nélkül, ha mégis ránézenk ez az egyperces sablon szöveg jön...

• Hori mi így szeretünk :)) Mielőtt megkérdezné valaki a hold már perces volt Szokás szerint mindig késik a védő Védő szavaival élve : " egy igazi tróger vagyok" No comment! Ezen az időponton (06-12-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Megtorlo [HMB] ________________________________________________ Cirkáló 5.000 _________________________________________ Védő Hori ________________________________________________ Nagy Szállító 5.347 _________________________________________ A csat…

• Ezen az időponton (05-12-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Megtorlo [HMB] ________________________________________________ Csatacirkáló 8.500 _________________________________________ Védő Herceg [HIVE] ________________________________________________ Nagy Szállító 16.366 Kolóniahajó 1 Szemetesek 1 _________________________________________ A csata után ... Támadó Megtorlo [HMB] ________________________________________________ Csatacirkáló 8.500 ( -0 ) ______________________…

• Bannolási indok.

Beitrag

Zitat von Trockij: „Központi döntés volt pár éve, nem fogják visszahozni. Az, aki ki lett tiltva, természetesen megkapja a szükséges információkat, ha érdekli. “ értem. kár érte! na mind1! akkor kiváncsi maradok!

• Zúzás

Beitrag

Telnek a napok, és még mindig semmi :s kezd egy kicsit felháborító lenni

• Bannolási indok.

Beitrag

úgy gondolom, jogunkban állna tudni, ki miért lett bannolva, ezzel nem sérted meg a lelki világát. Továbbá több esetben indoklás sincs, azt hiszem ezen változtatni kellene, és meg lehet oldan, hogy ne lehessen kibeszélni a dolgokat!

• Bannolási indok.

Beitrag

és aki kiváncsi pár ember bannolási indokára ?

• Bannolási indok.

Beitrag

Üdv! Az érdekelne hogy miért nincs információ arról, hogy ki miért van bannolva? Miért ennyire titkos ez ? Ha jól emlékszem valamikor régen volt szégyen fal. Most miért nincs ?

• Zúzás

Beitrag

Zitat von Devil666: „Hali Nem akarok vészmadárkodni de ha 1hónapja bent pihen az a jegy és ráadásul Loronál akkor szerintem az már nem lesz kezelve érdemlegesen, a szabályok egyértelműek ilyen esetben nem megfigyelni kell a tagot hanem bann x időre, ha ez nem történt meg akkor esélyes hogy már nem is fog megtörténni. “ Hali! Ez nem jó hír, viszont igaad lehet hisz ahogy eddig hozzááltak

• Zúzás

Beitrag

Zitat von Trockij: „ilyenkor legalább éreztetnétek velem azt, h hiányzok onnan.. de nem, még azt sem.. “ térj vissza. nekem is hiányzik a munkásságod. mindig hamar kaptam választ a jegyekre. Így viszont ez teljesen igazságtalan...

• Zúzás

Beitrag

én csak annyit szeretnék, hogy tisztázva legyen az ügy. Anno felvilágosítottál Don, és ezt én tiszában tartom!

• Zúzás

Beitrag

Zitat von don csakazertis!: „Én nem találkoztam a jeggyel. Lehet akkor épp vakáción voltam. “ Ahogy írtam, én úgy tudom Lorovus kezelte a jegyet!

• Zúzás

Beitrag

Zitat von Trockij: „melyik szerver? oO “ Xalynth a jegyet pedig ha jól tudom Lorovus kezelte! és mikor kértem felölvizsgálatot Andika kezelte a jegyem de nem érettünk meg egymást

• Zúzás

Beitrag

Zitat von Erick144: „Zitat von Megtorlo: „ismerem a szabályokat. Barátlistásomat támadták, az összes csatajelentést csatolta a jegyben. Annyi választ kapott, hogy figyelik a tagot. Támadó anno szövetséges társam volt, csak arra lennék kiváncsi hogyan úszott meg egy zúzást ? Annak idején engem is bannoltak. Már egy hónap is eltelt és mégis semmi. “ Dobassátok fentebb a jegyet Lorovusnak. Ha nem vagytok elégedettek a döntéssel, akkor lehet kérni szerintem a felülvizsgálását főleg ha konkrét bizony…

• Zúzás

Beitrag

-Lényegében az történt, hogy volt csapattársam (akitől szerencsére megszabadúltunk) egyik barátlistásomat támadta. Volt egy kis szóváltás kettőjük között és a támadó idegből 8-9x lezúzta 2 órán belül. Még dicsekdett is vele, hogy leverte meg ennyit meg annyit fosztott. A jelentést megtörtént csak épp intézkedés nem volt semmi. Nem akarom megosztani, hogy mi is volt pontosan a válasz a GO tól mivel most lényegtelen, a lényeg benne, hogy figyelik, csak azt nem értem ilyen esetben miért kell figyel…

• Zúzás

Beitrag

Zitat von Erick144: „Nem elég konkrét amit írsz. Ehhez többi infó kell. Veled történt? Szövetségesed írta? Barátlistás? Láttad ph-n? Csatajelentésekkel tudod igazolni? Valami biztos van. A hivatalos az ez, de gondolom ezt tudtad. ~ A 3-szoros sebességű szervereken 8 órán belül lehet 6-szor támadni, 24 órán belül 18-szor. Ha egy 8 órában 7-szer támad egy játékos egy másik játékos bolygóját, akkor az már zúzásnak számít. Illetve ha veszít a támad akkor ez: ~ Azok a támadó flották amik teljesen meg…

• Zúzás

Beitrag

Zitat von HypNosE: „Téged be mertek támadni?...torold meg ne hagyd hogy a fejedre sz.rjanak “ nem engem, csak egy barátomat, de ő hiába írt jegyet nem kapott értelmileg normális választ!