Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 450.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Hát igen, ahogy Majka mondja: "... és elhullanak a gyengék..." Laci, gratula, szépen tolod az Adv-okat, Védőnek meg kívánnék mielőbbit, de hát... Nem gyors az a Hydra szervere, próbáltam 2x-3x már ott érvényesülni, de nekem lassú, kín mire kivársz ezt-azt!

• Ogame És a furcsa szituk :D

LordOfNekkar - - Spam-játékok

Beitrag

Zitat von gebasztanya: „sógor belép és ment vagy vakra tesz..............ezt a 2 dolgot, már a feleségem is megtanulta ::))........... “ Ez azért erősen bann-gyanús dolog, hazatelefonálsz és sógor vakba rakja, vagy az asszony?! Ez account megosztás és örökös tiltás jár érte! Amúgy meg az Asfing egy rakás ..., a netjük semmire se való! Igaz, hogy Free, meg minden, de fényévekbe telik amíg betölt!

• Zitat von Gurat: „Természetesen ha lesz változtatás, akkor egyik szerver sem marad ki ebből szerintem “ Most akkor mi van? Azt akarjátok mondani, hogy .hu-n nem lesz, miért? Mindenhol volt, de ahogy én Gurat szavaiból kiveszem, lebeszélték GameForge-dzsal, hogy itt ne legyen, mert ezeknek itt nem kell! Miért ne lenne változtatás, tisztázd már le!

• Zitat von HypNosE: „Isten Éltessen LON ! “ Nagyon szépen köszönöm, Hyp. 4x X, meg 1xI az én szerverem beállítása! :D

• Zitat von Gurat: „flottából 2x df-ből a 30 a jó “ Kinek? A bányászoknak biztos, de hallottál Te valaha flottásoktól panaszt arra, hogy túl gyors a szeró, vagy túl sok a DF? Szerintem nem, de gondold csak el: - itt sokan dolgozunk, van reggel 1 óránk, kávé mellett, meg délután/este talán kettő, a munka után, ill. a családdal való foglalkozás előtt, amolyan kikapcsolódásként; - ide kell belesűríteni ezt a játékot, ugyan mire lenne elég a 2x speed, ill. 30% DF, max bányászásra! Zitat von Gurat: „a …

• Egyetlen uni kellene, 4 fő paraméterrel, akkor lehet felpörögne a játék: - 10xeco - 7xspeed - 100% DF(még így is veszne el a süllyesztőben anyag, mivel a deu 100%-ban elveszik) - 3 galaxis Szavazzuk már meg!

• Zitat von -Il-: „Nekem nagyon ki van centizve, hogy milyen koordin milyen kinézetű bolygóm legyen (és hozzá milyen hold). “ Nem az a lényeg hogy néz ki a bolygó/Hold, ill. milyen színű, hanem mennyi hely van rajta! Nem tudom ezt a hozzáállást se megérteni, se elfogadni! Nem a kinézetből, ill. színből jön az anyag, hanem a bányákból, arra törekedj minél nagyobb legyen a bolygó, több férőhellyel, minél efektívebbek a bányák!

• Hiányzó event

LordOfNekkar - - Játék

Beitrag

Elindult a friss Event is, már megvan az első 30%-os deutérium gyorsító elem! Kellene valami módosítás erre, hadd legyen olyan, mint a SA DF event Ne csak egyet lehessen begyűjteni naponta, hanem "aki kapja, marja!" alapon(mint a SA DF)

• Hiányzó event

LordOfNekkar - - Játék

Beitrag

Betelgeuse-on dobálta rendszeresen, 50 rendszerenként. OGame nem is lottó, se póker és nem is fogadás, így a beletolt pénzre semmi esély, hogy nyereségesen visszaadja! Nem vagyok csóró, akad itt bőségesen, de csak a felső 3 dologra költök, OGame-re (már) NEM, mivel nekem a pénz akkor jelent valamit, ha profitálni tudok belőle! Így szerény 380-400k SA-t szedtem össze! De... De ez a bolygótámadósdi nem indult el ma!

• Zitat von piacilegy: „Én beraktam törlésbe az hydrás-accom,ami 11-én fog törlődni “ De gondolom nem tetted vakba, kicsit jótékonykodsz majd belőle! Zitat von piacilegy: „az összevonáskor az andros accomat hozzom át hydrára! “ Fincsi jó kis zsíros farm érkezik akkor! Várunk, mert már amúgy unalmas a Hydra, folyamat vakban vagyok, mert nincs inger!

• Persze, hogy Te vagy a hibás! Hogy mersz Te, a TOP1, ennyivel gyengébb játékost betámadni, miért nem keresel valakit magad felett, akit támadhatsz, meg bla-bla-bla! Gratt, szép volt, csak így tovább! Ha kicsit megemberelte volna magát a FlashX és akart volna hallgatni azokra, akik segítettek volna nekik, még mindig köztük lennénk és nem lennének a farmjaink!

• Egyet értek Chuckkal! Amennyiben valaki megmondja a véleményét, nem rögtön bannolni kellene, hanem tükörbe nézni és megállapítani: "Basszátok meg, gyerekek, igazatok van, elnézést kérünk, változni fogunk!" Ennyire egyszerű, ezzel több játékos lenne OGame-en, mert mi, Vén Rókák is merjük ajánlani tovább, mert kitűnő a légkör, már a Fórumon is(de így eszem ágában sem áll!), ill. a már meglévő játékosok se mennének el, ekkora mennyiségben! Ezzel, hogy azonnal bannoltok, csak elismeritek, hogy az em…

• Zitat von Trockij: „egyelőre bármilyen nemű átadás/átvétel nem engedélyezett.. összevonás után térünk vissza erre Gagarin esetében is.. “ Ezt szerintem Összevonás előtt kellene megoldani, nem utána! Mert abban az esetben, ha az Összevonás lesz először, sok acc törlődni fog! Pl. ha nekem lenne az összes céluniban accom, és az Exodusokban is, az Exodus unis accoknak esélyük se lenne "vándorolni". Tehát kicsit bele kellene húzni a munkába és lehetővé tenni az átadás/átvételt még az Összevonás előtt…

• Zitat von marquez: „Tudtommal meg gagarin at adja 1 ismerősömnek. “ Acc-oz nem lehet legálisan átadni, még! Ha meg úgy asztal alatt kerül át új tulajhoz, azonnali bann lesz, hallottam már ilyenről!

• Zitat von Devil666: „na meg bányával nehéz lesz megvédeni magunkat.. “ Ha időben gondolkodtok, húzzátok a bányákat, így az igaz nem véd meg benneteket, de a nagy bányaszintekkel hatalmas termelésre tettetek volna szert, így most nem kellene azért sírni, mert túl kicsi a flotta. Nem tudom valaki beírta-e már, hogy hova megy, én megteszem: SEHOVA! Mivel 3 accom van 3 céluniban és egy egy frissben, így nekem nem kell gondolkodnom hova menjek, én nem tudok választani! Zitat von Trockij: „azt csak me…

• Zitat von marquez: „rigel és barym tele van jó farmokkal “ Hát Barymot nem tudom, de Rigel biztos nincs tele farmokkal! Üresen kopog az egész uni(max ha van benne 4-5 "nemtörődöm" játékos, de egy-egy beverés után V-mód), lehet max. akkor lesz tele jó farmokkal, ha meglesz az összevonás! Zitat von Chuck Norris: „Én maradni szeretnék olyan uniban ahol nincs ACS, és nem akarok 1-2 évvel idösebb uniba se menni. “ Érdekes, szerintem ez a noACS csak egy próba volt, nem vált be! Amúgy meg mi a baj az 1…

• GODS VS Atlantis

LordOfNekkar - - Diplomácia - Ursa

Beitrag

Ahogy látom, itt lassan a GODS beleszalad a saját pofonjába! Zitat von marquez: „Ha egy olyan accal amire szánok időt össze kerülsz hidd el, hogy a hullám sírba kötsz ki “ Nem időről van itt szó, hanem a pénzről! Márki, szállj már le a magas lóról, nem vagy te Atyaúristen, sőt... Ha össze kellene mérni Téged és Bugacs-ot, hát 50-50, egy szintet képviseltek! Csak annyi, hogy neked SA kell hozzá, Bugacsnak nem! Nem hiszem, hogy nagyon nagy kárt tudnál okozni neki. Ui.: mindkettőtöket elismerem, ne…

• Gratulálok a Támadónak, a homokszem a gépezetben csak megvolt! Farisz, cserélj szolgáltatót, ilyesmi, itt és EU-n belül, sehol nem fordulhat elő egy német szolgáltatóval se(bár az enyém nem a "kommersz" szolgáltatók egyike, hanem mezei NoName hálózat)! Mielőbbi pótlást!

• A tipikus hisztis picsa játékos, amolyan TyWinn stílusú, tisztességtelen senkiházi, aki inkább elherdálja a semmire, minthogysem megtisztelje a támadót és értékes csatában veszítsen, emelt fővel! Amennyiben a rendszer engedné, az ilyen csaták után a GO-knak köteleznie kellene a játékost, hogy eme 700kk+-t, amit elvett a csatából, a Támadónak megtérítse! Herceg egy Pushingolt valaki, akinek Letike tolta 1000-rel az anyagot, most akkor ezt miért nem tudta továbbadni, ha már nem volt szüksége rá???…

• GODS VS Atlantis

LordOfNekkar - - Diplomácia - Ursa

Beitrag

De pl. ha 5 hullámot ráküldök a cp.-re, 5 egymás utáni napon, még ha az első 4 hullám csak pár 100k-t hoz, de védelmet ritkít, az 5. már 100 millát, akkor az első 4 hullám már nem volt felesleges! Amennyiben a Védő, minden hullám után újra és újra felhúzza a védelmet, ez a tök felesleges! Mert aki az OGame-et aktívan játssza/játszotta(mint pl. te is Kylo) tudja/tudhatta, hogy a védelem tök felesleges(max akkora legyen, hogy a napi termelést megvédje), nincs az a védelem, ami a Védőt megvédi, a t…