Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 301.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Köszi az infót Eki. Jó tudni a részleteket

• Elcsendesedett minden errefelé... maylonak kevesebb tekit és jobbulást! Ezen az időponton (06-10-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Szundi [Cose] ________________________________________________ Könnyű Harcos 37.000 Csatahajó 2.700 Csatacirkáló 3.900 Cirkáló 6.000 _________________________________________ Védő maylo ________________________________________________ Nagy Szállító 331 Napműhold 46 Romboló 89 Csatacirkáló 83 Rakéta kilövő 4.174 Könnyű lézer 318 Nehéz lézer 1.201 …

• Zitat von Devil666: „Nem olyan kicsi az a flotta de ha mondjuk Fakihoz vagy Marquezhez mérem konkrétan a top1 szöviban vagyok és összesen nincs akkora flottánk amivel akár csak egy döntetlent ki lehetne sajtolni,még mindig ahoz tartom magam, egy valamire valo játékos alkalmazkodik ha van cp csinál flottát ha nincs elkezdi huzni a bányákat,mikor bejelentették a haborut még haboru első pár napján bányákat húztam,nem sírok e miatt,csak az Nem tetszik hogy 99% os valószínűséggel 2 akkora flotta jön …

• Alap esetben azért bíznék az élni és élni hagyni mondásban. Remélem Márk sem gondolja véresen komolyan, mert akkor miért várjuk, hogy megmaradjanak a playerek. De ez csak egy játék. Közösségben jobb is ezt játszani.

• Én örülnék egy 5xeco, 2x flotta speed és 70%df közös szervernek. Elég kompromisszum van benne mindenkinek.

• Ezért írtam az 1. csoportról. Ott még Ursa egy kicsit hátrányban van, de nem egetverő a lemaradás. De csak egy uni kellene...felesleges szétszedni. A kisebb, fiatalabb unik helyzete sem rózsás. Yakin pl 150 acc van aminek max a harmad aktív. De azért ezeket az accokat még nem raknám össze az első csoporttal. De ami a lényeg, hogy a nagyobb accok mind egy helyre és akkor még lehetne egy kis élet ebben a kihalt ogame.hu világban. Szerintem megérdemelné a közösség, hogy ha már nincs utánpótlás új j…

• Üdvözlet! Írnék pár sort én is hátha nyom valamicskét a latba. Szerintem az első csoportot egy céluniba kellene rakni. Annyira kihalt minden szeró, hogy kár lenne ennyire szétszedni. Szerintem is a legtöbben Ursára mennek majd, így Hydra és Rigel sem kap olyan vérfrissítést ami élvezetesebbé tenné a játékot. Szép lassan ott tartunk, hogy nálunk Rigelen is inkább elfogadnának egy kisebb speedet cserébe a létszám növekedésért. Tokkal vonóval lenne 250-300 aktív player egy szerveren, nem pedig 50-6…

• GODS VS Atlantis

Szundi - - Diplomácia - Ursa

Beitrag

Benibubu csinált egy táblázatot. A 3. oldalon a vége felé megtalálod a linket. Ott elvileg friss infók vannak.

• Gratula a duónak! A kitartás kifizetődő volt, kellemes költekezést! ORDOGnek mielőbbi pótlást!

• Azt a leborult szivarvégit neki.......feltankoltál rendesen. Gratula a kitartásért és a fogásért! Jó helyen van az a bekapart nafta. Kellemes költekezést! Hercegnek mielöbbit, de nem szép így odavágni ennyi kakaót a semmibe...

• Üdvözlet! Ha már Ragnar "megrágta" egy kicsit Zorpot, gondoltam én is ránézek hátha maradt valami nekem is. Meg is találtam ezt a kisebb szállító flottát. A flottám épp úton volt ezért legyártottam néhány csónakot, hogy más el ne vigye előlem. Ennyire futotta, de nekem megfelel. Zorpnak mielőbbi pótlást! Ezen az időponton (01-09-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Szundi [Justice] ________________________________________________ Cirkáló 550 ____________________________________…

• Antares Szerver adottsága

Szundi - - Diplomácia - Antares

Beitrag

Ezek lennének a paraméterek. Kedves Játékosok! Június 28-án (a mai napon) új univerzum indul. Az univerzum beállításai a következők lesznek. - 2x flotta sebesség - 4x gazdaság sebesség - 40%-os törmelékmező - 20%-a az elpusztult védelemnek a törmelékbe - 0.8 deutérium fogyasztás - 25000 kezdő sötét anyag - +25 mező a bolygókon Remélem segített

• Üdvözlet! Ph-n fogott telepítés. A védő késett az érkezésről, így csak végig kellett néznem a csapódást. Sajnos v-be rakta magát. Mielőbbi pótlást ha visszatér! Ezen az időponton (17-08-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Szundi [Cose] ________________________________________________ Nagy Szállító 10 Cirkáló 2.200 Csatahajó 1.600 Csatacirkáló 1.600 Könnyű Harcos 4.600 _________________________________________ Védő Wharsem [P2W] ________________________________________________ …

• Betelgeuse

Szundi - - Univerzum Általános Beszélgetések

Beitrag

Kíváncsiságból beregeltem, de halott uni...kb 100-120 játékos és a fele el sem mozdult a pontlistán. Megérte megnyitni!

• Nem tévedsz. Mindig lehet rövid zárlat. De a játék ettől játék. Engem ez sosem zavart. A player hiány annál inkább. Egy a lényeg remélem a közel jövőben lesz végre egy olyan opció ahol sokan leszünk aktívak. Téged is látnálak ott.

• Köszi Smart! Jókor néztem rá. Jöhetnél vissza és sokan mások is. Elcsendesült minden sajnos...de remélem még játszunk egy helyen! Malakiasnak még egyszer jobbulást!

• Üdvözlet! Sima spy&fly. Sajnos Rigel is kihunyt, így nem gyártottam csónakot időtlen idők óta. Meg is látszik az eredményen, de javítottam a végére. Malakiasnak mielőbbit! Ezen az időponton (15-08-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Szundi [Justice] ________________________________________________ Könnyű Harcos 20.000 Nehéz Harcos 2.400 Romboló 1.000 Csatacirkáló 1.000 Cirkáló 2.000 Csatahajó 2.000 _________________________________________ Védő malakias _______________________…

• Üdvözlet! A csata nem nagy, de elfér itt. Nem szeretem a gamet a pihenés elé helyezni, de néha nem lehet megállni Tegnap este gondoltam farmolok párat. Az egyik közeli cp perces volt így ránéztem, hogy mivel férek be egy esetleges támadó elé. Ekkor láttam meg a védő flottáját ahogy a holdjáról támadással fs-el. Ránéztem a kiinduló pontra és szépen percesedett, így nem volt nehéz dolgom a % belövésével. Megvártam a csapódása végét és beálltam mögé 2 sec-re. Az eredmény lent látható. A védőnek mie…

• Gratula a csatához és a kitartásért! Nem kis nevet csíptél meg. Csak így tovább! Látom már el is verted a profitot így felesleges jó költekezést kívánnom. Grizzlynek mielőbbit!

• Üdvözlet! Rég raktam ki csatát. Egy kis életjel. A védő párszor mentett, most kényelmesen meg volt. Jobbulást és több fs-t! Ezen az időponton (07-08-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Szundi [Cose] ________________________________________________ Könnyű Harcos 2.200 Csatahajó 1.100 Csatacirkáló 1.100 Cirkáló 1.700 _________________________________________ Védő Appa45 ________________________________________________ Kis szállító 62 Nagy Szállító 46 Könnyű Harcos 91 Nehéz Harco…