Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 209.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• 7 eco 6 flotta speed 70 df 0,5 deu kompenzáció

• Helló mki Nagyjából követem az eseményeket Hellyel közzel Markónak gratula a csatához látom h a flottám megvan Sőt közelebb áll a célhoz Mint ahol nálam tartott Jó h az átadáskor megbeszélt feltételek Legalább 1 részét betartottad Így utólag nem is voltál olyan rossz új tulajdonos Választás mint amennyire akkor hittelek Egyenlőre még gondolkodás fázisban van h visszatérek-e Markó már belement innentől rajtam áll Ha visszatérek és a kulcsszó a ha Felelevenítek pár régi szzokást:) Gulcsi meglepő t…

• A csata szép Gratulálni nem fogok azt azért nem De csak a támadó személye miatt Erre a flottára azt hiszem én 2x is elindultam Akk még amikor a közelben voltam De minden alkalommal mentett Nem volt szerencsém... Alapvetően egyik csatához sem terveztem írni Florrnak szóltam h nem lesz jó ebben a formában a rombolás Sőt Markónak is a komment miatt mert simán provokálás És figyut fog kapni érte... Soldier áhh (legyintéssel) Nem érdemes elolvasni amit ír Ezért is van letiltva nálam az üzenetekről U…

• Deut vennék!

Ovenlord - - Kereskedelem - Barym

Beitrag

Deut vennék minden mennyiségben Kis tételek is érdekelnek Az arány alkuképes 3:2:1-2:1:1 között Játékban keressetek mert itt nem fogok figyelni

• Deut vennék

Ovenlord - - Kereskedelem - Hydra

Beitrag

Deut vennék minden mennyiségben Kis tételek is érdekelnek Az arány alkuképes 3:2:1-2:1:1 között Játékban keressetek mert itt nem fogok figyelni

• Uni Összevonás

Ovenlord - - Általános Beszélgetések

Beitrag

Hát a tudás dologba inkább most ne menjünk bele Én jóhiszeműen válaszoltam a sok értelmetlen általánosban nyitott témád egyikére Leírtam mit gondolok az összevonásról és h mi az általános tapasztalatom És a kötekedést kapom válasz gyanánt Ugyan tudtommal jelenleg nem játszunk 1 uniban (Olyan unira gondolok ami engem érdekel és ahol aktív vagyok) /Barym/ De reménykedem ezek után h így vagy úgy de 1 uniba kerüljünk Egyébként úgy halkan megjegyezném h a barymos accomban 150 ezernél 10x is több van…

• Az aki a megvilágosodást keresi NEM járhat tévúton! Mi az isten ha nem vmi amit az alatta állók imádnak? A Tudás a Hatalom a Megértés nem elég neked? Nem kívánunk vak hitet Csak h hidd el amit látsz S fogadd el igaznak Kik büszkék s nem hajolnak meg megaláztatnak s porrá lesznek! támadó tumblr_lcd8prFPf81qblj9eo1_500.gif Daniel Jackson (Asgards) sg1_theshroud_daniel.jpg ---------------------------------------- Halálcsillag - 1.615 védõ acat (Atlantis) ---------------------------------------- Ki…

• Uni Összevonás

Ovenlord - - Általános Beszélgetések

Beitrag

...Meg amilyen lesz is még! A ,,mostani,, összevonás előtti oltári nagy szívás volt A ,,mostani,, azaz a legutóbbi még nagyobb szívás volt Lehet következtetni h vajon a következő mekkora szívás lesz... Bár ugye nézőpont kérdése 3 fél van -A GF aki nem játékos központú így neki nem számít mi lesz -játékosok 1ik fele -játékosok másik fele Ami a játékosok egyik felének elfogadható lesz (nem jó mert az túlzás lenne) Az a másik félnek katasztrófa lesz És persze fordítva is Szal h a kérdezőnek válasz…

• támadó Ovenlord (Asgards) ---------------------------------------- Cirkáló - 300 védõ tibor37 ---------------------------------------- Könnyű Harcos - 1.667 Kémszonda - 2 Napműhold - 882 Kis pajzskupola - 1 Nagy pajzskupola - 1 a csata állása 4 kör után támadó Ovenlord (Asgards) ---------------------------------------- Cirkáló - 299 (1) védõ tibor37 ---------------------------------------- megsemmisült A csatát a támadó flotta nyerte. Rabolt 67.086 fémet, 23.868 kristályt és 18.022 deutériumot.…

• Széép tessa gratula Én is nyiffantom Barymon folyamatosan Amikor csak nincs v-ben Jár a cola Üssed őket amíg csak bírod Csak így lehet haladni ZBFA38vP-rptQ8do6VzuzK74oS7okg1oPb1k09PPyNVV_Im9pwSGa0w22Y5Qsy7raMilLjpRk9cr_oL0NcE23A8=s480-c-e365

• támadó Ovenlord (Asgards) ---------------------------------------- Cirkáló - 200 védõ hose981 (CoLLect) ---------------------------------------- Kolóniahajó - 1 Szemetesek - 250 Kémszonda - 50 a csata állása 5 kör után támadó Ovenlord (Asgards) ---------------------------------------- Cirkáló - 200 (0) védõ hose981 (CoLLect) ---------------------------------------- megsemmisült A csatát a támadó flotta nyerte. Rabolt 53.333 fémet, 53.333 kristályt és 53.334 deutériumot. A támadó vesztesége: 0 e…

• Kiszedtem mindkét holdját Rontotta a kilátást... DS bukta nincs Tudtam h a kilátásjavításon túl Ez a kis farm flotta is meglesz ami alatta van Így is lett támadó Ovenlord (Asgards) ---------------------------------------- Nagy Szállító - 1 támadó Ovenlord (Asgards) ---------------------------------------- Kis szállító - 5.000 Könnyű Harcos - 17.500 Csatacirkáló - 5.000 védõ Forget (Avalon) ---------------------------------------- Kis szállító - 327 Nagy Szállító - 1.215 Könnyű Harcos - 166 Nehé…

• támadó Ovenlord (Asgards) ---------------------------------------- Halálcsillag - 200 védõ nivaslaci (Justice) ---------------------------------------- Nagy Szállító - 100 Kémszonda - 3 Napműhold - 38 Halálcsillag - 1 Rakéta kilövő - 32.656 Könnyű lézer - 2.415 Nehéz lézer - 1.689 Gauss ágyú - 421 Ion ágyú - 599 Plazmatorony - 318 Kis pajzskupola - 1 Nagy pajzskupola - 1 a csata állása 5 kör után támadó Ovenlord (Asgards) ---------------------------------------- Halálcsillag - 200 (0) védõ niva…

• támadó Ovenlord (Asgards) ---------------------------------------- Halálcsillag - 150 védõ nivaslaci (Justice) ---------------------------------------- Nagy Szállító - 60 Szemetesek - 34 Kémszonda - 3 Napműhold - 111 Romboló - 29 Rakéta kilövő - 11.133 Könnyű lézer - 6.440 Nehéz lézer - 4.151 Gauss ágyú - 62 Ion ágyú - 654 Plazmatorony - 228 Kis pajzskupola - 1 Nagy pajzskupola - 1 a csata állása 5 kör után támadó Ovenlord (Asgards) ---------------------------------------- Halálcsillag - 150 (0…

• támadó Ovenlord (Asgards) ---------------------------------------- Halálcsillag - 180 védõ sosfulemule ---------------------------------------- Nagy Szállító - 10 Szemetesek - 12 Napműhold - 148 Romboló - 93 Csatacirkáló - 1 Rakéta kilövő - 9.271 Könnyű lézer - 502 Nehéz lézer - 1.360 Gauss ágyú - 1.954 Ion ágyú - 624 Plazmatorony - 532 Kis pajzskupola - 1 Nagy pajzskupola - 1 a csata állása 6 kör után támadó Ovenlord (Asgards) ---------------------------------------- Halálcsillag - 180 (0) véd…

• támadó Ovenlord (Asgards) ---------------------------------------- Csatacirkáló - 8.500 védõ urkadet (HIVE) ---------------------------------------- Kis szállító - 1.031 Könnyű Harcos - 711 Szemetesek - 3 Kémszonda - 737 Napműhold - 174 Rakéta kilövő - 1.100 Könnyű lézer - 433 Nehéz lézer - 50 Gauss ágyú - 30 Ion ágyú - 25 Plazmatorony - 23 Kis pajzskupola - 1 Nagy pajzskupola - 1 a csata állása 2 kör után támadó Ovenlord (Asgards) ---------------------------------------- Csatacirkáló - 8.482 (…

• támadó Ovenlord (Asgards) ---------------------------------------- Csatacirkáló - 2.000 védõ sosfulemule ---------------------------------------- Nagy Szállító - 13 Nehéz Harcos - 2 Csatahajó - 1 Romboló - 43 Rakéta kilövő - 1.764 Könnyű lézer - 67 Nehéz lézer - 215 Ion ágyú - 27 a csata állása 3 kör után támadó Ovenlord (Asgards) ---------------------------------------- Csatacirkáló - 1.993 (7) védõ sosfulemule ---------------------------------------- megsemmisült A csatát a támadó flotta nyer…

• támadó Ovenlord (Asgards) ---------------------------------------- Csatacirkáló - 3.000 védõ szabozsoltcsaba1 (PoGO) ---------------------------------------- Kis szállító - 29 Nagy Szállító - 28 Szemetesek - 88 Napműhold - 106 Rakéta kilövő - 1.820 Könnyű lézer - 34 Nehéz lézer - 15 Gauss ágyú - 8 Ion ágyú - 66 Plazmatorony - 28 Kis pajzskupola - 1 Nagy pajzskupola - 1 a csata állása 3 kör után támadó Ovenlord (Asgards) ---------------------------------------- Csatacirkáló - 2.983 (17) védõ sza…

• támadó Ovenlord (Asgards) ---------------------------------------- Cirkáló - 600 védõ tibor37 ---------------------------------------- Nagy Szállító - 170 Könnyű Harcos - 1.667 Cirkáló - 1 Szemetesek - 59 Napműhold - 959 Rakéta kilövő - 32 Könnyű lézer - 1 Kis pajzskupola - 1 Nagy pajzskupola - 1 a csata állása 4 kör után támadó Ovenlord (Asgards) ---------------------------------------- Cirkáló - 600 (0) védõ tibor37 ---------------------------------------- megsemmisült A csatát a támadó flott…

• támadó Ovenlord (Asgards) ---------------------------------------- Cirkáló - 500 védõ tibor37 ---------------------------------------- Nagy Szállító - 182 Könnyű Harcos - 1.667 Szemetesek - 1 Rakéta kilövő - 10 Kis pajzskupola - 1 a csata állása 3 kör után támadó Ovenlord (Asgards) ---------------------------------------- Cirkáló - 500 (0) védõ tibor37 ---------------------------------------- megsemmisült A csatát a támadó flotta nyerte. Rabolt 0 fémet, 0 kristályt és 0 deutériumot. A támadó ve…