Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 386.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• GODS VS Atlantis

bugi01 - - Diplomácia - Ursa

Beitrag

ha letojom a jatekot letojom xd Nem te es a masik fogja megmondani h letszuklètem legyen a játek Mar felhagytam a kockulással egy ideje .....inkább kivülre koncentrálok. Itt a jövö nem a gamben mint nektek Mondtam...ha leszedtek leszedtek...emelt fövel bukok ha bukok ...mikor orionon ledzedtek ekijek akkor sem sirtam tudtommal ...igaz ök megdolgoztak a sikerèrt ..pacsi most is nekik A te accodtol felek a legkevesbe marki...hisz nem szegyen elbukni egy olyasfajta acctol szerintem

• GODS VS Atlantis

Beitrag

gyere marki ..tart karokkal. Varlak ....ne hidd h osszetojom magam mert neked osszecsalt accod van ...gyere es mutasd meg a tudasodat......en ha elbukok emelt fovel fogom viselni....nem vagyok az a fajta aki mutogat h ez meg az...en cseszem el senki mas helyettem Ugyhogy mark....az ursas marki gods.al nem birtad magad most jossz a barymos mark godsal Kicsit megmosolyogtattal Erre van egy mondas amugymeg...más f....val. Vered a csalánt De legyen gyere nyugisan

• hat ez nagyon szep lett cimbi En lusta voltam meg hazakiserni is pedig par napja szomszedok vagyunk Ilyen a faradsag...de neked kellemes profitkoltest kivanok es megtobb ilyet a jovoben A vedonek meg tobb aktivitast kivanok

• GODS VS Atlantis

Beitrag

am nem kaptam arra valaszt h ez a sorozatos kilepes lehetseges egy haboruban vagy a goods vesztett ...mert mikor regen haboruztam tiltott volt a ki-be lepes egy szovibe

• GODS VS Atlantis

Beitrag

nah akkor kiirom.mire vartam te kis gyoker Abizti baleset ..mese habbal ....mivel mibden masnap fent volt .....ne etessetek ..nem birta a vereseget ennyi ..meg kelemetlen h odakoltoztem es minden koloja egyben .....ennyi reszemrol....es furcsa mod kilepes utan a totalis flottaja eltunt mindennel eggyutt...kivancsi lennek hova is epult ez be...rakerdezek mar jegyrendszeren mert ez erthetetlen.....az meg h te raketazol meg ellehetitlenitesz termelesben az mas...nem zavar elhiheteted..mert ha zavar…

• GODS VS Atlantis

Beitrag

szèp is ez a haboru nem mondom Mindenki aki belett verve a goodsnal kilepett a szöviböl..eddig minusz 3tag....nem tudom hogy ez lehetseges e egy háboru alatt ...nekem abszurd azert....igy elkopnak a mi cp.ink lassan nem gondoljatok ám? Am egyre nagyon kiváncsi lennèk de nagyon ...de arra meg várok

• nagyon szep lett ez cimbi Büntetni kell foleg ha profitos az Majd nekem is elerkezik az èn idöm a büntetèsekre Neked kellemes profitkoltest kivánok es hasonlokat vagy nagyobbakat kivánok a jövöbe A vedönek mielöbbit ès okosabban

• szep napot eky Mint te enis a bc ket kedvelem ....leis epitettwm +ba 13k bc.t gyorsba Latom azert valaki meg ertekeli a csatakat nem mondom h SZEP csata de nem nulszados ..csinalhatnam enis mert miert ne megtehetnem....lehet gyorsabban veget erne a haboru A vedonek jobbulast ha visszajon vakibol nekem meg mielobbi koltekezest ami mar megvolt

• nagy grstula a tamado reszerol nagyon gyonyoru lett igy 1vs1ben Enis ilyenrol almodom egyeniben remelem mielott befejezem megtudom csinalni Kellemes koltekezest kivanok ..sok sok szep bsnya kijon belole az biztos A vedonek meg mielobbi talpraallast kivanok es fel a fejjel

• es en ezt tudtam szerinted? Am epp kivolt figyelve h amugyis bent hadja a flotat arra az idore ugyhogy hadjuk okè Figyelj a,sajat flottadra nehogy tormiben szallitsam haza es mas hozzafuzni valom nincs

• nah szep estet kivanok Nagyon szep csatakat csinalsz cimbi csak igy tovabb es meg szebbeket kivanok A vedoknek meg mielobbit kivanok azt

• GODS VS Atlantis

Beitrag

amen marki grof En elveznem legjobban ha osszekerulnenk Legalabb legyen egy nagyobb accod ami kb akkora mint en ...de nem allok le veled veszekedni..ez nem az a topik

• GODS VS Atlantis

Beitrag

hova mered te magadat marki ...a tudja mindenki mibol not fel accodra barymon en erre nem jatszanam magam ....ursan bizonyitottad h nem vagy eletkepes

• GODS VS Atlantis

Beitrag

tisztelt jatekos tarsak....maradjunk az eredeti ertekeknel....engem pl.nem izgat hogy van szamolva meg ki mit ut..neha elgurul a gyogyszer igaz a raketak miatt de ez bele tartozik ..en a profitra hajtok nem. A pontgyujtesre ...epp ezert nem.lett kirakva a mai maradek tobb mint 200millas ertek A lenyeg h kolthetek A blistat meg hadjuk mar ki bakker xd Van 3-4blistasom 15tagbol hu de nagy kaland...osszekell fogni ellenem is..joker +2-3 flotta meg tolluk es boven profitos vagyok a godsnak ....csak …

• szep napot kivanok akkor komolok en elsonek Rossz taktikat valasztott capuccino h nem fselt ejjel minden rendszeresseggel Eleg profitos csatara sikeredett a csata ...igaz egy 50-47millas farm.kimaradt +7x6millas flottazuzas 7milla fosztassal lemaradt a a csatajelentesekbol ...de nem banom elkoltom ugyis ha nincs kint Nekem jo koltekezest a vedonek meg mielobbi talpraalast a szomszedomban

• GODS VS Atlantis

Beitrag

mar itt nem kelett volna kiszalnod marki ..hogy nez ki h a kapitany elhadja a hajot Szep vezetoje volt a goodsnak Inkább bujj el Joker te meg ne hidd h olyan kozel voltatok ...volt ott meg boven ido De majd latjatok h alakul En meg elsem indultunk akkor mondtam h ha annyit pusztitok mint a flottam erteke es aztan elpusztul mar meferte felhuzni..kiszolgalt es jatszottam egy jot ennyi

• azt a betyarjat de szep profit ) Hat enis orulnek ursan 70%dfnek azert lehet jobban haladnek Nah majd tan az osszevonas utan remelem Kellemes koltekezes cimbora A vedonek meg tobb fat mert lacus lecsap

• GODS VS Atlantis

Beitrag

hidd el en is elvezem ezt a haborut Ugy erzem nagyabol fel is zarkoztunk ma hajnalban Tudom h a termelesem visszafogasa a cel nem vagyok hulye De hidd el nem tud meghatni a sok raketad amit boven 5-6000fele irhatunk...am.mikor atvettem boven top3volt ....es miert nem tartom ott? Mert flottazok igy a banyaszok elhuznak ezt tudtuk Tudtuk h indult ez a haboru es ezt mindenki elfogadta ...ti meg mar megint keritek a lofot h nem jo ez igy(jelzem nem a blistasaim.kerik :)) ...mert te nem birsz el vele…

• GODS VS Atlantis

Beitrag

koszi cimbi ....megoldjuk ugyis ezt a haborut valahogy nem tartok tolle ..ha tartanek nem altam volna be a gyengebbekhez De a megalazast igy eltudjuk kerulni remelhetoleg

• GODS VS Atlantis

Beitrag

a goods nem szamitott a belèpèsemre megis látszik Verheti joker a vedelmem engem nem zavar ...igaz pont de ö tudja ....azt a pár ezer rakètát megèri lám legyen ...más mar egy kisebb flotat a raksikbol xd Messze meg a vège nem szabad feladni