Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 429.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Nagyon nagy gratula Laci bá! Kár hogy lelépett a közelemből... De ha tudtam volna hogy ilyen sokára lép fel, besegítettem volna én is... bár az én Deu költségem 1 kicsit húzósabb lett volna A lényeg hogy meglett, és nem eszi meg a rozsda a vasaidat....Majd ha nagy leszel meghálálod Laci emoji

• ACS támadás utáni osztozkodás

hypnose - - Játék

Beitrag

De írd le részletesen... ki mivel támadott kit, mennyi deu fogyott milyen hajóból mennyit bukott... ki küld kinek és mennyit, és miért.. had számolgasson 1 kicsit a GO is

• Tegnap kiszúrtam hogy bent áll ez a kis flotta 1 másik holdján a védőnek, de ON volt.... ma késett kb 1 órát a telepítésnél.... pont befértem, mert a farmkörök előtt fellépett, de már nem tudott mit csinálni a bent lévő nyersivel, mert pont nem volt licit, fém meg nem maradt bent tekihez, vagy építéshez... jobbulást neki Támadó hypnose [Justice] ______________________________ Csatacirkáló 20.000 ______________________________ Védő Prometheus [EVO] _____________________________ Kis szállító 1 Na…

• Egy kis kihagyás után újra itt.... Kezdeném azzal, hogy aki azt állítja hogy a holdrombolós csaták könnyűek, és nem is igazi csaták, (csak ki kell lőni és kész) azt ültettem volna ide a helyemre tegnap... Nos a történet úgy kezdődött, hogy tegnap reggel 7kor kiszúrtam ORDOG flottáját az 1ik páros holdjánál, majd nem sokkal késöbb perces is lett.... küldtem még 1 kémet, és láttam hogy kiment FSre. Ekkor szóltam Elektrának, hogy mit szólna 1 nap közbeni romboláshoz,.... ő 1ből bele is ment... úgy…

• eco: 5-7x flotta max 3x

• Akkor elnézést kérek... ott nem játszom... nem tudok ki hová tartozik, és milyen beállítottságú. De elég sok embert ismerek már a játékban, és a többségi hozzászóló flottázik. Ezért is lenne jó úgy szavazni, mint a külföldi szerón volt pár hete... úgy minden aktív játékos értesülne az esetleges változási lehetőségekről.... nem csak az aki fórumozik.

• Tisztelt játékostársak, és vezetők. Ahogy elnézem ez a szavazgatás elég nagy katyvasz... minden Uninál ugyanazt az 5-10 embert lehet látni, hogy írogat, holott némelyiknek semmi köze az adott univerzumhoz. A többiek meg csak lapítanak... vagy mert nem fórumoznak, vagy nem mernek írni (ezt ők tudják). Játszom külföldi szerveren is, és ott úgy oldották meg a szavazást, hogy amikor beléptem a játékba, akkor kidobott 1 kis ablakot, és lehetett választani bizonyos beállításokból. Ez azért jó, mert cs…

• Én is tudok még 1 top 10es Hydrás csatit: +180RIP KILL+SADV hypnose [Justice] & Herceg [HIVE] & urkadet2 [HIVE] & Hulk [Justice] & Hiramoto Nagamura [HIVE] vs. Luca baba [Cos-Imo] (T: 2.975.979.000, V: 17.184.665.000)

• A hadviselésed is olyan szánalmas mint te.... amúgy ha belevesszük azt a 450 rakétát, minuszosra jöttél ki... sok értelme van a felesleges rombolásnak... Lúzer voltál, és az is maradsz mindig.... húzzál vakba, és bújj a képzelt asszony szoknyája mögé

• Kedves Lecsó. Nézz vissza 1 kicsit fórumon, hogy 1 hónapja Staynek milyen flottája volt..... azt a pár 1000 ladikot nem volt nehéz hozzátoldani gyorsban SAval... Érdekes hogy a haverod is hogy fejlődik fele akkora gazdasággal mint pl az enyém.... de én nem köpködök. Ha pedig valami bajod van ezzel, írj Supportra, ne ide... A védőnek még1x jobbulást.

• Már régóta szemeztem a védővel....Mindig ugyanonnan repült ki éjszaka, és oda is ért vissza.... 1x már próbálkoztam is nála kiszedni a holdat, de akkor nem jött össze... Most is utolsó körnél esett le. Ekkor látszott, hogy a dupla bogyi ellenére kolóra FSel... Mivel lehetett számítani védésre, így küldtem mindent. Szerencsére csatt elött nemsokkal lépett fel, így már nem volt ideje riasztani senkit. A védő korrekten gratulált, így mielöbbi talpraállást kívánok neki. Támadó hypnose [NOD] _______…

• Üdv! Ki lett írva hogy ma 20%os SA kedvezmény van, de amikor klikkelnék, alapbeállításon mutatja..... Esetleg vett valaki? Most akkor akciós? + állítólag tölteni sem engedi.....

• Nevet még mindíg nem adtál... így nehezen fognak megtalálni

• Interjú - Stay Alive ~~ vélemények

hypnose - - Kommentek

Beitrag

Én szívesebben olvasnám sűrűbben... van itt még jónéhány játékos akinek kíváncsi lennék a történetére.

• ha bolygóról - holdra TELEPÍTESZ, az nem látszik, csak a szállítás, mivel a bolygóra ér vissza a flotta. holdról kolózás nem PHzható, csak ha bolygóról indítod holdról expi nem PHzható, csak ha bolygóról indítod .... a többi OK Ha kilövik a Holdad, a flotta minden esetben a bolygóra ér vissza, így ott bármit csináltál a holdon, az PHzható lesz..... hiába löveted vissza a holdat.... kivéve ha fordított telepítés volt a holdon, és már fordítottál. az is bolygóra fog visszaérni, de PHn nem látszik.…

• így van ahogy tywin is írta... ha bolygóra mész, az mind1 hogy holdról vagy bolygóról..... a célbolygó PHzható... onnan csak 1 számolás és hazakísérhető a flotta a holdra.... ha valaki Meg PHzza a célbolygót véletlenül, akkor a flottádnak már annyi.... az meg hogy kémked vagy sem, tök mind1... ha már van neki rólad 1 régebbi kémjelentése, akkor tudja a techjeidet a számoláshoz.

• Ezen az időponton (06-05-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó hypnose [Justice] ________________________ Csatacirkáló 20.000 ________________________ Védő kaktusz [KEZDOK] _______________________ Nagy Szállító 1.329 Könnyű Harcos 60 Nehéz Harcos 30 Cirkáló 5 Csatahajó 24 Romboló 4 Halálcsillag 6 Rakéta kilövő 417 Könnyű lézer 31 Nehéz lézer 2 Kis pajzskupola 1 ________________________ A csata után ... Támadó hypnose [Justice] _________________________ Csatacirkáló 19.867 ( -13…

• Mike73at sikerült kiszúrnom, amint Inferno perces főbolygóját támadja... gondoltam hazakísérem ha nem lassít. Közben fellépett Inferno, de én ráírtam hogy ne nagyon mozgolódjon.... Ő 1ből belement a dologba Aztán Mike csapódott lassítás nélkül, lőtt 1 szép kis holdat, és elindult haza.... Már csak rá kellett állni.... reméltem hogy Mike beáll elém a fulljával, de nem így lett... sajna csak a visszatérőt csíptem el, de így se rossz... Infernonak grat a holdhoz, Mike73nak több odafigyelést ha bol…

• Igazad van... kb 100 egységgel elszámoltam magam az összeadásnál (azóta javítottam) A bukó pedig lényegtelen, de kb egyforma volt mindenhol, ezért is csak 1et osztok meg ilyenkor. A profit a lényeg.. az ha mellette hullik valami, az nem számít amíg pluszos a csata.