Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 653.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• deut és krisit vennék

Stay Alive - - Kereskedelem - Rigel

Beitrag

Nekem pont van annyim most De csak egybe adom mind, kell ?

• Ha lesz is ebből valami az nem most lesz Ki tudja mikor lesz szavazás, a szavazás is eltart gondolom egy ideig, na meg onnan még a beállítása majd valamikor megvalósúl Kb karácsony ha minden jól megy Szóval lehagyom Barym acc-od nyugi

• GODS VS Atlantis

Stay Alive - - Diplomácia - Ursa

Beitrag

Tegye fel a kezét az, aki megindult úgy védeni egy ismeretlent, hogy nem tudja/sejtette ki lesz a támadó? Mert amiről ment vita, hogy előre küldeni a védést erről szól itt Ha rám ír vki, hogy tudok e védeni alap, hogy visszakérdek Bugi azt elhiszem, hogy ha megindulsz nem fordulsz...jóbarát, szövitárs esetén elhiszem De egy ismeretlen miatt senki nem akarja bukni a flottáját és minden áron megvédeni De másik fele, ha ismeretlent védenék barátok ellen és tök mindegy ki indult meg előbb, nem tudné…

• GODS VS Atlantis

Beitrag

Nem tudom, hogy jön ide a te rombolási stratégiád meg takarító flottád de elhiszem

• GODS VS Atlantis

Beitrag

Egyébként tök fölösleges erről vitázni, mindenki más elvet val...én a régi elvet Én csak azt mondtam, hogy bugit ismerve nem fog ismeretlent védeni barát ellen, pláne nem felkenődni, van annyira korrekt Mindenki úgy játszik ahogy tud...van aki 1-1be leszedi a barátját ha arról van szó Barátot fordít barát ellen spicliskedni stb...de hát hallottál már te is gondolom ilyesmikről anno

• GODS VS Atlantis

Beitrag

Elég extrém szituációt írtál, de válaszolok rá Igaz több eshetőség és tényező lehet még de a lényeget leírom 1. Azért a holdat kiszedte valaki, amit meg tud mondani a védő...ez már egy támpont De vakon megindulni védeni vicces, hogy nem tudom ki fogja támadni...ilyenkor én vállalnám a védést, de ha olyan indul meg aki barát akkor fordulok...ennyi 2. Fű alatt megy a pm ilyenkor, így egy felesleges indulás, vagy kellemetlen helyzetet el szoktak kerülni a felek Én nem indulnék meg védeni, hogy bele…

• GODS VS Atlantis

Beitrag

Zitat von Devil666: „Bugi mint tényező pedig oda vissza jatszik ha leesik egy atlantiszos hold és bugi megindul védeni a szövi fele kiesik a támadasból. “ Ez mióta van így? Ha már ti szerveztek és indultok/indulnátok akkor Bugi szociális problémája, ha beáll védeni Attól a támadók még menni fognak, hogy beáll e egy barát védeni vagy se...itt neki kell ezt eldönteni Ha 1-1 be mennék valakire és látnám, hogy egy blistásom megy védeni ellenem én nem fordulnék attól...ő döntött úgy, hogy beleáll teh…

• GODS VS Atlantis

Beitrag

Devil ezt a részt felesleges ecsetelned, mert ez mind változó tényező...hogy bugi beszáll e és mennyire plusz exim vakációja Ráadásul bugi a fél szövidnek blistás/mnt szóval nem nagy teret fog kapni...ha tényleg beszáll De ezekel a feltételekkel nem nyerheti meg a háborút az atlantis...az életbe nem kerget vagy töröltet tőletek 7 embert...ezt ti is tudjátok Akkor már adjatok nekik rendes feltételeket, hogy legyen esélyük nyerni

• GODS VS Atlantis

Beitrag

"Vége: 7 véglegesen törölt tag/ szövi Vagy: 7 Vakáció módba üldözött ember aki 2 hónapig inaktív" Tehát...az atlantis mikor fog tőletek 7 tagot törlésre vagy vakációba kényszeríteni...meg mivel? Ez az egész azért van, hogy az idők végezetéig zúzhassátok őket Akkor miről beszélünk Devil, hogy tisztelded/tisztelitek az Atlantiszt?

• GODS VS Atlantis

Beitrag

Zitat von Devil666: „ezzel a hozzáállással azt mutatjátok az Atlantisnak hogy: A Godsosok ellen semmi esélyetek nincs és soha nem is lesz. egyből beállitjátok őket a vesztes oldalra és demoralizáljátok a szövijüket. “ Hogy mi? Most lelkileg terrorizálsz engem? Az odds-okra azért kíváncsi lennék...szerinted?

• GODS VS Atlantis

Beitrag

Devil...az Atlantiszból hányan tudnának beállni bármelyikőtök ellen is de komolyan? Talán 1, de ő se mindenki ellen Esélyük nincs megvédeni magukat vagy egymást még 1 támadóval szemben sem...és erről van szó Csipkelődni tudnak ők is, de annak meg mi értelme? Atisatiék meg belemennek mert bele kell menni...ha nem mennek bele akkor is megy a háború nem?

• GODS VS Atlantis

Beitrag

Fakinak teljesen igaza van...nincs értelme egy teki szövi ellen háborúzni, hiába top2 az a szövi Igen tudom, ők is tudnak profitot szerezni a műhold bezúzásával stb, de annak meg mi értelme? Az nem háborúba való amúgy se...az az igazi háború amikor egymás flottáira mennek rá felek, nem pedig a tekik beverésére. Mióta összeolvadt a GODS és Shadows a két legnagyobb szövi minden nagy játékos nálatok van...nincs kivel háborúzni mert nincs méltó ellenfél Szerintem Guraton kívül senki nem FS-el nálato…

• Ez igen, Brigádvezető Úr Szép profitot akasztottál le Mint ahogy szép bányász accot is raktál már össze...te vagy a legnagyobb bányász, de a legnagyobb flottás is a szervern Amit azzal a Top20 flottáddal elértél tiszteletre méltó Kicsi, de nagyon is játékos Csak így tovább, a védőnek pedig mielőbbit és több odafigyelést U.i.: A jó öreg Gurat az Gurat marad, még ha mára már bányásszá vált is

• Marquez a hibás mint szövetség vezető, az ő felelősságe...váltsátok le De ha van egy külön tiszt mint minden rendes szövibe aki a flottásokért felelős, akkor meg az övé

• Az eddigi DS Ninják is szépek voltak, jópár kört megfogtál neki...de eddig ez a legszebb Gratulálok! Márió WTF van veled? Nem tudod kikerülni a Ninját vagy csak link módjára csapódsz? Még a DS-eket valahol megértem, én se kelek fel éjjel mindig csatt előtt...csak ritkán Amúgy is benne van, hogy nem tér vissza...ilyen szintem meg az a pár DS nem számít már, jobban megéri végig aludni az éjszakát De ez a mostani, ne csináld már...nem vagy te béna szerintem!!!!!! Mielőbbit!

• Aki kapja, marja!!!

Stay Alive - - Általános Beszélgetések

Beitrag

Rigel 1.103.8 Holdon van a fullom, fél éve nem FS-elek Másik szerveren meg vagy 2 éve Ma éjjel aludni fogok...akir kapja marja Márkez te nem ajánlod fel, hogy leszedjenek? LON-nak minden jót a továbbiakban

• Új szerver

Beitrag

Zitat von smartrax18: „sok sikert aki regisztral “ Gyere már tesó ne kéresd magad Pár napig/hétig el bohóckodunk...jön a hosszú hétvége

• Új szerver

Beitrag

Régen még a kő is lágy volt

• Így jobb is, hogy nem szundiztál be játék helyett Gratulálok, szép volt Véletnel több kukával lőtted be azt a visszatérőt ahogy látom...megesik, én AGO-ba vettem észre, hogy elég sok az ilyen bug ami kellemetlen tud lenni néha De így is 10/10 a részemről A védőnek mielőbbit és biztonságosabb FS módszert a jövőben, neked pedig jó költekezést

• Márk...értő olvasás 1es