Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 21.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Szép estét' KyloRen-nek: " Ezért kértem Gurat várjuk meg Nyego-t utána ha bezárod egy szót nem szólok addig ha nyitvatartod megköszönöm wink.png " A válasz ment,bocsi,de valamiért nem látszott azon a szerveren,hogy írtál..ezért csak 2 nap múlva válaszoltam Remélem olvastad..annál részletesebben nem fejteném ki levélben.. Ha akarják innentől lehetne zárni a témát.. Üdv.:Nyego.

• Estét' Teljesen jó ez..igazatok is van.. Most akkor lenne egy kérdésem,véleményezésre Mi a sértőbb?: idézetek,csak úgy hasra ütés szerűen: "nyáladzás"--ez volt tőlem kb 10 év alatt a legdurvább "olyan fartúró, zacskószopogató, rinyapicsa"....... "jo lenne megszavazni hogy TROCKIJ TAKARODJ!!!!!!!!!! ".... "ezert vagy az en szememben egy FEREG TROCKIJ!!!!!!".... Gondolom,hogy Pl az utolsó 3 teljesen rendben van:)

• Szép estét’ Szeretnék egy kis bemutatkozást írni magamról, csak, hogy tisztába tegyek néhány dolgot egyszer s mindenkorra. Engedjetek meg egy apró kis kitérőt: „A véleménynyilvánítás szabadsága legegyszerűbben azt a morális jogot jelenti, hogy mindenki azt mondjon, amit akar. A véleménynyilvánítás szabadsága magában foglalja a hallgatás jogát is (negatív véleménynyilvánítási szabadság). Az Alkotmánybíróság megállapítása szerint a véleményszabadság a kommunikációs szabadságok anyajoga A véleményn…

• Szép estét' Bocsi,de ezt nem bírom megállni..jó a kép:) Védőnek meg csak annyit,hogy ez megint egy tipikus "újkorifórumhuszárnyáladzás"....hmm..minden jót a "valóban"..vagy egy régi kihalt szerveren.. Bocsesz Támadónak jó költekezést

• Univerzum: Xalynth

Yuri Boyka - - Általános Beszélgetések

Beitrag

Szép reggelt' Annyira nem a szomszédasszony haja színe bűvölt el,inkább maga a kérdés De,hogy értelmes válasz is legyen..az első csapódástól indul az "óra".. És,hogy nagyon ne legyen off..jó kis szerver lenne ez,de már szaporodnak az inaktívak..és már kezdődnek a bann-ok is

Beitrag

Szerintem... Ha az utolsó csapódás dátumát megszorozzuk a szomszédasszony hajszínével,ennek vesszük a négyzetgyökét és azt szorozzuk 8/3-al ehhez pedig hozzá lehetne adni a póstás kerékpárjának a küllőszámát.nagyjából.,akkor és viszont,ha ezt megszorozzuk a méjtengerihomájtizedelő köbgyökével,akkor biztos jó lesz

Beitrag

Bocsi,de.. Elolvastam..Te/Ti is? És Jockas... a zúzás szabály mindig is egységes volt...de ha akarjátok bemásolom az egészet.. amúgy pedig régi "rutinos" játékosként..esetleg néha go-ként pláne illene ismerni

Beitrag

Szép estét' A flotta sebessége számít...Xalynth - 3-as... "~ A 3-szoros sebességű szervereken 8 órán belül lehet 6-szor támadni, 24 órán belül 18-szor. Ha egy 8 órában 7-szer támad egy játékos egy másik játékos bolygóját, akkor az már zúzásnak számít."

• Szép estét' Nekem nyomja a 'bögyömet",hogy ennél amit itt-ott műveltek..annál már nem nagyon lehet lejeb menni. Ennél nem vagytok jobbak:youtube.com/watch?v=rURul05JYNo. Csak halkan jegyezném meg,hogy Pl Rigelen is van olyan patkány,aki volt szövetségi társra/barátra megyen.(pár nap után).és valószínűleg máshol is.. Nem kellene csodálkozni,hogy a normális játékosok vagy végleg abba hagyják a játékot,vagy jobb esetben kimenekülnek külföldi szerverekre azok után,amit itt "játék" címszó alatt rende…

• Szép Napot. Grat itt is még egyszer..(az előzményt kicsit félre értettétek,de sebaj ).. Szép munka volt,az a gömböc pedig csak össze jön egyszer,az biztos,hogy drága holdak lesznek amilyen peches vagyok ezen a téren Jó költekezést,nekem pedig mielőbbit.. Üdv.:Nyego

• Szép napot' Szép flották,szép megmozdulás.. támadóknak grat érte, védőnek jobbulást... Egy apró idézet a játék szabályzatból: "4. Zúzás Nem engedélyezett egy aktív felhasználói fiók egy adott bolygóját vagy holdját 6-nál többször megtámadni 24 órán belül. Ez a szabály vonatkozik a hold megsemmisítésre irányuló küldetésekre is. Kémszondákkal és bolygóközi rakétákkal végzett támadások nem számítanak bele a zúzásba. A fórumon (board.ogame.hu) kihirdetett különleges univerzumokban ez a szabály módos…

• Szép estét' Végre egy számomra tetszetős csata ( bár nem jó a HIVE-t a "vesztes" oldalon látni),és biztosan megoszlanak a vélemények a csata miatt(tetszik-nem tetszik).. De,akkor is a HIVE ismét megmutatta,hogy miről szól a játék/szövetségi lét (és végre úgy nyilatkoznak róluk,ahogy mindig is megérdemelték)...ennek kellene az alapnak lenni mindenhol,mivel ez nem a tőzsde,hanem egy csapatjáték.. Mindkét fél játszott egy jót..gratula mindenkinek,csak így tovább..remélem még láthatjuk a visszavágót…

• Hmm..estét' Ebben pontosan mi is szép a profiton kívül? Már bocsi.. Próbálnék tárgyilagos maradni.. Holdrombolás--0 pont.. Szinten aluli csata--0 pont..(Top 28 vs top százhuszonvalamennyi-- 0 pont) Rosszul összeállított flotta--0 pont Játékos 2.9 milla hadi pont vs Nova kb 900 ezer hadi pont...--0 pont ( feltételezem,hogy a körmeidet tövig rágtad izgalmadban,hogy be állnak-e eléd védeniXD..és erre még acs társakat is hívtál volna,ez végképp gáz..) Profit ezen a szerveren...--1 pont Névváltás csa…

• Szép estét mindenkinek. Szép ,grat hozzá..kicsit sajnálom,hogy nem igazán "játszottunk" együtt..de van aki megy-van aki visszajön kicsit szebb lehetett volna pár héttel ezelőtt,de sebaj..neked Duster jobbulást,van miből pótolni a veszteséget--nem mindig a profit a lényeg-- Támadónak pedig....(mondtam én..is..) --sok ilyet még Hajrá T.B.C. ha még van kitartás,csapkodjátok a népet,érezzék a törődést Üdv.:Celtic. ui.:Még,ha nem is vagyok,azért fórumot néha megnézem

• új verzió

Yuri Boyka - - Játék

Beitrag

Sziasztok Privát beszélgetést/esetleg ebből egyes leveleket lehet törölni valahogyan?? Most próbáltam,és az lett a vége,hogy jelentettem egy üzenetet...afene..

• Estét' Végre itt a csata:).. Lehetett sejteni,hogy hova ment a flotta nagy része:) Srácok,szép ninja lett ez is,bár személy szerint,talán jobban örültem volna,ha hozzám jön ez a flottácska;) Nektek grat a védéshez.. Támadónak jobbulást.. Tiszteletem neki a kitartásért Üdv.:Celtic.

• Zitat: „ Szép napot mindenkinek Apró életjel,bár ehhez a csatához sok közöm nincsen.. Viszont gyönyörűen példázza,hogyan lehet a létező legrosszabban Fs-elni.. Ezért is teszem ki..okulásul.. Ráadásul a támadó sikeresen leamortizálta a flottája többi részét is,vagy csak bent ragadt az és valaki szemfülesen leszedte..grat neki is A df a szövetségemnél,úgy,hogy lett azért valamicske profit is rajta..a kukázónak jó költekezést Én,pedig pótoltam a veszteségem hamar A támadónak jobbulást Támadó Omni (…

• Leo toborzás

Beitrag

Estét' Szép kezdeményezés.. (Jó ideje figyelem már ezeket) Minden tiszteletem érte... Azt ugyan nem igazán látom/értem,hogy ,hogyan is szeretnéd kivitelezni:(.. Viszont minden reményem ellenére azt kell,hogy mondjam..szerintem halott ötlet..nem csak itt,hanem másik unikban is.. Vannak univerzumok ahol ezt tényleg meg tudnák tenni,(itt a témanyitó biztosan nem képes rá)..de ennek ellenére sem hiszem,hogy eredményes lenne ilyen kezdeményezés.. Ilyen nemes felajánlásokkal sem orvosolható az alapvet…

• Zitat: „ Szép napot mindenkinek Ennek a csatinak sok története nincs..kémkedtünk,mentünk,győztünk..némi kis logisztikai problémán és egy kis csillogáson kívül semmi nem zavarta a repülést,és végül is a teljes Df nálunk landolt. Ezúton is köszönöm Ronin-nak a meghívást.. Védőnek mielőbbi jobbulást És akkor jöjjön a csata: támadó Ronin (TBC) 699138897Ronin_www.kepfeltoltes.hu_.jpg ---------------------------------------- Nagy szállító - 1 ---------------------------------------- Nagy szállító - 60…

• Estét' Gratulálok Nektek, Szépen be whisky-ztetek Megint egy új Top 1 csatt Nektek jó "józanodást" amihez jár néhány gyógy Védőnek mielőbbit..