Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 424.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Zitat von marquez: „Chuck üzeni: mindenki ki lesz irtva “ Érdekes, mintha Xalynthon is hallottam volna valami ilyesmit, de nem mutatott szinte semmit egy pár Spy&Fly-on kívül(hozzáteszem, ez az első értelmes csata, amit Chucktól látok, BLIND révén), ráadásul őt irtották ki, de azt rendesen! Grat az értelmi szerző(k)nek, szép Blind lett ez így, nem kis profittal(még akkor is, ha pepper lenyúlt a DF-ből, a profit bőven 100 milla feletti - bár a tényleges profitot illene javítani)!

• Új uni

LordOfNekkar - - Általános Beszélgetések

Beitrag

1x fleet, 2x fleet már nagyon lassú, nem érdekel! Mindig lesz olyan, aki reggel ilyen újonnan induló unikra, mert csak ott és akkor tudja kiélni magát, megmutatni milyen vastag a pénztárcája, stb...(hadd ne mutogassak újjal - de Chucky is pont ilyen, ha 2 héttel indulás után reggelne, nem tudná megmutatni, hogy mit tud a pénztárcája, de vannak olyan ismerőseim, akik Zagadra-ra reggeltek 10 napja és a 10 nap alatt TOP370+-ból jelenleg a 60. hely körül tanyáznak!) Szerintem ez a tudás bizonyítása,…

• Zitat von don csakazertis!: „Nem szeretnék más interjú alannyal is felsülni Ezzel azt akarod mondani, hogy Stay csaló, vagy mi?! Se Stay, se hyp eddig nem csalt a játékban(mindkettőt jól ismerem, hypért még a kezem is tűzbe teszem) valami balul sülhetett el! Valaki benézett valamit és nem tudom megérteni azt, hogy e két személy azonnali bannra ítéltetik, 666 - akiről bizonyított, hogy 99,9%-ban csal - meg mindig esélyt kap rereggeléssel, hogy játsszon, miért???!!! “ Azt meg azért ne seperjük a s…

• Nem szeretem a tisztességtelen, illegális dolgokat! Engem eddig max a "nagy pofám" miatt bannoltak, mert nem tudom magam néha visszafogni és beszólok annak, aki megérdemli, aki ezt jelenti és jön is a hűvös! De soha nem pushingoltam és nem is áll szándékomban, ezt szögezzük le egyszer s mindenkorra!

• Helló, esetleg Vega? Van ott egy top20-as flottásom, ha érdekel!

• Nem akarok rosszat írni senkire meg semmi okból, Tywinn, sajnálom hogy így döntöttél! Gondoltam erősebb, kitartóbb játékos vagy te ennél, minthogy elrettentsen egy-két bukott csata! Minden jót a valóban, remélem valahol még valamikor összefutunk, hogy mindkét oldal megmutassa mit és hogyan tud ténylegesen véghez vinni, mivel eddig részedről és részemről is(nem állítom magam be szentnek) csak a szájkaraté ment a másikkal szemben, tények és eredmények nélkül(bár sajnálom, hogy a Fórum előzményei t…

• Gratt, szép profit, de várj a revansra, Marqi! Csak azt tudnánk miért "Bosszú csata", mert előzményt nem láttunk!

• Még létezem és hát ma is megvan a kis 10 millám! Jah, nem, ez bő 40, de jöhetnek sírni és rinyálni az irigyek, akkor se hatnak meg! Spy&Fly-olni még a hülye is tud, de utána az FS a lényeg, én nem szökök vakba, Emberek!!! Védő kicsit bele piszkált a 4. és 5. farmkörbe, váljon egészségére! 05-06-2018 Támadó Terence Hill [LEGION] ________________________________________________ Cirkáló 6.598 Csatacirkáló 666 _________________________________________ Védő uniman ____________________________________…

• Zitat von TywinLannister: „az ogame.hu egyik leg gyávább és gerinctelenebb játékosa vagy... aki minden uniban nagy flották mögé bújik, és onnan szólogat be minden ellenfélnek. “ Ezt a kijelentésedet nem értem, nem is ismersz ezen a téren, csak a fröcsögés jön belőled! Zitat von TywinLannister: „ahol meg nincs aki megvédjen, v-be menekülsz mert hirtelen unalmas lett az az uni. “ Engem nem kell megvédeni, magányos farkasként is játszottam már és akkor se kellett megvédeni, nem félek senkitől, elle…

• Vakáció mód

Beitrag

Ezt nem én találtam ki, ezt olyasvalaki mondta, aki téged nagyon jól ismer! Úgyhogy lehet öngól, de ez akkor is a te öngólod! Saját magadnak mondasz ellent, saját magadnak hazudsz! És mielőtt bárkit elkezdenél fikázni közülünk, gondold már át amit mondani/írni akarsz, mert belefutsz a saját köpésedbe! Lényegében ennyire reális és Tisztességes társaság, mint a LEGION eddig soha nem volt az OGame világában és azt hiszem ebbe a kijelentésbe senki se tud belekötni(nálunk max azért volt tiltás, mert …

• Vakáció mód

Beitrag

Zitat von TywinLannister: „lon! tőled 1db kémet se kaptam, csak a segnyalást privátban, úgyhogy inkább maradj csendben. “ Nem is fogsz kapni, én majd akkor kémkedlek, mikor felhagysz a csalásaiddal és a kicsinyes játékoddal, mert aki megérdemli azt lekémkedem, megfigyelem és többnyire be is verem!!! De aki menekül vakba egy-egy bukott vagy nyertes csata után, azt nem lehet ki-/megfigyelni, így nem is kapja meg azt a megtiszteltetést, hogy rá pazaroljak 5-10-20 kémet/flottahelyet/percet, vagy aká…

• Vakáció mód

Beitrag

Zitat von TywinLannister: „nem gondolom hogy a megfelelő mennyiségü szállitó és kuka lenne a jó játékos ismérve. “ A jó játékos ismérve, hmmm??? Nah, akkor figyelj, elmondom: - a jó játékos ismérve az, hogy profitáljon és FS-elni tudja a javait, tehát: - a bányász bányákba tolja az anyagot, abból profitál és megvédi a javait, tehát FS-el, ez az egyik fajtája a jó játékosoknak; - a flottás meg flottát gyárt, annak segítségével bever bányászt és/vagy másik flottást, amiből profitál és FS-eli a jav…

• És még azt kéred számon rajtam, miért nem tisztellek, mint játékost???!!! Hát ezért, bejössz, beversz valakit, "nyomod a rizsát" hogy te vagy az "Istenkirály" amiért be mersz támadni egy erősebb Gamert, aki valamit tud és le is tesz valamit az asztalra, veled ellentétben és amint visszaér a flottád, már menekülsz is vakba, csak és kizárólag azért , hogy ne tudjunk beverni és visszahozni azt, ami a Mi Szövetségünket illeti! Ez nem méltó hozzáállás egy jó játékoshoz, ezzel is csak azt bizonyítod, …

• Zitat von Gullcsi: „Az ogame-s hazám olyan, amilyen, de szerencsére nem olyan, mint az ogame többi része. Máig egy lakható világ... igaz csak a legjobbaknak... “ Miért, milyen az OGame többi része? Szerintem aki 1xspeed-en tolja, messze van a "legjobb" titulustól, ahogyan a 2xspeed is egy "megóvó" sebességű szerver, azaz lassú, ide elég, ha 1x jössz fel naponta, tehát itt azok vannak, akik nem lesznek soha a helyzet magaslatán gyorsabb szerókon! Aki esetleg bevállalja a 3x- vagy akár nagyobb seb…

• Vakáció mód

Beitrag

Zitat von don csakazertis!: „Ez egy opció, ami mindenkinek rendelkezésre áll, nem úgy mint mondjuk a sötét, “ A sötét is ugyanúgy mindenkinek rendelkezésére áll! Úgy kellene ezt az opciót belőni, mint mikor elmész vakba: - jelenleg ha elmész vakba, minimum 2 napot ott kell töltened; - az általam javasolt rendszer akkor lenne teljes, ha visszajövetel után minimum 2 hónapig nem lehetne rákattintani a vakáció aktiválására, akkor derülne ki sok Gamerről, hogy nem igazán valók ide! Zitat von Megtorlo…

• Erre még reagálnom kell, sajnos, de kurvára elegem van már a tudatlan, tapasztalatlan Gamerek reakcióiból! Fent voltam, ez 151%, tudom, hogy láttál mindenem, nem mentettem, nem piszkáltam a flottám, vártam hogy “jöjjetek”! Csak hát nem volt ott vér a pucákban, fostatok jönni! 2 ember is visszajelzett felém, hogy majdnem “elkaptatok”, csak Tywinn az uccsó pillanatokban gondolta meg magát!!! Tudod, mint ahogy a nagy halak( na itt nem rád értem) kifogása előtt is be kell étetni, itt is ez volt!!! A…

• - “mivel én 1x kaptam el egy farmflottádat rigelen, és nem voltál fent” - de, feljöttem, fent voltam, csak ugrani nem tudtam, így nem tudtalak ninjazni! De ezt is már tisztáztam veled! “megtorlo kedvenc taktikája: az egyik uniban nézi hogy mikor off a szövitárs, a másik uniban meg bezúzza veled is megcsinálta nem de?“ - NEM! Erre adj egy megerősítő linket! Ha valaki vakban van egy másik szeron, abból nem tudhatja a szövitárs, hogy az illető Off-e vagy On egy másik szerveren! “star lord pushing m…

• A csökkent szellemi képesség nálad van, ha már lehuzol egy csatát azzal, hogy licitre dobsz pár 100kk nyersit, vert helyzetben!!! Gondolkozz el ezen, mint írtam neked anno is ezzel kapcsolatban! Én nem basztalak át téged ezzel, holott te sikeresen elkaptál, miközben én nem tudtam menteni! Ellentétben veled, aki nem ismeri a Fair játékot!!! Lényegtelen hogy engem vagy mást, de ilyen gerinctelenséget nem teszünk! Amúgy meg tőlem tanulhatnál ezt-azt, pl. kis Tiszteletet tanúsítani, nem kell azonnal…

• Hiányolom a Védő kommentjét!!! De sajnos megint csak arra a következtetésre jutok, hogy vannak egyének, mint pl. a Parasztok, akik ki akarnak harcolni egy kis tiszteletet, de mivel a ranglétra alján vannak, ezt mem kaphatják meg! Igaz, hogy a Halandók és a Vezérek sokat köszönhetnek Nekik, de a Parasztok mindig is a piramisok alját képezik, így Tisztelet nekik mem jár!!! De amint a Parasztok felkerekednek és esetleg Vezér lesz belőlük, akkor megkap(hat)ják a Tiszteletet! De amint Riska bizonyitj…

• “sajnos hirtelen nem tudtam elkölteni 100milla nyersit ami már nem fért a hajókba, így 2választásom maradt. vagy v, vagy ott hagyom nektek a holdon a nyersit.“ Ahogy itt sokan tudjuk, te vagy az egyetlen, akinek ez nem okoz kimondottan gondot, mert csak lazán fel kell menni a licites oldalra és Te ott el tudsz verni 100-200-500k-t, vagy akár 1kkk-t is, ha kell! És te vagy az egyetlen az OGame világában, aki ezzel a “taktikával” bassza át a Támadók búráját! És akkor okafogyottá vált ez az egész “…