Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 243.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Emlékeim, ha nem csalnak amikor kirakta a csatát, és ahogy, akkor mintha olyat mondtam volna, hogy ha rámegy ingem-gatyám se érdekel, sokat nem fog pozitív élményekkel tele játszani, ha emlékeim nem csalnak akkor tudod te is Márk, hogy ebben a felfogásban nem voltam ám egyedül azok közül akik részt vettek ellene, majd írtad átveszed az accot ne romboljuk tovább.... Szerintem barátként felfogtuk, nem szekáltuk...szal minimum egy üveg Whiskeyvel jön neked, hogy te vetted át!!!! Nagyon nagyon nagyo…

• Laci szólt, hogy nézzek be ide...hát...őszintén gratulálok isten király vagy 5 hónapja az egész ogameben nem volt 1 percnyi játékidőm, erre a nagy és magasságos oster, azralot le mert rakétázni...bravó jár a taps és gratulálok Viszont ne felejtsd el, hogy a nagy bosszú közepette, megköszönhetnéd nekem, hogy van accod!!! A nagy bosszú közepette megköszönhetnéd Márknak szintén nem kicsit, hogy van mivel játszanod az accon....és majd, ha ezt megtetted, utána lehet emberkedni, meg méregetni, addig é…

• Márk. Nem miatta hagyom abba azért ezt tényleg tegyük tisztába és nem is örökre hagyom abba...kb 1,5 hónapot bírjatok ki. Utána Márk szerintem te is tudod, hogy játszom, ha aktív tudok lenni Szó nincs végleges abbahagyásról...csak egy rövid időszak. Letelik érkezem

• Lon megértelek, de én elengedem ha ő nem akarja elolvasni joga van nem elolvasni nem tudok vele mit tenni, nem is érdekel, én csak Nyego-t várom. Addig pedig, tényleg őrizzük meg ennek a postnak a normál mederben tartását, utána úgyis bezáratom Gurat-al.

• Ezért kértem Gurat várjuk meg Nyego-t utána ha bezárod egy szót nem szólok addig ha nyitvatartod megköszönöm Trágárkodást mellőztem, szerintem ha nem is mindig most korrekten írtam ide

• Nem fog semmi előrről kezdődni és ha lehet várjuk már meg a Nyego-t. Szerintem nem ártana egy kicsit elolvasnod, mert ahogy viseltetsz most is azzal pláne nem oldasz meg semmit. Normálisan írtam, kérhetném, hogy ne te döntsd el mikor zárjanak és ne egy témát???

• Először is had kezdjem azzal, hogy ezt a postot csak a tisztánlátás miatt hagyom hátra nektek, másrészről pedig úgy gondolom utoljára akkor tegyük is tisztába mi is történt itt a napokban!!!! Egyebek mellett megkérnék mindenkit, hogy tartsa kordában most magát nem azért nyitottam ezt a témát, hogy lenyeljük egymást csak azért, hogy akkor én megmutatom az irányt és azok akik érintettek majd kövessék!!! A keddi nap történéseire szeretnék reflektálni egy iciri-picirit. Mit is írtam én ??? "Felállít…

• Először is hebegés - habogás amikor két értelmes összefüggő mondatot nem bírsz leírni egymás után. Szerintem korrekten leírtam mindent, de hogy neked ez mit tesz ki Tywin megmondom az őszintét leszarom Nyego : Megkérdezhetem, hogy mit nem bírtál mondjuk az én hsz-ben??? Meg ugyan miből is gondolod, hogy nethuszár vagyok pláne újgenerációs??? Csáveszkám ha kihívlak 1-1be akkor hogy áll majd a szád??? Összetéveszted a szezont a fazonnal!!! Az újgenerációs díszbuzik beszélni nem tudnak értelmesen n…

• Akkor tabuk nélkül úgy gondolom írjuk le a tényeket, mert egyesek túlkapják Először is szeretnék elbúcsúzni a barátoktól és a kedves ismerősöktől egy időre. Sajnálom, hogy mostanában nem jött ki a lépés, de ha valakik ti tudjátok az okát. Viszont nem megyek nagyon távol és messzire sem, de most tényleg egy kicsit le kell raknom a játékot ahhoz, hogy sokkal több idővel és nem utolsóként jövőre nézve abszolút biztos háttérrel térjek vissza./ Utóbbi alatt a minimális munka maximális profit effektus…

• Ezen az időponton (08-03-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó KyloRen [BOT] ________________________________________________ Könnyű Harcos 500 Cirkáló 200 Csatahajó 100 Csatacirkáló 110 _________________________________________ Védő Captain Skat ________________________________________________ Kis szállító 278 Nagy Szállító 38 Nehéz Harcos 13 Cirkáló 32 Csatahajó 47 Szemetesek 43 Kémszonda 36 Bombázó 1 Csatacirkáló 39 _________________________________________ A csata után ... …

• Ez nem forradalom. Viszont, ha már ott járunk, hogy mi hibázunk kedves Firebrand és rajtunk köszörüli a nyelvét sok ember az erkölcs és tisztelet szavak súlykolásával, akkor úgy gondolom és az élet is ezt igazolja az éremnek két oldala van. Tehát én elismerem például, ahogy szerintem elismertem a tiltásos postnál azonnal azt, hogy amilyen formában én azt leírtam túl megy a jó ízlés határán. Oké beláttam azt, hogy hibáztam és oda süllyedtem akik ellen szól. Sőt én odáig mentem, hogy saját magamra…

• Most komolyan erre kell hazaérjen az ember 40 fokos lázzal a hóna alatt??? Most komolyan lemegyünk oviba és a fórumon ami nyílt fórum már itt sem mondhatjuk el a problémánkat??? Most komolyan ezt kell csinálni??? Érdekes kis rezsimet kezd kialakítani itt a GO/Mod brigád. Azonban akkor, ha ti így akkor elmondok nektek valamit csak finoman...akarjátok, hogy továbbra is azzal foglalkozzatok amivel most??? - Mert nagyon szivesen beterjesztem a német GF-nek lefordított rég beigért levelem amiben nagy…

• Most komolyan erre kell hazaérjen az ember 40 fokos lázzal a hóna alatt??? Most komolyan lemegyünk oviba és a fórumon ami nyílt fórum már itt sem mondhatjuk el a problémánkat??? Most komolyan ezt kell csinálni??? Érdekes kis rezsimet kezd kialakítani itt a GO/Mod brigád. Azonban akkor, ha ti így akkor elmondok nektek valamit csak finoman...akarjátok, hogy továbbra is azzal foglalkozzatok amivel most??? - Mert nagyon szivesen beterjesztem a német GF-nek lefordított rég beigért levelem amiben nagy…

• Nem a stílus ellen harcolok...csak a kettős mérce ellen!!! Valakiknek ezt szabad, valakiknek ezt nem...és ne haragudj meg Gurat ne egy inkompetens Go döntse már el mi az ami sértő valakire és mi nem!!! A magyar nyelvhez tartoznak értelmező kéziszótárak nyelvszótárak keresgessen aztán hozzon ítéletet ne hasraütésszerűen vágjon ki mindenkit...mert sértés és sértés között is van különbség!!! Miért nem harcolok a stílus ellen??? - Megmondom mert belőlem is elő jön az állat, nem sűrűn de van hogy meg…

• Kedves Ill!!! Teljesen nagyívben nem érdekel kinek vagyok szimpatikus és kinek nem. 1 dolog miatt...senkinek nem táncolok csak azért mert füttyent. Ez is én vagyok soha nem törlök postot ez is itt marad. A stílusa nem véletlen sokan a szép szót nem bírják felfogni, mert annyira csökkent értelmi képessége van, hogy csak a fröcsögésből ért. Nehogy azt hidd, hogy ebből a helyzetből nem lehet kijönni pozitívan, de nagyon is ki lehet jönni csak mindennek meg kell találni a módját. Kivágnak fórumról??…

• Ezért mondtam Gurat hogy nyugodtan tilts ki...csak tudod eléggé tele van már a zacsi a sok elmerozanttal....ennyi A tiltást meg vállaltam mindig mindenhol...itt sem tiltakozom ellene ahogy az utolsó sorban is leírtam U.I : A szép szóból nem értenek itt sokan!!!

• Kedves Játékosok!!! Először is hozzátok szólnék. Amennyiben van köztetek olyan fartúró, zacskószopogató, rinyapicsa aki nem bírja a finom negatív kritikát az tapadjon még anyuci emlőire egy kicsit, mert úgy látszik az egyedfejlődés során a lelketek ugyanolyan kis csofadt piszkafa maradt, mint amilyenek születés után voltatok ti. Komolyan arról szól a játék mostanában, hogy minden agykárosodott írkál, mindenfélét össze-vissza. Kiskomáim ti akik akkora arccal viseltettek mostanság akár itt a fórum…

• Eventek időpontjai

KyloRen - - Játék

Beitrag

Egységesen írják ki tehát, amikor nálunk pl Df event van akkor mindenhol máshol is az van.

• Azért Márk...kicsit más lehúzni a kisebbeket, úgy, hogy neked duplaprofitod van mint mondjuk a barátokat.... Mert a barátok...legalábbis ugyan abban a körben mozgunk gondolnak 2-t töltenek SA-t elég csak épp annyit hogy váltani tudjon...nagyon ritkán kereskedünk. Ez a 2:1:1 meg a kicsikkel szemben hát...uzsorás ezt én tartom mindig vállaltam a véleményem...nem bántani akarok ezzel bárkit is...de az, mert az életben is csak azt lehet lehúzni aki hülye ahhoz, hogy átszámolja, átlássa, hogy az neki…

• Mai ogame ékes játékosprofilja vagy Mihelyt ér egy kis kritika szaladok jelenteni a dolgokat...komolyan mi ez ovoda??? :O Amúgy megint nem tudom mit kötekedsz, uzsorás vagy ezekkel az arányokkal és kész Én pl inkább töltenék SA-t mint, hogy veled kereskedjek Másik az ACS miatt hiába rugózol...de akkor írj a játékfejlesztőknek vegyék ki, mert zavarja a pici szemed