Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 744.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Event : Import/Export 6 óránként

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! Július 19-én egész nap (00:01 és 23:59 között) minden 6. órában újabb Import/Export tárolót lehet megvenni. Ez 4 lehetőséget jelent ezen a napon.

• Event : Sötét Anyag DF

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! Július 16-án és 17-én véletlenszerűen megjelenik egyes rendszerekben olyan DF, ami fém és kristály helyett Sötét Anyagot fog tartalmazni. Aki kapja marja alapon azé lesz, aki először ér oda. Kezdés: Július 16. 00:01 Vége: Július 17. 23:59

• Kedves Játékosok! Július 14-én (00:01 és 23:59 között) a Boltban Sötét Anyagért venni lehet majd KRAKEN, DETROID és NEWTRON gyorsítókat. Nincs limitálva a vásárlási mennyiség.

• Kedves Játékosok! Július 11-én és 12-én az expedíciókon 9x több Sötét Anyagot lehet majd találni, mint egyébként. Kezdés: Július 11. 00:01 Vége: Július 12. 23:59

• Kedves Játékosok! Július 10-én egész nap (00:01 és 23:59 között) minden boltban vásárolható tárgyra 10% -os kedvezmény lesz.

• Event : 15% -os SA Visszafizetés

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! Július 8-án és 9-én elköltött Sötét Anyag 15% -át visszafizetik az event vége után pár napon belül. Kezdés: Július 8. 00:01 Vége: Július 9. 23:59

• Event : +25% -os SA Kedvezmény

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! Július 7-én egész nap (00:01 és 23:59 között) +25% -os Sötét Anyag Kedvezmény lesz.

• Event : Kedvezményes Kereskedő hívás

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! Július 5-én egész nap (00:01 és 23:59 között) minden kereskedő hívás 2000 Sötét Anyagba fog csak kerülni (3500 helyett).

• Kedves Játékosok! Július 5-én egész nap (00:01 és 23:59 között) 100M-ra lesz emelve 10M-ról a Sötét Anyagért nyersanyag tárolók feltöltése, amennyiben van valakinek akkora raktára. Természetesen egy feltöltésről van szó és továbbra sincs korlátozva, hogy hányszor lehet feltölteni a raktárt, amíg van valakinek elég SA-ja. Ez az event azokban az univerzumokban aktiválódik, amelyek legalább 1 évesek. Ez azt jelenti, hogy a következő univerzumokban nem fog aktiválódni: Ursa, Vega, Wasat, Xalynth, Ya…

• Event : Tárgyak Expedíción

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! Július 2-án (00:01 és 23:59 között) Import/Export és Aukciós Tárgyakat lehet találni expedíción.

• Event : Tárgyak Expedíción

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! Június 28 és Július 1 között Import/Export és Aukciós Tárgyakat lehet találni expedíción. Kezdés: Június 28. 00:01 Vége: Július 1. 23:59

• Event : Sötét Anyag DF

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! Június 28 és Július 1 között véletlenszerűen megjelenik egyes rendszerekben olyan DF, ami fém és kristály helyett Sötét Anyagot fog tartalmazni. Aki kapja marja alapon azé lesz, aki először ér oda. Kezdés: Június 28. 00:01 Vége: Július 1. 23:59

• Belépési Probléma

JoCkAs - - Általános Beszélgetések

Beitrag

Annyit látok, hogy az Org-on is ugyanez a helyzet másoknál is, gondolom frissítve lett ez a Lobby és ez miatt. Pár óra az Org-on jó pár oldal fórum thread keletkezett, nem olvastam végig...így annyit tudok mondani, hogy senki nem tud belépni, így amíg nem oldódik meg, addig az ellenfelek sem tudnak belépni. Illetve feltételezem, hogy miután megoldják, mindenhol támadási tilalom lesz.

• Event : 25% -al gyorsabb Kutatás

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! Június 28 és Július 2 között megkezdett kutatások 25% -al hamarabb fejeződnek be. Kezdés: Június 28. 00:01 Vége: Július 2. 23:59

• Event : Import/Export 4 óránként

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! Június 27-én egész nap (00:01 és 23:59 között) minden 4. órában újabb Import/Export tárolót lehet megvenni. Ez 6 lehetőséget jelent ezen a napon.

• Kedves Játékosok! Június 24-én egész nap (00:01 és 23:59 között) minden boltban vásárolható tárgyra 15% -os kedvezmény lesz.

• Event : +30% -os SA Kedvezmény

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! Június 23-án egész nap (00:01 és 23:59 között) +30% -os Sötét Anyag Kedvezmény lesz.

• Kedves Játékosok! Június 21-én (00:01 és 23:59 között) az expedíciókon 9x több Sötét Anyagot lehet majd találni, mint egyébként.

• Event : 15% -os SA Visszafizetés

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! Június 18-án és 19-én elköltött Sötét Anyag 15% -át visszafizetik az event vége után pár napon belül. Kezdés: Június 18. 00:01 Vége: Június 19. 23:59

• Event : Hold Hétvége

JoCkAs - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! Június 16-án és 17-én a Hold Tárgyakra (M.O.O.N.S. és a Holdmezők) 15% -os kedvezmény lesz. Illetve ugyanebben az időszakban 40%-os lesz a Holdesély. Kezdés: Június 16. 00:01 Vége: Június 17. 23:59