Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 78.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• A nap elsö/Utolsó postja

equinoxx - - Spam-játékok

Beitrag

Kis nosztalgia

• Szerintem a minap erre a csattanásra ébredtem fel. Hát ez az én nyugalmazott szívemnek is nagyon tetszetős... A végén még kedvet kapok én is újra játszani Gratula a résztvevőknek, megihattok egy alkoholmenteset.

• Nálam a sör miatt van. Töredelmesen bevallom. (úgy szégyellem magam)

• Mint kivénhedt nyugdíjas játékos véleményezném, aki néha feljár nosztalgiázni Ez rendes kis orrfújás volt, de még jó ideig borogatni kell a támadó orrát Én azt a lelkesedést hiányolom a támadótól, amit a farmolásokkor regélt a felvezetőkbe, szívesen olvasnám tőle, hogy leesett neki, miért építik vissza egyesek a védelmet. Remélem ebből a szemszogből is lazán tudja tolni a bölcsességeket Gratula.

• Univerzum egyesítés

equinoxx - - Játék

Beitrag

A célunikban 350-350 hely van a beköltözőknek. Mindenki jól gondolja meg hová is költözik, mert utána már NEM lehet módosítani rajta. Fontos tudnivalók: - Értelemszerűen, mint mindig, továbbra sem lehet egy játékosnak egynél több accountja egy univerzumban, így ha a megszűnőből olyan szerverre költözne, ahol már van accountja, csak az egyiket tarthatja meg. - Az egyik céluni speciális uni, 70%-os DF-el, sokkal nagyobb flottásokkal, mint az odaköltözők, ráadásul régebbi is az uni. A sikerélmény n…

• Game Operator Felvétel

equinoxx - - Csapat Hírek

Beitrag

Lehet jelentkezni Game Operatornak, a jelentkezéseket továbbra is az applications@ogame.hu mailcímre küldjétek.

• Őrzés Szabály Kiegészítés

equinoxx - - [Szabályok]

Beitrag

Módosítva: Az őrző megteheti: - a napi egy db ládát megvásárolhatja a kereskedelmi központban Az őrző nem teheti meg: - Nem kezdhet licitálást az őrzött accountról - nem folytathat licitálást az őrzött accountról, ha az őrzött is kezdte el.

• Új verzió : 5.0

equinoxx - - Általános Beszélgetések

Beitrag

A német unikra most kezdik majd ráhúzni asszem, szóval nemsokára jön hozzánk is.

• Új Univerzum

equinoxx - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! A mai napon indult egy új univerzum: Gemini Az univerzumban regisztrált és megerősített játékosok kapnak 8000 sötét anyag bónuszt. OGame Csapat

Beitrag

'reggelt 1. Hinata -:- 34 pont 2. Jagtiger -:- 10 pont 3. El Bundy -:- 8 pont 4. kicsimann -:- 7 pont 5. Leekoo -:- 6 pont 6. anty92 -:- 6 pont 7. erer1000 -:- 2 pont 8. Nuttika -:- 1 pont 8. Int3L -:- 1 pont 9. equinoxx -:- 1 pont

• Őrzés Szabály Kiegészítés

equinoxx - - [Szabályok]

Beitrag

Módosítva Az őrző megteheti: - Visszahívhat a még felhasználói fiók tulajdonosa által elindított még úton lévő flottákat. Az őrző visszahívhatja az accout tulaja által elindított flottákat, elkerülve a ninját, de ez kimerül a visszahívásban. nem csatlakozhat be ACS-be, hogy majd más lassít, és nem kémkedhet. Vagy visszahív vagy nem. Amennyiben a támadás több érdemi résztvevős ACS (magyarán nem jelképesen becsatlakozottak vagy meghívottak), abban az esetben felügyelhető a támadás, de érdemben az …

• Napjaink technológiája és divatos térerő lefedettsége lehetővé teszik, hogy lassan már egy tekercs wc papírról is fel lehessen lépni az internetre. Megannyi cucc segíti ezeket, úgymint mobiltelefonok, PDA-k, tabletek, netbookok stb. Ezen kütyükről simán fel lehet csatlakozni az internetre vezeték nélküli hálózatokra, vagy a kütyüvel vett saját csatlakozási ponttal. Wifik: Ahogyan Yoda mondaná: "körülvesz bennünket... az életből árad". Plázák, szórakoztató központok, éttermek, szállodák, kollégiu…

• Regisztráláskor ugye mindenki elfogadja a felhasználási feltételeket, illetve abból a játékszabályokat. A játékszabályok kimondják, hogy az egyazon hálózatról (IP) való belépéseket a felhasználó köteles jelenteni a jegyrendszeren. Bármilyen olyan hely potenciálisan rejti magában az ugyanonnan feljelentkező más játékosokat, amik publikus internet hozzáférések, wifi hálózatok vagy közösségi intézmények, mint kollégium vagy szálloda, stb. Ami nem az otthoni saját jól bevált internet hozzáférés, az …

• Új szerver - Electra

equinoxx - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! Holnap, 2012 február 15.-én új szerver nyílik náluk Electra néven. Sima mezei EU szabvány uni lesz. Tudom hogy mindenki az uni összevonásra vár, én is, logikát ne keressünk benne, ez van. A Draco megnyitásakor elhangzottakat felesleges megismételni, mindenki tudja hogy felesleges az új szerver... Az esetleges jegyrendszeren való bejelentgetéssel kérlek várjatok addig, ameddig nem lesz a listán az Electra (105), mert addig csak elkallódhatnak a jegyek. ogame.hu team

Beitrag

Nem, mert az enyém. És ne packázzatok a GA-val ^^ nyertem

Beitrag

Ma az enyém és senki nem írhat utánam ^^

Beitrag

nyiheeeeeeeeeeeee Enyém ^^ (ettől még buliban vagyok)

• Game Operator Felvétel

equinoxx - - Csapat Hírek

Beitrag

A GO felvétel ismét aktuális, aki úgy gondolja hogy megfelel a követelményeknek és akar tenni a játékért, az jelentkezzen. Jelentkezést nekem vagy Lorovusnak küldjetek. equinoxx

• Új szerver indul

equinoxx - - Játék

Beitrag

Kedves Játékosok! Mint "időben" megtudtuk, új szerver indul november 2.-án szerdán Draco névvel. (sima alap szerver lesz, de hogy minek azt nem tudom... nem erre várunk...) ogame.hu team edit: Technikai okok miatt holnap nyílik meg délután 2 és 4 között.

Beitrag

Sajnos ma nem posztolhat utánam senki!