Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 612.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Régen nagyon jó volt ez a játék, mert akkoriban még újnak számított és nem sok hasonló jó játék volt akkoriban. Azóta eltelt vagy 10 év és millió játék van már, jobbak is. Ezzel a játékkal állandóan foglalkozni kell napi szinten...ha nem teszed akkor bedarálnak Ha egy amatőr beregel kíváncsiságból rájön, hogy vannak más olyan játékok is amik jobbak és azzal akkor játszik amit akar, nincs kényszer a játékban, hogy napi szinten aktívnak kell lenni mert elpicsázzák. Persze ott a vakáció mód, de a m…

• Én nem tudok arról, hogy tiltva lennék vagy akár tiltva is lettem volna! Keresem az állítólagos tiltott accom, de még nem találtam meg...simán beregeltem most az egyetlen létező és használt mail címemmel Xalynthra és engedett regelni…ha tiltva lennék ezt nem kellene engednie ugyebár. Honnan veszed, hogy engem tiltottak? Igaz GO vagy, tudhatsz dolgokat amiket más nem (pl én magam) és itt fórumon fel is tudod használni ellenem ami nem szép dolog GO vagy így könnyű utána nézned vagy érdeklődnöd a d…

• Uj belépö.

Stay Alive - - Általános Beszélgetések

Beitrag

Nem rossz...vezetés közbe könnyebb lesz kiválasztani az unit mert jó nagyok az ikonok

• Rigel nem 100-as

Stay Alive - - Játék

Beitrag

Kicsit kitolták Támadás blokkolása A támadás blokkolás actív eddig: 22.05.2018 11:00:00. Addig csak nem támadó (baráti) flották indíthatók.

• Rigel nem 100-as

Stay Alive - - Játék

Beitrag

Jaja...még kémkedni se lehet De minden más rendesen működik most

• Rigel nem 100-as

Stay Alive - - Játék

Beitrag

Másnak is problémás Rigel? Nekem csak itt van gond Pl kiküldtem kémkedést, jelentést nem kaptam és a kémek visszajöttek rég...de a flottahely 18/18 szóval nem enged semmit kiküldeni azóta És befagy folyamatosan

• Átadom Ursa accom, de csak egy ismerősömnek catgirl néven van most az acc, akit érdekel nézze meg Rigelen megtaláltok

• Köszönöm a jó szavakat, Don-nak pedig az interjút Most kicsit megint elegem lett játékból, kell pár hónap pihi...Rigelen vegetálok és építem flottát, hátha egyszer megszánnak minket egy utolsó nagy összevonással De ismerem magam...egyszer úgy is felbukkanok valahol

• Hold-Hold közt semmi féle flottamozgás nem látszik PH-n Nem látszik még ha holdról mész gyarmatosítani, DF-re takarítani, expedíciózni Bolygórol holdra csak a telepítés/visszahívott telepítés nem látszik Utóbbi akkor se látszik az induló bolygón ha bolygóra telepítesz...viszont a cél bolygón már látszik PH-n

• A védő kárt nem szenvedett, sőt még profitált is...mellé még bannoltatni is akarjátok a támadót? Hol van itt zúzás? Elhiszem hogy szabályzat...de ha a védő profitál a támadóból nem tudom milyen zúzásrol lehet szó Mit térít meg? Nem Trockijnak szól, szerintem nem véletnen nem tiltotta még Ninjához grat! Edit: "Minden hold megsemmisítés küldetés beleszámít a zúzásba, függetlenül a csata eredményétől." Ez csak akkor érvényes, ha rombolás van...ha a ds sikeres csatát csinál, vagy megsemmisül közbe D…

• Azért az az 500 csillár nem gyenge Grat, csak így tovább

• Ezen az időponton (22-04-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Stay Alive [BOT] ________________________________________________ Nagy Szállító 1 Könnyű Harcos 60.171 Cirkáló 35.110 Csatahajó 2.103 Csatacirkáló 5.007 Kémszonda 1 _________________________________________ Védő MICSGTR [FlashX] ________________________________________________ Kis szállító 29 Nagy Szállító 82 Könnyű Harcos 78 Nehéz Harcos 24 Cirkáló 42 Csatahajó 28 Szemetesek 54 Kémszonda 247 Napműhold 202 Romboló 3…

• Örülök Tywin, hogy hirdeted feleslegessé vált acc-od Most épp keresem azokat az acc-okat amik rég vbe vannak és ha tulajnak nem kell pakolom fórumra Ne száradjon feleslegesen vbe és legyünk többen Szóval ha valaki hasonló helyzetbe van mint Tywin és átadná akkor ha úgy van tegye meg...vagy ír nekem és felteszem én neki fórumra /nem csak Rigelre gondolok, minden más szerveren is jó lenne ezeknek az acc-oknak gazdát találni/ Köszike

• Top36 acc átadó Rigelen Gazdaság Top33, Flotta Top27 Flottás elrendezés, 10 bolygó, 10 hold Érdeklődni nálam lehet, Facen elérem az illetékest Rigel vagy Xalynth szerveren megtaláltok

• "Elkelt!" Régi U1 játékos kapja meg, sok sikert neki!

• Van egy Top27 acc Rigelen, Top17 (kb 5 mrd) flottával Ismerős kezébe van, de átadja bárkinek aki szeretne játszani (és aktív is marad) Xalynth szerveren lehet elérni az illetékest, Bud Spencer néven tolja Aki kapja marja!

• Üdv a sötét oldalon...jó is az Szép lett ez a buktád ellenére is Mint írtad is...lényeg, hogy be lett verve Hajrá, csak így tovább...védőnek kevesebb tekit és FS, FS, FS!

• Gabesz mindig is nagyon aktív volt, kb állandó csilis Tegnap kiszúrtam, hogy dél körül leviszi flottát bogyeszra 100%on...és eltűnt 20-30 percre Ma ismét ezt tette...megláttam telepítést, vártam 1-2p-et és indulás Szépen világított közbe, de meglett az a rés Szerencsére bandita volt így nulláztam nyersi ügyileg is, mert csata után megjelent és kicsit szedte a DF-et De nem tudott nagyon belenyúlni, inkább csak csipegetett így Csata után korrekten gratulált, mielőbbi újjáépítést kívánok neki! Eze…

• Egy kis visszaélés

Stay Alive - - Játék

Beitrag

Nem értek a riasztókhoz, még sose használtam Mindenesetre az érdekes nekem, hogy most 3-at találtam...ez 2 fajta ha jól látom, mert az egyikből van bővített verzió vagy mi A 3 db össz értéke 3100 Ft kb, ami 10 EUR!!! Épp annyi, amit a védő viccből költött rá Elvileg nem tudta, hogy van ilyen Közbe pedig kitalálja, hogy véletlen van ilyen app és véletlen 10 EUR a 3 érték Kicsit sok itt a véletlen, wodoo-nak meg jók a megérzései Véleményem szerint volt riasztó, csak azzal nem volt tisztába, hogy e…

• Hát nem mondom, hogy grat a kivitelezésért mert az tényleg szedettvedett volt Bár én se gondoltam, hogy megcsiped telepítést...figyeltem rég a védőt, egyszer én is le akartam így szedni, mert mindig on volt beérkezés előtt és kb mindig adott időbe forgatott Utolsó 5-10p-nél kemény volt mikor leesett, hogy bakker szállító se ment és tuti tele van anyaggal és nem fog fordulni Hát az a része nem jött össze, de DF miatt nem kellett legalább izgulni mert 70 milla anyag tekibe ment, így nehéz a kuka g…