Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Előzménynek csak annyit,hogy régóta hajkurászom,de végre összejött :) A törmelék teljes mértékben az enyém lett :)
    Ezen az időponton (24-06-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Razer [ESHU]
  • Razer -

Liked Lorovus’s post in the thread Új Univerzum: Ganimed.

Like (Post)
    Kedves Játékosok! Június 27-én új univerzum (Ganimed) indul. Az univerzum beállításai a következők lesznek. - 1x flotta sebesség - 5x gazdaság sebesség - 10x kutatás sebesség - Védelem 20%-a törmelékbe - 6 galaxis - +25 mező a…
  • Zoon -

Replied to the thread A nap elsö/Utolsó postja.

Quote from Chuck Norris: “Ma is rengeteg felháborító dolgot csináltunk. Offline emberkékre támadtunk. Én még raksiztam is, mert gonosz is vagyok. Ja, és leromboltuk egy online emberke holdját. Poénból. Mert odarakta. Nekünk. Direkt. Ma. De…
  • Zoon -

Liked Chuck Norris’s post in the thread A nap elsö/Utolsó postja.

Like (Post)
    Ma is rengeteg felháborító dolgot csináltunk. Offline emberkékre támadtunk. Én még raksiztam is, mert gonosz is vagyok. Ja, és leromboltuk egy online emberke holdját. Poénból. Mert odarakta. Nekünk. Direkt. Ma. De már nem.
  • Rorschach -

Replied to the thread HYDRA.

hydra, 7x eco min. 3x flotta min., 30% védelem mehet a df-be
  • Szundi -

Liked Stay Alive’s post in the thread HYDRA.

Like (Post)
    Szerintem a 3 legnayobb uniba mindenképp kellene kutatási idő csökkentés...pl következő két asztro szintet 3-4 év lenne kifejleszteni ami mondhatni lehetetlen kategória Egy kisebb kutatás is már legalább 1 hónap És deu kompenzáció is jó…
  • Stay Alive -

Szerintem a 3 legnayobb uniba mindenképp kellene kutatási idő csökkentés...pl következő két asztro szintet 3-4 év lenne kifejleszteni ami mondhatni lehetetlen kategória Egy kisebb kutatás is már legalább 1 hónap És deu kompenzáció is jó…
  • Rotkiv -

Támogatnám a nagyobb eco-t én is. Lehetne akár 8-as is, 1-1 építkezésre heteket gyűjtök manapság.
  • Rotkiv -

Liked Lorovus’s post in the thread HYDRA.

Like (Post)
    Lehet szó új szavazásról, de ha indítunk ilyet, akkor azt nem csak hydrán kéne, hanem minden olyan univerzumban ahol szeretnének változtatni a játékosok. Hogy mire lenne igény, be lehet dobni ide a fórumra és az utóbbi szavazás előtti…
  • Gurat -

Like (Post)
    Lehet szó új szavazásról, de ha indítunk ilyet, akkor azt nem csak hydrán kéne, hanem minden olyan univerzumban ahol szeretnének változtatni a játékosok. Hogy mire lenne igény, be lehet dobni ide a fórumra és az utóbbi szavazás előtti…
  • Laci1994 -

Like (Post)
  • Szundi -

Like (Post)
  • Lorovus -

• Lorovus -

Posted the thread Új Univerzum: Ganimed.

Thread
    Kedves Játékosok! Június 27-én új univerzum (Ganimed) indul. Az univerzum beállításai a következők lesznek. - 1x flotta sebesség - 5x gazdaság sebesség - 10x kutatás sebesség - Védelem 20%-a törmelékbe - 6 galaxis - +25 mező a…
  • Gratula. gyorsan észre vetted a mulasztásom :D
  • Chuck Norris -

Ma is rengeteg felháborító dolgot csináltunk. Offline emberkékre támadtunk. Én még raksiztam is, mert gonosz is vagyok. Ja, és leromboltuk egy online emberke holdját. Poénból. Mert odarakta. Nekünk. Direkt. Ma. De már nem.
  • Chuck Norris -

• Trockij -

• Trockij -

Liked StokyG’s post in the thread Oltogatás, anyázás, egymás szapulása (18+, itt van a helye).

Like (Post)
    játékba kell lezuzni akit anyáznánk azt annyi :)
  • Chuck Norris -