Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Erick144 -

Liked Wish’s post in the thread HYDRA.

Like (Post)
    Az a baj Ursa esetében hogy a teljes 9 gally le van fogva kb 15 ember által ... Ha lesz védelmi df és 70%... vége a szervernek 2 hónap alatt ... És az se mellékes hogy a szervert inkább a kisebbek adják ki ,nem mi . De viszont olyan flottások…
  • Poseidon -

Liked Gurat’s post in the thread HYDRA.

Like (Post)
    A legjobb lenne egy olyan uniban mindenkit egyberakni amit itt fent kívántok :D
  • Wish -

Replied to the thread HYDRA.

Az a baj Ursa esetében hogy a teljes 9 gally le van fogva kb 15 ember által ... Ha lesz védelmi df és 70%... vége a szervernek 2 hónap alatt ... És az se mellékes hogy a szervert inkább a kisebbek adják ki ,nem mi . De viszont olyan flottások…
  • Wish -

Like (Post)
  • Wish -

Liked Gullcsi’s post in the thread HYDRA.

Like (Post)
    Quote from Fer.k.o: “ursara is kéne 7es eco meg 70df, köszönjük :D ” 70%-os df esetén meghalnak a kicsik az UNI-ban... de a Stay által említett gyorsabb kutatás jöhet, ill. 7es ECO is ok! És a szavazásnál csak a szavazók száma döntsön! A nem…
  • Wish -

Liked Fer.k.o’s post in the thread HYDRA.

Like (Post)
    ursara is kéne 7es eco meg 70df, köszönjük :D
  • Wish -

Liked Stay Alive’s post in the thread HYDRA.

Like (Post)
    Szerintem a 3 legnayobb uniba mindenképp kellene kutatási idő csökkentés...pl következő két asztro szintet 3-4 év lenne kifejleszteni ami mondhatni lehetetlen kategória Egy kisebb kutatás is már legalább 1 hónap És deu kompenzáció is jó…
  • Stay Alive -

Liked Trockij’s post in the thread HYDRA.

Like (Post)
    sztem ez sem megoldhatatlan.. bár erre Lorovus tudna érdemi választ adni..
  • Trockij -

sztem ez sem megoldhatatlan.. bár erre Lorovus tudna érdemi választ adni..
  • Stay Alive -

Ha hosszú távra rendezkedünk akkor plusz bolygó mezők is kellenének...mert pár bogyesz már így is necces, pedig már terra agyig van húzva Kezdem kinőni már őket, sok mindent bontottam már miatta /12 bogyesszel vettem át szóval nem volt…
  • Stay Alive -

Like (Post)
  • Stay Alive -

Liked Trockij’s post in the thread HYDRA.

Like (Post)
    Quote from Gurat: “A legjobb lenne egy olyan uniban mindenkit egyberakni amit itt fent kívántok :D ” szerintem -sajnos- ezt sosem fogjuk megérni.. :( A beálltásokkal kapcsolatban igyekezzetek azért a földön ragadni és nem elszállni.. hosszú távra…
  • Trockij -

Quote from Gurat: “A legjobb lenne egy olyan uniban mindenkit egyberakni amit itt fent kívántok :D ” szerintem -sajnos- ezt sosem fogjuk megérni.. :( A beálltásokkal kapcsolatban igyekezzetek azért a földön ragadni és nem elszállni.. hosszú távra…
  • Trockij -

Like (Post)
  • Trockij -

Liked KyloRen’s post in the thread HYDRA.

Like (Post)
    Igazából 7X eco jöhet Hydrára de a védelem dfnek kimondottan örülnénk egy 30%-nak is!!!! A legutóbbi szavazásból pedig remélem tanultak fentebb is. Méghozzá, hogy értelmetlen. Fake accok mindenhol...csak hogy a saját unija előnyben…
  • Démon űzés... Amint írta, kár vele erőlködnöm:D Szerintem viszont megérte figyelni... Azért jobbulást.
    Ezen az időponton (25-06-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Husveti nyuszi [R-G]
  • Démon űzés... Amint írta, kár vele erőlködnöm:D Szerintem viszont megérte figyelni... Azért jobbulást.
    Ezen az időponton (25-06-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Husveti nyuszi [R-G]
  • StokyG -

Like (Post)
  • StokyG -

Liked KyloRen’s post in the thread HYDRA.

Like (Post)
    Igazából 7X eco jöhet Hydrára de a védelem dfnek kimondottan örülnénk egy 30%-nak is!!!! A legutóbbi szavazásból pedig remélem tanultak fentebb is. Méghozzá, hogy értelmetlen. Fake accok mindenhol...csak hogy a saját unija előnyben…
  • Pillangó -

Like (Post)